Görüş Bildir
Haberler
İstismarcı Şeyh, Müritlerine Mektup Gönderdi: 'İstanbul Sözleşmesi Yüzünden Bu Durum Oldu'

etiket İstismarcı Şeyh, Müritlerine Mektup Gönderdi: 'İstanbul Sözleşmesi Yüzünden Bu Durum Oldu'

Batuhan
28.09.2020 - 09:36

12 yaşındaki çocuğa cinsel istismardan tutuklanan Eyüp Fatih Şağban, mektubunda şikayetçi baba F.A’yı uyuşturucu bağımlısı olmakla suçladı ve “Yokluğumu hissettirmeyin” dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sakarya'da, 12 yaşındaki kız çocuğunu istismar ettiği iddiasıyla tutuklanan Şeyh Fatih Nurullah, müritlerine mektup yazarak kendisini savundu.

"Bu olay fakiri üzmüş, yeni halife kardeşlerimizin boynunu bükmüştür"

"Bu olay fakiri üzmüş, yeni halife kardeşlerimizin boynunu bükmüştür"

Sözcü'den İsmail Saymaz'ın haberine göre, gerçek adı Eyyüp Fatih Şağban olan Nurullah'ın cemaate dağıtılan mektubu şu şekilde:

“İcazet töreni öncesinde böyle meşum bir olay yaşanması fakiri üzmüş, yeni halife kardeşlerimizin boynunu bükmüştür. Bütün halifelerimiz, rehber ve zakirlerimiz vazifelerine devam ederek yokluğumuzu hissettirmemesi temennimizdir. Hacı Bayram Külliyemizin tamamlanması ricamızdır. Bize gelince…”

'18'inde belki olur'

'18'inde belki olur'

“Aklıma Ahmet Yesevi Hazretleri geldi. 63 yaşından sonra yer altına inmiş ve bir daha ışığı görmemiş. Kendimi şartladım. Çıkarsam hizmetinize devam edeceğim. Sizi üzecek bir şey yapmadım. Komployla karşı karşıyayız. Uyuşturucu bağımlısı birinin bozuk aile yapısının korunması için yaptığımız merhameten yardımlar ihanet ve komplo olarak geri dönmüştür. Kızlarını bize teklif etmişler. Bizim de 'Yaşı 18'e geldiğinde belki olur' demekliğimiz olmuştur. Telefondaki konuşmalarda, yapmadığımız fiileri bize zorla teyit ettirmek istemişler ve ayrı ayrı para talep etmişlerdir. (70.000 TL) Telefondaki “yapmayın – etmeyin” ricaları böyle bir sonucun doğmaması içindir. Ne yazık ki İstanbul Sözleşmesi'ndeki beyan esas alınarak, bu durum zuhur etmiştir.”

Ne olmuştu?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
667
154
111
20
9
6
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
sensizsinema

Demek ki neymiş, İstanbul Sözleşmesi iyi bir şeymiş.

Umut

yokluğumu hissettirmeyin demiş pezevenk. ne yapacaklar başka çocuklarımı taciz edecekler itlerin

dynamite

İşte bu yüzden İstanbul Sözleşmesi lazım. Bunun gibi sapıklar tutuşsun