Görüş Bildir
Haberler
İstanbul'da Dehşet Evi! Kediyi Boyayıp Cama Asıp 'Ben Sanat Yaptım, Siz Ne Anlarsınız' Dedi

İstanbul'da Dehşet Evi! Kediyi Boyayıp Cama Asıp 'Ben Sanat Yaptım, Siz Ne Anlarsınız' Dedi

Batuhan
24.09.2021 - 09:11

İstanbul Şişli’de bulunan Kurtuluş Mahallesi'nde bir kadın, kediyi boyayıp evin camına astı. Akli dengesi yerinde olmadığı düşünülen kadın, 'Ben sanat yaptım, siz ne anlarsınız' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

13 Eylül’de Kader K.'nın evinin demirlerine sarıya boyanmış ölü bir kedi asıldı.

Kader K. kendisine tepki gösteren mahalleliyi tehdit etti, “Ben sanat yaptım, siz ne anlarsınız” diye yanıt verdi. Mahalleli Kader K.’nın tedavi edilmesi için kendi aralarında imza toplayıp kaymakamlığa başvurdu.

"Ev ev değil, birkaç tane testere bulduk"

"Ev ev değil, birkaç tane testere bulduk"

Hürriyet'ten Aydemir Kadıoğlu'nun haberine göre, 10 yıldır Kurtuluş’ta oturan esnaf Özge Çetinkaya yaşananları şöyle anlattı:

“Geçen hafta cumartesi günü iki kadın benim dükkânıma geldi, gözleri yaşlı neredeyse ağlayacaklar ve koştura koştura gelmişler, ‘Sizin kedinizi bir kadın arka evde öldürmek üzere, zor elinden aldık, kedi kaçtı’ dedi. Ama bizim kedi yatıyordu dükkânda. Bana ‘Bu kadın zaten kedileri kesip yiyor’ dediler. Ben şoka girdim. Ertesi gün birkaç kişi organize olduk, sokağa gittik. Kadının evinin fotoğraflarını çektik. Ev ev değil, birkaç tane testere bulduk, onları aldık. Çekiçler vardı, onları aldık. Müdahale etmeye çalışanlara bıçakla saldırmaya çalışıyor.”

Gözaltına alındı

Gözaltına alındı

Kader K. komşuların ihbarı üzerine polis tarafından gözaltına alındı. 46 yaşındaki Kader K.’ya ‘Hayvanları Koruma Kanunu’na muhalefet’ suçundan adli işlem yapıldı. Kader K. polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
88
67
27
20
9
8
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Sinem Arı

Başlık ve açıklama öyle bir yapılmış ki kadın sanki kediyi sadece boyamış. "İstanbul Şişli’de bulunan Kurtuluş Mahallesi'nde bir kadın, kediyi boyayıp evin c... Devamını Gör

Realistic Man

Aynen öyle.Bu nasıl hastalık kardeşim.Hangi hastalık böyle bir şey yaptırır insana?Bunlar olana kadar bu devlet ne yapmakla meşguldü?Olan masum bir cana oldu... Devamını Gör

Söyledim gitti

Tamam bu sanat aşığı arkadaşa aynı sanatsal çalışmayı yapalım o zaman..

thelinguist

aynısı yetmez..dahası gerek.

DdmD

Ya kadının akli dengesi yerinde değil anlaşılan, umarım ruh hastalıklarına yönlendirmişlerdir de