İsmini Söyle, Seni Gelecekte Neyin Beklediğini Söyleyelim!

-
Abone ol

İsminin geleceğini etkilediğini biliyor muydun?

Gelecekte seni neyin beklediğini merak ediyorsan, seni şöyle teste alalım. 👇

1. Öncelikle ismin sesli bir harfle mi yoksa sessiz bir harfle mi başlıyor?

2. Peki ismin sesli bir harfle mi yoksa sessiz bir harfle mi bitiyor?

3. İsmin kaç harften oluşuyor peki?

4. İsminde bu harflerden biri var mı?

Var
Yok

5. İsminde bu harflerden biri var mı?

Var
Yok

6. Peki bu harflerden biri?

Var
Yok

7. Adında kaç tane farklı sesli harf var?

8. Ve son olarak... Adında kaç tane sessiz harf olduğunu öğrenelim.

Güzel bir geleceğe sahip olacaksın!

İsmine göre güzel bir gelecek seni bekliyor! Öncelikle maddi açıdan çok rahat bir hayatın seni beklediğini söyleyebiliriz. Önümüzdeki üç yıl içinde yaptığın birtakım atılımlar, eğitim/iş hayatında seçeceğin yollar ileride senin maddi açıdan çok refah bir hayat yaşamanı sağlayacak. Yalnızca bu da değil, ailenden ve çevrenden gördüğün destekle de gittikçe büyüyecek, saygı duyulacak bir pozisyona geleceksin. Ancak iş yaşamındaki bu doyumu, evliliğinde yakalayamayabilirsin ne yazık ki. Severek evleneceksin (ya da çoktan evlendin bile) ancak erken verilmiş bir karar olduğunu düşündüğün için zamanla birtakım problemler ortaya çıkacak. Ancak zamanla bunların da üstesinden geleceksin elbette! Sağlıklı, bol kazançlı bir gelecek seni bekliyor!

Tatmin edici bir geleceğe sahip olacaksın!

İsmine göre tatmin edici bir geleceğin seni beklediğini söyleyebiliriz. Öncelikle bazı insanlar gibi belki çok zengin ya da tanınmış biri olamayabilirsin ancak kendine özgü yeteneklerinle işinin hakkını vereceksin. İşini iyi yaptığın için işinde yükselecek ve insanlardan saygı göreceksin. Ortalama bir hayat yaşayacaksın ancak bu daima seni tatmin edecek. Çok aşık olduğun biriyle evlenecek (ya da çoktan evlenmiş olabilirsin), biriktirdiğiniz paralarla dünyayı gezeceksiniz. Senin hayatın deneyimlemek ve mutlu olmak üzerine kurulu olacak anlayacağın. Sağlıklı, bol seyahatli ve aşk dolu bir hayat seni bekliyor!

İyi bir gelecek seni bekliyor!

İsmine göre iyi bir gelecek seni bekliyor! Öncelikle maddi açıdan iyi bir geleceğin seni beklediğini söyleyelim. Sen çoğu insana göre çok şanslısın çünkü hayatını maddi kaygılar yönetmeyecek, sen hayatına istediğin gibi yön verebileceksin. Home office bir işin olabilir, ailenden gördüğün destek ve çevrenin genişliğiyle refah bir hayat yaşayacağını söyleyebiliriz. Aşk hayatına gelince, tek bir kişiyle ömrünü geçirmeyeceksin sen. Kısa süreli ilişkiler yaşayacaksın, ancak 40'lı yaşlarında gerçekten hayatını birleştirmek isteyeceğin insan çıkacak karşına. Sağlıklı, iyi bir hayat seni bekliyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozge-robyn

Güzel bir geleceğe sahip olacaksın!

nilda-nld

Sağlıklı, bol seyahatli ve aşk dolu bir hayat mı ah keşke :D

leyla-kose1

40'lı yaşlar mı, oha uydur daha neler

ayhan_ozgul

''... (İsmine göre güzel bir gelecek seni bekliyor!) Hadi bakalım ne kadar gerçek olduğunu yaşayarak göreceğiz..)

mrt-ozn

Tatmin edici bir geleceğe sahip olacaksın!

Görüş Bildir