İşlerinden İstifa Edip Mars İsmini Verdikleri Karavanlarıyla Dünyanın Güzelliklerini Görmek İçin Yola Çıkan Burçin ve Erdi

5.3bPAYLAŞIM

Bu içerik aşırı minnoş bir çift ve karavan içerir! Bir de şimdiden söyleyelim birazcık kıskanabiliriz. Mars isimli karavanlarıyla dünyanın güzelliklerine şahit olmak için yola çıkan Burçin ve Erdi'yi tanıyalım. 😍

Keyifli okumalar!

İtiraf edelim birçoğumuzun hayali şehrin gürültüsünden ve yoğunluğundan kaçıp sevdiğimizle birlikte bir karavana atlayıp uzak diyarlara gitmektir.

Bazıları bunun hayalini kurmaya devam ederken bazıları da Burçin ve Erdi gibi bu hayali gerçekleştiriyor. Biz de bu nedenle sizi tatlı mı tatlı çiftin dünyalarına misafir etmek istedik.

Burçin ve Erdi evli bir çift. 2012 yılında aynı iş yerinde denk gelmişler ve o gün bugündür hiç ayrılmamışlar. İkisinin de benzer planları varmış ve birlikte bu planları gerçektirmeye karar vermişler.

2018 yılında İstanbul'da yıllardır emek verdikleri işlerinden ayrılmışlar ve ikisinin de ortak tutkusu olan Dünya turuna çıkmaya karar vermişler. İyi ki de bu kararı almışlar.

Dünya turuna da karavanla çıkmak isteyip bu minnoş karavanı kendi elleriyle yapmışlar. Karavanın da bir ismi var: Mars. 😇

Youtube'da da oldukça aktif çiftimiz. "Trail of Us" isimli kanallarında karavanla yolculuğa çıkmayı düşünenler için oldukça faydalı bilgilerin yer aldığı videolar paylaşıyorlar.

Bi' bakmak isterseniz; Trail of Us

Amacımız kesinlikle sizi kıskandırmak değildi ama kıskandınız farkındayız... 😇 Belki size de bu çiftimiz ilham olur ve tutarsınız sevdiğinizin kolundan sonu olmayan bir yolculuğa çıkarsınız...

Bizce herkes de bir gün sevdiği insanla birlikte bu dünyanın güzelliklerini onlar gibi görmeli ve keşfetmeyi öğrenmeli.

Bir yere takılıp kalan hayatların her gün farklı bir yerde uyanması dileğiyle...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gorkem-yakut

Merak konusu olan, para akışını nasıl sağladınız.

metin-akalp

Ben gezmek istemiyorum, evde otursam yeter. Karavana gerek yok. Tek başımayım. Yani çalışmadan dünyayı gezmek mümkünse çalışmadan evde oturana üste para kalır gibi geldi. Ödemeyi kim yapıyor onu belirtmemişler yalnız.

nomadsoul

Bildiğin prodüksiyon bu. Ford sponsorluğunda... İlişkileri bile olmayabilir. İki adet güzel yüzlü, fotojenik insanı al, sal. Hadi işi bırak parayı al gidiyoruz diye bir dünya yok maalesef.

tolga-aydin12

sevgili editör...bu çiftin youtube, instagram, twitter hesaplarına takipci kasmak için yaptığın paylaşımı kınıyorum. çift dediğin iki sütlaç, la o minibüs bozması kaç para, muayenesi, modifiyesi, yakıtı, sigortası, eşyaları, kılı tüyü....baba parası olmadan, sponsor bulmadan; anca günübirlik İznik yapar gelirsin. yeme bizi lütfen. minnoş çiftmişte, şirin mi şirin arabaymışta...geç bunları.

kayhan.kahomen.pulurbey

3200 TL maaş alıyorum, kız arkadaşım 3500 alıyor. Kazandığımız para bu. Evlilik, ev, eşyalar bir sürü __k püsür var. Yılda 16 gün iznimiz var, işe 2 gün geç kalsak uyarı alıyoruz. İşten birimiz ayrılsa yada atılsak ne yeriz, ne içeriz diye düşünüyoruz. 2018 enflasyonu %21 çıkmış. İşsizlik kayıtlı olarak 6 milyona yaklaşmış, döviz kurları almış başını gitmiş. Cebimde para diye taşıdığın TL'nin eoro 6,5 yapıyor. Sen ne diyorsun be. Asgari ücret 2020 TL. Yok neymiş işten istifa etmiş, Dünyayı turluyorlarmış. Ulan kaç insan var bunlar gibi şanslı doğan. Analarının babalarının mirası ile keyif çatıyorlar. Kimi yiyorsunuz lan siz. HADİ ORADAN BE HADİ ORADAN.

ozge-toz

ne tuhaf kişiliğe sahip bir insansın sen öyle bir insanın yaşayışıını bilmeden laf yapıyorsun ha bu arada 2 sinide güzel bir işi vardı ve bun için para biriktiriyorlarmış zaten bunlarıda nerdenmi biliyorum youtube kanallarıda varda oradan

tolga-aydin12

yok ablam, bu işler öyle para biriktirmeyle olmaz..sponsorun sağlam olacak, anadan babadan bir şeyler kalacak ki, anca öyle

Görüş Bildir