Görüş Bildir

iPhone 6 Plus'ın Bükülme Sorunu Çözüldü mü?

Anasayfa > Gündem

Bu yıl Apple'ın merakla beklenen yeni telefonu iPhone 6 Plus'ın bükülme problemi çözülmüş olabilir. Bir Reddit kullanıcısı tarafından ortaya koyulan detaylar bunu destekler yönde.

Apple'ın piyasaya sürdüğü yeni akıllı telefonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus kuşkusuz satış rakamlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Fakat dikkat çektiği tek yönleri bu değil.

Takipçilerin yakından bileceği üzere iPhone 6 Plus özellikle kolay bükülme problemi nedeniyle oldukça tartışma konusu olmuştu.

Bu tartışmalar hala süre dursun Reddit'te bir kullanıcı yeni üretilen iPhone 6 Plus'ların önceki iPhone 6 Plus'lardan daha güçlü bir metal ile üretildiğini savunuyor.

20 gramlık bir fark söz konusu

Kullanıcı, önceki iPhone 6 Plus'ının rahat büküldüğünü fakat yeni aldığı iPhone 6 Plus'ın daha farklı bir tutuş hissiyatı verdiği ve telefonları karşılaştırdığında yeni telefonun 20 gram daha ağır olduğunu söylüyor.

Apple tarafından bu konuya dair hala açıklama gelmemiş olması ise bu varsayımı oldukça güçlü kılıyor. Bükülme probleminin oldukça sükse yarattığını düşünürsek Apple bu sorunu sessiz bir şekilde çözmüş de olabilir.

ShiftDelete.Net

Kaynak: http://shiftdelete.net/iphone-6-plusi...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?