Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsanoğlu Tutarsız! Bir Dediği Ötekini Tutmayanların Bıkıp Usanmadan Yaptığı 15 Davranış

-
Abone ol

İnsanların niye bu kadar tutarsız olduğu anlam verilemeyen şeylerin en başında geliyor. İşte bu duruma uyan örneklerle; "İnsanoğlu Tutarsız! Bir Dediği Ötekini Tutmayanların Bıkıp Usanmadan Yaptığı 15 Davranış".

1. Sevdiği kişiler onları sevmiyor diye için için üzülürler ama onlardan hoşlanan biri olduğunda o kişinin yüzüne bile bakmazlar.

Ee sorun ne, aynısını sen de yapıyorsun?

2. İşlerinden dolayı sürekli mutsuz olduklarını ve bir gün istifayı basıp işten ayrılacaklarını söyler dururlar ama yıllar geçer bi bakmışsınız ki o işten emekli olmuşlar.

3. Her zaman trafik sıkışıklığından şikayet ederler ama kendi arabalarını bırakıp da toplu taşıma araçlarını kullanmazlar.

4. Çok üstüne düşünce "Aman be daraldım", hiç oralı olmayınca da "Hiç benimle ilgilenmiyorsun" cümlelerini demeseler kesinlikle olmaz.

5. Yeni versiyonu çıkan telefonun pahalılığından dem vurup ellerindeki her türlü işini gördüğü halde yine gider maaşının iki katını vermek için adeta insanlarla yarışırlar.

6. Yeni bir başlangıç yapıp monoton hayatlarına hareket getireceklerine dair söz verirler ama o gün geldiğinde yine uyuşuklanır ve yine başka bahara bırakırlar.

7. Yaz ayı geldiğinde "Of, hiç esmiyor ya kış gelsin!", kış ayı geldiğinde "Anam, götüm dondu ya yazı özledik!" cümlelerini kurmaktan hiç yorulmazlar.

8. Afrika'daki çocukları görünce içleri parçalanır, yardım etmek isterler ama her gün geçtikleri caddede karşılaştığı sokakta yatan çocukları gözleri görmez.

9. Sürekli bankalardan şikayet eder dururlar ama her bankadan kredi kartı sahip olup limitlerini sonuna kadar kullanan kişiler yine kendileridir.

10. Zengin olduklarında mutlu olacağını düşünüp, zengin olduklarında parayla saadet olmadığını dile getirirler.

11. Sürekli yalnızlıktan şikayet edip, kendisini ortamlara davet eden arkadaşlarını elinin tersiyle iterler.

12. Kimsenin kitap okumadığından dem vurup, boş vakitlerinde kitap okumak yerine yine telefona sarılmayı tercih ederler.

13. Her zaman her şeyin filmlerdeki gibi mükemmel olmasını beklerler ama olduğunda da arkalarında her zaman harabe bırakırlar.

14. Hem bütün işleri yapabilen ve arı gibi çalışabilen bir işçi bulayım derler hem de verebilecek en düşük ücreti vermeye çalışırlar.

15. Sevgili oldukları kişiyle cinsel ilişkinin olağan ve gerekli bir şey olduğunu savunurlar ama iş evlenecekleri kadına gelince aradıkları ilk şart bakire olmalarıdır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asena_elif_94

bakire kız isterler ne var bizde bakir erkek istiyoruz allam ya

asena_elif_94

sonuncu cidden çok iyi

Gizli Kullanıcı

Gizli Kullanıcı

4. madde ayrılma sebebi.

yagmurainy

Son maddede eksik bir şey var kadınlar ya da şu anki genç kızlar demeliyim kendilerinin masum ve bakire olup sevgilisi olacak kişilerin badboy daha açıklayıcı asi, bağımla, piç... olmalarını istiyolar nedeni ise badboy akımı

Görüş Bildir