Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsanların Komşularıyla Yaşadıkları "Sokakta Kalırım Daha İyi" Dedirten Birbirinden Garip 16 Durum

-

Komşu komşunun külüne muhtaçtır falan ama bazen de cidden öyle komşular oluyor ki insanın pılını pırtını toplayıp taşınası geliyor. Böyle komşu olmaz olsun dedirten 16 durumu sizler için TheChive kaynaklı içeriğimizde derledik.

Kaynak: https://thechive.com/2019/03/28/the-craz...

1. "Komşum, çok fazla parti düzenliyoruz diye bir milletvekiline bizi şikayet eden bir mektup yazdı. MİLLETVEKİLİNE."

2. "Daha yeni taşınmıştım ve bir gece komşum öldürdüğü çıngıraklı yılanı saklama kabına koyup bana göstermek için getirmiş."

3. "Komşularımız oğullarına, evin bodrumunda rap müzik videosu çekeceklermiş. Eşimle beni de davet ettiler. Pas geçtik."

4. "Komşum bir Yehova Şahidi'ni, çıplak bir şekilde sokak boyu kovalamıştı."

5. "Genç çocuk, tam anlamıyla yanarak "polisi arayın" diye ordan oraya koşuyordu. Babası çıktı ve "Polisi falan aramayın, şu lanet havuza atla" diye bağırdı."

6. "Komşumuz evini uyuşturucu evi olarak kullanıyordu. Her gün farklı arabalar gelip gidiyordu. Bir gün kocaman bir SWAT ekibi hepsini sürükleyerek çıkardı ve evden tonlarca uyuşturucu çıktı."

7. "Komşum, kocasının sırtına kocaman bir tahtayla defalarca vurdu. Smack Down izlemek gibiydi."

8. "Bir komşumuz çok özgür ruhluydu ve sürekli çıplak yoga partileri yapıyordu. Çok garipti."

9. "Bahçemize pala fırlattılar. Polislerden saklamaya çalıştıkları bir pala..."

10. "Daha yeni taşınmıştım ve karşı komşum ta iş yerime kadar garaj kapımın açık kaldığını ve oradan da eve açılan kapının kitli olmadığını söylemek için gelmiş."

11. "Kedim bahçelerine sürekli izinsiz giriş yapıyormuş."

12. "Komşum tüm gün evin içinde tamamen çıplak geziyor. Evde bir tane bile perdesi ya da güneşliği yok."

13. "Tesisat probleminden dolayı bahçeye portatif tuvalet kurduk. Bir sabah geldiğimizde komşumuz içinde ot içiyordu."

14. "Komşumuzun yaprak toplama makinesi ile sağlıksız bir ilişkisi vardı. Her şeyi onunla yapıyordu. Araç yolundan karları atmak için bile kullandı. En küçük toz için bile kullanıyordu ama bir keresinde yağmura karşı kullandı. Bildiğimiz yağmur."

15. "Köpeğimizin üzerine, onların bahçesine geçti diye sprey boyayla "eve git" yazmışlar."

16. "Hem ön hem de arka bahçesine bowling labutu ekmişti. Bahçede yalnızca onlar vardı."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erlik

Manyak bir komşu vardı. Öten kuşlara "kafamı şişirdiniz" diye taş atıyordu. Kediler bahçeye girince cinlenip evden bardak falan atıyordu. Camların önüne diken koydurdu. Her taraf çit, parmaklık. Zombiler dünyayı ele geçirirse o eve bir şey olmaz. Her tarafı teller, kapılar ıvır zıvır dolu. En garibi de bayram ile birleştirip 15 gün yazlığa gittik. Kapıda bizi bekliyor "köpekleriniz yüzünden bayramım zehir oldu" Düşünün köpeklerimiz hep yanımızda. En manyakça olanı da bahçe kapısına elinde bıçakla dikilip, "beni mi öldüreceksiniz" diye dikilmesiydi. Ama kadın çok azimli. Bizden önceki komşuyu bekar diye, ondan öncekini yeni çocuğu oldu diye bir şekilde bezdirmiş.

erlik

Hatta bir ara evi satılığa çıkarttı. Sebebi bizmişiz. Milleti etrafına toplamış. Bize saydırıyor. Dedim "tamam o zaman bana sat. hatta 10 bin fazlasını vereyim. Yarın gidelim tapuya. 2000'de kaparo vereyim." Oturdu ağladı "beni evimden atmaya çalışıyorlar." Komşu işi zor. İnsan manyağına denk gelmesin.

merve-yildiz24

bizde en fazla evde hasta var gece çalışan var çocuklar kanependen atlamasın

ssensei

seni lanet olası komşu

tolga-aydin12

#5 klasik bir Adana'lı muhabbeti

lol-hiphop

amerikalı komşular

Görüş Bildir