Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsanlarda Hangi Film Gibi Bir Tat Bırakıyorsun?

276PAYLAŞIM

Bakalım insanlarda hangi yerli film gibi bir tat bırakıyorsun?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Sence hayat ne demek? Hangi karşılık sana daha uygun?

Yaşamak demek, hem de bugün son günmüşçesine
Çözülmesi gereken bir problem demek
Aşık olmak, aşkı yaşamak
Başkalarıyla ve doğayla barış içinde yaşamak
Ayaklarının üstünde durabilmek
Pozitif kalabilmek

4. Senin için önemli olan birine bir hediye alacaksın. Bu hediye aynı zamanda seni de yansıtacak bir hediye olmalı. Hangisini seçerdin?

İhtiyacı olabilecek bir elektronik cihaz
Maddi değil manevi açıdan değerli olan bir şey
Güzel bir kıyafet
Hediye çeki
Çiçek
Kaliteli bir saat

5. Peki bu kokulardan hangisi daha güzel?

Kağıt kokusu
Yağmurdan sonraki toprak kokusu
Yeni otomobil kokusu
Sevilen kişinin doğal kokusu
Favori parfümünün kokusu
En sevdiğin yemeğin kokusu

6. Sence ilk görüşte aşk diye bir şey var mı?

Tabii ki var.
İlk görüşte aşk değil de hoşlantı diyelim biz ona
Tabii ki yok.

7. Yeni tanıştığında bir insana olan ön yargıların çabuk kırılır mı?

Yani ilk başta ısınamadıysam çok zor...
Tanıştığım insanın karakterine bağlı.
Evet kırılır.

8. Son olarak en sevmediğiniz insan tipi hangisi?

Takıntılılar
Bencilller
Umursamazlar
Dengesizler
Yalancılar
Dağınıklar

9. Aile Arasında!

Cıvıl cıvılsın. Hayat dolu, yerinde duramayan, her zaman aktif  bir hayatı olan, yardıma ihtiyacı olana koşan uyumlu bir yapın var senin.  Enerjik birisin. Bahar senin mevsimin. Kuş sesleri, ağaçların yeşermesi yaşama sevinicini daha çok arttırıyor. Bu doğa değişimi herkesten daha çok etkiliyor seni. Nefes aldığın, bu güzellikleri görebildiğin için şükrediyor ve çevrende olumsuz ruhlu kişilere örnek oluyorsun. Hep böyle kal iyimser insan!

Cinayet Süsü!

Of yaaa esrarengizsin. Gizemli, ihtiraslı birisin ama sağlam bir karakterin var. Candan bir dostsun, herkesle özel hayatını paylaşmıyorsun ama çok iyi bir dinleyici olduğun için arkadaşlarının can yoldaşısın. O kadar olgun bir karakterin var ki yeri geliyor annen baban senden yaşça büyükler bile senden akıl alabiliyorlar. "Çok sağlamdır o" sözü senin gibiler için söylenmiş. Bu yüzden insanların sana olan güveni sonsuz.

Organize İşler Sazan Sarmalı!

Vallahi tuttuğunu kopartan, ortamda sözü geçen birisin. Süper işler başaracaksın sen, bak bunu unutma kendine güvendiğin sürece sağlık gücün olduğu sürece üstesinden gelemeyeceğin şey yok senin. Gözü karasın ve yaptığın her işin arkadasında duruyorsun hem de göğsünü gere gere. Ailenin parmakla gösterilen elemanısın vesselam kardeşim!

Mucize 2 Aşk!

Sen dışarıdan düz bir insan gibi gözüksen de içeride sürprizlerle dolu bir insansın. Öyle herkesle konuşmaz, muhatap olmazsın. Fakat kendine yakın bulduğun insanlarla olan ilişkilerinde kendini fazlasıyla açabiliyorsun. Karşındaki insan da senin bu sürprizlerle dolu olan yanına doğal olarak şaşırıyor. Dışarıdan sakin ve uysal görünen karakterinin altında tam bir çılgın yatıyor. Tabi bunu herkes göremez. Sadece bazı insanların görmesine izin veriyorsun. Dışarıdan soğuk ama içeriden baldan tatlı bir insansın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emrullah-bolat1

Cinayet Süsü ; Of yaaa esrarengizsin. Gizemli, ihtiraslı birisin ama sağlam bir karakterin var. Candan bir dostsun, herkesle özel hayatını paylaşmıyorsun ama çok iyi bir dinleyici olduğun için arkadaşlarının can yoldaşısın. O kadar olgun bir karakterin var ki yeri geliyor annen baban senden yaşça büyükler bile senden akıl alabiliyorlar. "Çok sağlamdır o" sözü senin gibiler için söylenmiş. Bu yüzden insanların sana olan güveni sonsuz.

nazli-askin

Aile Arasında! Aile Arasında! Cıvıl cıvılsın. Hayat dolu, yerinde duramayan, her zaman aktif bir hayatı olan, yardıma ihtiyacı olana koşan uyumlu bir yapın var senin. Enerjik birisin. Bahar senin mevsimin. Kuş sesleri, ağaçların yeşermesi yaşama sevinicini daha çok arttırıyor. Bu doğa değişimi herkesten daha çok etkiliyor seni. Nefes aldığın, bu güzellikleri görebildiğin için şükrediyor ve çevrende olumsuz ruhlu kişilere örnek oluyorsun. Hep böyle kal iyimser insan!

belemir-ayvaz

Cinayet süsü😇😇

taner-avci1

guzel

queen_of_the_7_kingdoms

Aile Arasında! Cıvıl cıvılsın. Hayat dolu, yerinde duramayan, her zaman aktif bir hayatı olan, yardıma ihtiyacı olana koşan uyumlu bir yapın var senin. Enerjik birisin. Bahar senin mevsimin. Kuş sesleri, ağaçların yeşermesi yaşama sevinicini daha çok arttırıyor. Bu doğa değişimi herkesten daha çok etkiliyor seni. Nefes aldığın, bu güzellikleri görebildiğin için şükrediyor ve çevrende olumsuz ruhlu kişilere örnek oluyorsun. Hep böyle kal iyimser insan!

Görüş Bildir