Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsana Dakikasında "Aynısından Ben de İstiyorum" Dedirten Tasarım Harikası 14 Akvaryum

 > 
130PAYLAŞIM

Sırt Çantası

Tasarımcı Cassandra Verity Green'in elinden çıkan bu sırt çantası şeklindeki akvaryum, taşıyanları oldukça havalı ve ilgi çekici göstereceğinden hiç kuşkumuz yok.

Düşecekmiş Gibi Görünen

Tasarımcı Richard Bell'in hayal dünyasının ne denli uçuk olduğunun adeta bir kanıtı, bu sıradışı fanus. İlk kez görenler üzerinde yaratacağı gerilim ise bizce görülmeye değer olur.

Dubleks

Kuş kafesi bir yerde, akvaryum bir yerde dursun istemeyenler için Constance Guisset'in bu tasarımı ideal bir seçim olur.

Koşu Ayakkabısı

Tasarımın gerçekte kullanılıp, kullanılmadığına dair elimizde bir veri yok. Ama umudumuz kullanılmadığı yönünde...

El Çantası

E köpeğinizle dolaşırken iyi, balıklarınızla yürüyüşe çıkınca mı kötü?

Graffiti

Dean Zeus Coleman'ın tasarladığı bu akvaryum için fazla bir söze gerek yok. Çünkü gerçekten muhteşem görünüyor.

Başlık

Sokağa çıkınca tüm ilgi (iyi,kötü) üzerinizde olsun istiyorsanız, kaçırmayın deriz..

Armatür

Çinli tasarımcı Yan Lu'nun elinden çıkan bu armatür ve onu besleyen balık tankı; ilk bakışta göze hoş gelse de, biz azalan ve sürekli sirküle olan suyun balık sağlığı açısından hiç de hoş sonuçlar doğurmayacağından eminiz.

Telefon Kulübesi

Lyon festivali için, tasarımcılar Benoit Deseille ve Benedetto Bufalino tarafından akvaryuma dönüştürülen bu telefon kulübesi; insana keşke bizim ülkemizde de benzerleri olsa dedirtiyor..

iPond

Bu tasarım ürün her ne kadar benzersiz olsa da; resimdeki gibi 'Beta'lar için, içinde yaşaması eziyetten farksız olacaktır. Zaten uzun süre yaşamayacaklarına da emin olabilirsiniz.

Lavabo

Şayet bir lavabo için 4500 doları gözden çıkarmayı düşünürseniz, hiç kaçırmayın deriz..

Gitar

Gitar tasarımlı bu akvaryumun 'yakışmayacağı ev azdır' diye düşünüyoruz.

Köpek Kulübesi

İşte galerimizdeki en sıradışı ve etkileyici tasarımlardan birisi. Evinizi ve köpeğinizin hayatını renklendirmek için birebir..

Televizyon

Şayet bu tasarımı beğendiyseniz, en azından akşam ne seyredeceğiz gibi bir derdiniz olmaz..

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
natsemender

Bazıları kabul edilebilir olsa da, listedeki çoğu akvaryumda balıklar çok az yaşar. Kısa sürede strese girip ölürler. Saçma sapan şeyler yapmayın, akvaryumlar keskin hatlı olmalı!

ecem-d.

Herkes isterim isterim yazmış , hiç mi vicdanınız yok acımadınız o hayvanlara. O balıkların ömrü zaten en fazla 1 yıl, oraya koyarak ne diye 1 güne indiriyosunuz, düşünülür.

yns-aydmr

dublex gitar televızyon on numara bes yıldız :D :D

tuba.yldrm

acaba aslında yaratıkların en beceriksizi ve en tek başına doğada hayatta kalamayacak olanı olarak esaret altına alacağımız başka bir canlı türü kaldı mı ? dünyada yaratılmış her şeyi insanlığın hizmetinde sanma salaklığından ne zaman vazgeçeceğiz acaba

tbashnylmz

iyiler güzeller de bide temizlemesi var yani hiç pratik bulamadım. tabi bnmde olaydı iyiydi :/

Görüş Bildir