Görüş Bildir
Haberler
İngiltere'de Aşı Karşıtı bir Grup Savaşmak İçin Eğitime Başladı: Hedefleri, Aşı Merkezleri ve Okullar

İngiltere'de Aşı Karşıtı bir Grup Savaşmak İçin Eğitime Başladı: Hedefleri, Aşı Merkezleri ve Okullar

İngiltere'de aşı karşıtı grubun, hükümete karşı 'savaş'a hazırlanmak için eski bir askerin liderliğinde eğitim aldığı iddia edildi. Kendilerine Alpha Men Assemble (Alfa Erkekler Topluluğu) adını veren grubun, aşı merkezleri, okulları ve polisi hedef alma tehdidinde bulunduğu öne sürüldü.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Daily Mail gazetesinin haberine göre, İngiltere'de aşı karşıtı bir grup askeri eğtim almaya başladı. Kendine Alpha Men Assemble diyen grup aynı zamanda kamu kuruluşlarını tehdit etti.

Gazetenin bir muhabirinin, çoğunlukla orta yaşlı ve beyaz erkeklerden oluşan gruba 'sızmasıyla' elde edilen ve gazete tarafından yayımlanan görüntülerde, yaklaşık 100 kişiden oluşan gruba eski asker Danny Glass tarafından Londra'ya 230 kilometre mesafedeki Stafford'da bir parkta eğitim verildiği görüldü.

Küresel savaşla savaşıyorlar

Küresel savaşla savaşıyorlar

Gönüllülere, 'profesyonel olarak' hazırlanmak için eğitimde askeri yürüyüş ve dövüş sporları öğretildi.

Bir eğitmen, gönüllülerin, haklar ve hükümetler arasında devam eden bir 'küresel savaşla savaştığını' söyledi.

Parktaki eğitim öncesi gönderilen mesajlarla 'Ne söylediğinize ve kime söylediğinize dikkat edin' ifadesi kullanılarak, basına ve polise karşı uyarıda bulunuldu.

Polis de hedeflerinde

Polis de hedeflerinde

Eğitim başında parkın girişinde bir polis aracı görüldü. Bu sırada grup, yaptıklarının yasal ve şiddet içermediğini göstermek için özel çaba harcadı ancak polisin ayrılmasının ardından askeri kamuflaj giymiş eski asker Glass, yaptığı konuşmada, önce mümkün olduğunca diğer kişileri hedef alacaklarını, ardından da bunu polise kadar vardıracaklarını belirtti.

Bir grup üyesi de yeminlerinin gereğini yerine getirmedikleri için polisleri gözaltına alarak durumu tersine çevirebileceklerini söyledi.

'Hiçbirimiz bu lanet aşıyı olmayacağız'

'Hiçbirimiz bu lanet aşıyı olmayacağız'

Grubun ismi Alfa Erkekler olsa da kadın üyelerinin de bulunduğu görüldü. Bunlar arasında yer alan bir kadın, 'Aşı merkezlerini, okulları, okul müdürlerini, kolejleri, belediye başkanlarını, polisi, halk sağlığı yöneticilerini hedef almalıyız. Hiçbirimiz bu lanet aşıyı olmayacağız, ailelerimiz de olmayacak.' dedi. Kadının, 'hedef alma' ifadesiyle neyi kastettiği belirtilmedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
10
6
3
3
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Han Mergen

İyice kafayı yediler. Bizim ülkemizdekilerin de bunlardan pek farkı yok gerçi. Organize bir cehaletle karşı karşıyayız.

Selam Öabakan

ben bugün oldum biraz sızladı o kadar sabah ne olur bilemem

Charlie Brown

Ya böyle her şeye karşı bir güruh var... Bill Gates'in çip takacağını iddia eden tipler var etrafımda be dalyarak sana çip takmasına ne gerek var cebinde ki ... Devamını Gör