Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İlk Buluşmada Yapılması Facia Yaratabilecek 11 Kusurlu Hareket

-

İlk buluşma önemlidir. Bir şekilde hayalinizdeki kadın ya da erkekle tanışmışsınız ve tanışıklığınızı ilerletmek için bir araya gelmişsiniz. Atacağınız yanlış bir adım ya da yapacağınız yanlış bir hareket onunla bir daha görüşememenize yol açabilir.O yüzden dikkatli olun ve şunları yapmayın.

1. Kaba olmak

Ne kadar maço olursanız olun, ilk buluşmada kibar olun. Kadın masaya otururken sandalyesini tutun, siparişleri verin, şarabı seçin, hesabı ödeyin. Erkeksi olacağım ya da hevesli  görünmeyeceğim diye kaba olmayın.

2. Tek porsiyon isteyin

İlk buluşmada yemeğe gömülmek pek hoş görünmeyebilir. Çok iştahlı olabilirsiniz ama 1-2 saat bununla baş etmeye çalışın. İlk buluşmada dikkatiniz yemeklerde değil, buluştuğunuz kişide olsun.

3. Sarhoş olmak

Eğer ilk buluşmada alkol alacaksanız dikkatli olmanızda fayda var. Fazla kaçırırsanız neler yapabileceğinizi biz bilmiyoruz tabi ama sonradan pişman olacağınız şeyler olacağı kesin diyelim.

4. Çok konuşmak

Çok konuşmak zaten iyi bir şey değil. Ayarında ve dozunu kaçırmadan konuşmak her yerde olduğu gibi ilk buluşmada da çok önemli. Ayarı tutturun. Karşınızdakinin sözünü kesmeyin.

5. Can sıkmak

Eski eş ya da sevgili,eski eşten çocukların durumu, Türkiye’de olan biten durumlara ilişkin konuşmalar can sıkar. Bunları ilk buluşmada konuşmasanız da olur.

6. Öpüşmeye çalışmak

Çok büyük faul! Direkt kırmızı kartla oyun dışı kalmanıza neden olabilir. Ciddi bir ilişki peşindeyseniz öpüşme ve daha fazlası için ilk buluşma kesinlikle uygun değil.

7. Hemen evlilik konusuna girmeyin

Durun daha bismillah. Hele bir oturup konuşun, tanışın. Evlilik şartlarınızı sonra da konuşursunuz.

8. O telefonu bırakın

Telefonunuzla fazla uğraşmayın. Hatta hiç uğraşmayın. Karşınızdaki insanla ilgilenin. Onu anlamaya, tartmaya çalışın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bilinmeyene-kosan-adam

resimler cok iyi

Görüş Bildir