İlişkilerinde Pijamalı Hali Yüzünden Aldatıldığını Söyleyen Simge Sağın'ın İlginç İtirafına Yorumlar Gecikmedi!

343PAYLAŞIM

Ah be Simge, olayın pijamayla hiç alakası yok! 😅

Her gün yeni bir ünlü itirafı, ifşası veya açıklaması duymadan gün geçmiyor artık bildiğiniz üzere... Bugünün itirafı da Simge'den geldi!

"Hakan Gence ile Evden'' YouTube programının son konuğu Simge Sağın'dı; orada da sohbet sohbeti açtı...

İlişkiler üzerine konuşulurken 'aldatılma' itirafı geldi. 👇

'İlişkilerimin çoğunda beni aldattılar. Seven insan aldatmaz... O sevgilerin hiçbiri gerçek değilmiş. Bana çok hayran olanlar, Simge'yi pijamayla görünce belki de o noktada olmuyor. Bence onlar beni gerçekten sevmemişler. Beni ben olduğum için mi yoksa ünlü olduğum için mi sevdiler diye düşünüyorum. İyi ki beni zamanında aldatmışlar ve hayatımdan gitmişler."

Bunun üzerine de tepkiler gecikmedi!

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Ve bu itirafı üzerine bu şarkıları daha bir anlam kazandı diyebilir miyiz? 😅

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
enk-capital

Dünyada iki çeşit erkek vardır: 1.aldatan erkek 2. henüz aldatma fırsatı bulamamış erkek. Bunun sizin pijamanızla güzelliğinizle çirkinliğinizle bakımınızla bakımsızlığınızla alakası yoktur. Hatta sevilip sevilmemenizle bile alakası yoktur. Bi erkekle bi ilişkisi yaşıyosanız aldatılmaya her an hazırlıklı olun. Çünkü bi gün olacak. Bugün değilse yarın, yarın değilse yıllar sonra. Ha belki önce davranıp siz aldatırsınız o kadarını bilemem. İlişkiler dünyası vahşi batı. Silahını kim önce çekerse ötekinin işini bitirir.

renginibelliet

dalga geçilecek bi durum yok kadın gayet güzel bir şekilde ifade etmiş olayı.

_kprnibrhim

pijamayı göbeğine kadar mı çektin ne yaptın pijama yüzünden de terk edilmezsin ama :D

miralayra

Simge durumunda küçült

him-him

Aldatan insan şerefsiz ve sadisttir. Sevgilisini aldattı diye kaç yıllık arkadaşımla arkadaşlığımı bitirdim. Çünkü sevgilisini aldatan arkadaşına da, akrabasına da hayinlik eder. Ayrıl git ne bok yersen ye. Aldatmak ciddi bir karakter zafiyetidir. Kadın erkek kimse üzülmesin aldatıldığına. Sizle olurken her şeyiniz iyiydi hoştu. Hiç bir kusur aldatılmanın bahanesi olamaz. Ayrılırsın biter. Aldatmak bambaşka bir hal.

bergelmir

dürüst ve mert bir karakteriniz varmış. maşaallah, ne güzel. Allah sizi kötülüklerden korusun. gerçekten duygulandım. nedeni şu: bir adiliği, kötülüğü yapmamak belki çok kişinin başaracağı bir şey. ama aşalığıkça hareket eden arkadaşıyla ilişkiyi kesmek sapasağlam bir karakter gerektirir. çoğu kişi ' bana dokunmadıkça yılan yaşamaya devam etsin' kafasında maalesef. büyük insanlık ve kişilik zafiyetine sahipler ama farkında değiller. sonra kendilerine biri kötülük yapınca şaşırıyorlar ' ben kime ne yaptım ki' diye. e, sen yapmadın ama geçmişte başkasına yapılana onay verdin, değil mi? :) ve gerçekten de aldatmak, kandırmak doğrudan kişilikle ilgili, anlık yanılmayla değil.

Görüş Bildir