Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İçinizi Burkacak ve Bakış Açınızı Değiştirecek 12 Fotoğraf

32PAYLAŞIM

1. Ayakkabının sebep olduğu gözyaşları

Bu arkadaşımız kaldırımda yalın ayak bir vaziyette çöplerden topladığı eşyalarının yanında oturan bir evsiz görüyor ve bu durumu görmezden gelemiyor. En yakın ayakkabıcıdan bir çift ayakkabı alıyor ve evsiz arkadaşa hediye ediyor. Evsiz adamın sevincine de diyecek bir şey yok. Keşke herkes görmezden gelemese.

2. Ev resmi çizemeyen küçük kız

1948'de Polonya'daki kampta büyümüş bu küçük kızdan ev resmi çizmesi isteniyor. Sonuç resimde... Ev konsepti hakkında hiçbir fikri yok çocuğun.

3. Hayvanat bahçesi

Bu fotoğrafları bilmeyenlerimizin sayısı oldukça azdır sanırım. Bunu hak edecek ne yapmış olabilirler. Bırakın doğayı kendi haline.

4. Son istek

Mary Ann Manning isimli kadın 3 yıl boyunca kanserle savaşmış. Ama doktorlar artık ümidi kesmiş Mary'den. Mary'nin de son isteği hastalığı yüzünden evlilik planlarını rafa kaldıran oğluyla düğününde dans etmek olmuş. Oğlu içi buruk bir şekilde son isteği kabul etmiş ve düğününde annesiyle dans etmiş. Düğünden 3 gün sonra Mary hayata gözlerini yummuş.

5. Shellshock

Shellshock, askerlerin savaş sırasında kendini güvende hissetmemesi ve öleceğini düşünmesi sonucu ortaya çıkan psikolojik kişilik bozukluğudur. Resimde gördüğünüz asker de shellshock yaşayan bir asker.

6. Sadık köpek

Ölen sahibini yalnız bırakamayan köpek...

7. Küçük yaşa büyük yük

Şehit Piyade Bakım Uzman Çavuş Cüneyt Akkuş'un 8 yaşındaki oğlu Hasan Mert Akkuş babasının tabutunun yanında yaşına ağır gelen yükü taşımaya çalışırken...

8. Dorothy Counts

Dorothy Counts Charlotte'ta bulunan Harry Harding Lisesine kayıt olan ilk siyahi öğrencilerden bir tanesidir. Okula başladıktan dört gün sonra tacizler ve yapılan tehditler nedeni ile ailesi tarafından okuldan çekilmeye zorlanmıştır.

9. Böbrek aranıyor

Larry Swilling isimli adam böbrek hastası karısı için bir çok hastaneye başvurmuş ama uygun böbrek bir türlü bulunamamış. Son çare olarak üzerinde "Karım için böbreğe ihtiyacım var" yazan bir tabela yaptırmış. Güney Carolina'da bir yıl boyunca her gün bu şekilde gezen Larry en sonunda karısına bir böbrek bulmayı başarmış.

10. Yorgun cerrah

23 saat süren başarılı bir kalp nakli ameliyatı. Sağ köşede asistanının uyuduğunu görebilirsiniz.

11. Çift kahvaltısı

Resimdeki amcanın karısı 5 sene önce aramızdan ayrılmış ama hala kahvaltısını yıllar önce karısıyla çektirdiği fotoğrafın karşısında yapıyor.

12. Beyaz Adam

Köleleriyle poz veren bir beyaz adam...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pazartesi

o 8 yaşındaki çocuk... kimse anlayamaz, anlayamayacak babasının nasıl da elinden sökülerek alındığını.

byalpi

köleleriyle poz veren bir beyaz adam yerine, yaşama haklarını ellerinden aldığı güzel insanlarla poz veren it oğlu it desen daha iyi olurdu.

sofiahyt

sadik kopek fotosunda biraz sey oldum ya

Görüş Bildir