Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İçine Sinen Yüzüğü Bulamayanlar İçin Burcunuza Göre Tektaş Önerileri

-

Evlilik zamanınız gittikçe yaklaşıyor olsa da, ufukta evlilik gözükmese de her kadının dikkatini çeken bir simgedir tektaş. Bazen amaçsızca yüzüklere bakar yine de gönlünüze sinen modeli bulamazsınız. Biz de bunu bilerek sizleri düşündük ve sizin için burca göre tektaş yüzük önerileri derledik. Umarım içinize sinen yüzüğe sahip olursunuz.

1. İddialı koç burcu kadınlarına

Koç burcu kadınları iddialı olmayı severler. Aynı zamanda yüksek hayat enerjisine sahiptirler ve duygularını yoğun yaşarlar. Onlar için tıpkı kendileri gibi iddialı bu tip yüzükler uygun olacaktır.

2. Sakin boğa burcu kadınlarına

Serinkanlı boğa burcu kadınları bu özel anlarında bile sakinliklerini koruyacaktır. Güvenilir, sahiplenici ve sanatçı ruhlu bu kadınlara önerimiz minimal yüzüklerden yana olacaktır.

3. Hareketli ikizler burcu kadınlarına

Farklı, heyecanlı ve hareketli ikizler burcu kadınları kesinlikle yüzüklerinde de aynı özellikleri taşımak ister. Bu yüzden onların yüzük tercihleri de kendileri gibi olmalı.

4. Romantik yengeç burcu kadınlarına

Yengeç burcu kadınları romantiktir ve ilgiyi severler. Evlilik teklifi de seçilecek tektaş da onlar için önemlidir. Farklı ama romantik görünümlü tektaşlara bayılırlar.

5. Asil aslan burcu kadınlarına

Aslan burcu kadınları bir ortama girdiğinde orada kendinden söz ettirmek ister. Bir o kadar da asil ve şıktırlar. Onların tektaşları da tıpkı kendileri gibi cesur, asil ve göz kamaştırıcı olmalı.

6. Doğal başak burcu kadınlarına

Başak burcu kadınları ayrıntıları önemser ve doğallıktan yanadırlar. Onlar için önerilerimiz doğal taşlı yüzükler ya da ince ayrıntılar içeren tektaşlar olacaktır.

7. Zarif terazi burcu kadınlarına

Terazi burcu insanları zariftir, aynı zamanda ince zevkleri vardır. Bu özelliklerini de lükse olan düşkünlükleriyle birleştirince ortaya çıkan sonuç mükemmel oluyor.

8. Gizemli akrep burcu kadınlarına

Akrep burcu kadınları gizemli, önsezileri kuvvetli ve duygusaldırlar. Yüzük seçimleri de onların bağ kuracağı yüzükten yanadır. Onların yüzükleri uzaktan sıradan gözükse de onu farklı kılacak bir detayı mutlaka olmalıdır.

9. Özgür ruhlu yay burcu kadınlarına

Samimi, içten ve özgürlüğüne düşkün yay burcu kadınlarını evlilik kurumu biraz ürkütebilir. Bu yüzden yay burcu kadınları evliliği yoğun olarak hissedecekleri yüzükleri taşımaktan hoşlanmayacaktır.

10. Güçlü ve başarılı oğlak burcu kadınlarına

Sorumluluk sahibi, başarılı, pratik oğlak burcu kadınlarına tektaş önerimiz prenses kesim yüzükler. Aynı zamanda kaliteye düşkünlüğü nedeniyle de yüksek karatlı yüzüklerden etkilenecektir.

11. Hayatı dolu dolu yaşayan kova burcu kadınlarına

Kova burcu kadınları yenilikçidir, hayatın her alanını keşfetmek isterler. Tüm burçlar içinde en farklı yüzük tercihleri olanlar muhtemelen kova burçları olacaktır.

12. Hayalperest balık burcu kadınlarına

Balık burcu kadınlarının duygusal yönleri baskın ve hayal güçleri kuvvetlidir. Aynı zamanda güçlü feminen yanlarının olması onları çekici kılar. Tüm bunları düşündüğümüzde balık burcu kadınlarına önerimiz çift taşlı yüzükler olacaktır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
biryerdebiri

Çoğu olmamış bence. Başak, kova, balık hele bunlar tamamen yanlış..

ademm-zeynep-karacaoglu

ne yani hayalperestiz diye küçük mü olmak zorunda

penguen-geri-dondu

manyak olmalısınız boğa burcu kadını o bit kadar tek taşı ne yapsın bayılıyorum ben gösterişe yani öyle bir tek taş olmalı ki ben gelince geceyken ne çabuk sabah oldu desinler ahahah

temetnosce

fghjhkjlkş delisin sen

hellokubra

duygularıma tercüman olmuşsun ):

penguen-geri-dondu

hangimiz değiliz ki :))))

penguen-geri-dondu

ahaha her zaman :)

pippabacca

Bu içeriğe bakarken hissettiğim :

Görüş Bildir