Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İçinde Gizlenen Duyguyu Ortaya Çıkarıyoruz!

293PAYLAŞIM

Bakalım içinde neler saklıyorsun?

1. Bu fotoğrafta dikkatini en çok çeken renk hangisi?

2. Peki bu fotoğrafta hangi renk?

3. Peki burada?

4. Bu fotoğrafta sana en yakın gelen renk hangisi?

5. Peki burada?

6. Peki bu renklerden hangisi sana yakın?

7. Peki bu masada dikkatini çeken renk hangisi?

8. Bu bayrakta dikkatini çeken renk hangisi?

Aşk!

Yaptığın seçimlere göre içinde gizlenen duygu: Aşk!  Sen aşkını dışarı vurmaya çekiniyorsun çünkü karşılık bulamayacağından korkuyorsun. Bizce mutlu olmak için bu duygunu karşındakine hissettirebilir ve şansını deneyebilirsin.

Özlem!

Yaptığın seçimlere göre içinde gizlenen duygu: Özlem! Kime karşı olduğunu bilmiyoruz fakat birisini çok özlediğin kesin. Eğer özlediğin kişiye ulaşabiliyorsan arayıp sesini duymak için güzel bi' fırsat olabilir bu.

Huzur!

Yaptığın seçimlere göre içinde gizlenen duygu: Huzur! Çünkü senin huzura ihtiyacın var. Birazcık yalnız kalıp kafanı dinleyerek ve sevdiğin aktiviteleri yaparak huzura erişebilirsin.

Öfke!

Yaptığın seçimlere göre içinde gizlenen duygu: Öfke! Çeşitli hobiler edinerek içindeki öfkeyi yavaş yavaş yok edebilir ve içten içe sinirli bir insan olmayı bırakabilirsin. Sinirlendiğin şeyler az çok tahmin edilebiliyor fakat insanlara ne yaparsan yap, ne dersen de değişmeyecekleri için daha fazla öfkelenmeye gerek yok. Boş ver, keyfine bak.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fnaf-chicas

Aşk! Aşk! Yaptığın seçimlere göre içinde gizlenen duygu: Aşk! Sen aşkını dışarı vurmaya çekiniyorsun çünkü karşılık bulamayacağından korkuyorsun. Bizce mutlu olmak için bu duygunu karşındakine hissettirebilir ve şansını deneyebilirsin.

bebekimm

huzurr tam benlikk

nurcii

Özlem! Kime karşı olduğunu bilmiyoruz fakat birisini çok özlediğin kesin. Eğer özlediğin kişiye ulaşabiliyorsan arayıp sesini duymak için güzel bi' fırsat olabilir bu.

orhan-ulusoy

Özlem!

lucinda-yumi-kane

Aşk! Aşık olmuşum haberim yok...

Görüş Bildir