Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Her Şeyin Başı Seks: Yangın Çıkarmaktan Haz Duyma Hastalığı Piromaninin Bilimsel Sepebleri

-
Abone ol

Düşük zekalı erkeklerde görülür.

Piromani, genel olarak çocukluk evresinde başlar. Erkeklerde daha fazla görülür. Araştırmalar, normalden daha düşük zeka seviyesi, uykuda idrar kaçırma, öfke kontrol ve antisosyal davranış bozukluklarının Piromani’ye eşlik ettiğini göstermektedir.

Sebebi cinsel problemler ve agresyon.

Psikolojik travmaya yol açan deneyimler ve cinsel sorunlar da Piromani’nin altında yatan nedenlerdir. Agresif yapıdadırlar; sürekli olarak baskılanan agresyonun doğru kanalize edilememesi de yangın çıkarma dürtüsünü tetikler

Yangın çıkarmaktan haz duyarlar.

Piromanlar kasıtlı olarak ateş yakar ve yangın çıkarırlar. Bu eylem öncesi ruhsal bir gerilim yaşarlar ve kundaklamayla birlikte bu gerilim kaybolur; sadece yangın çıkarmaktan kaynaklı bir haz duyarlar.

Hiçbir şekilde suçluluk duymazlar.

Yangının herhangi bir kimseye zarar verip vermemesini umursamaz, suçluluk duymaz ve zararın sonuçlarını değerlendirmezler.

Birçok psikolojik rahatsızlığın belirtisidir.

Yangın çıkarma dürtüsü, tek başına nadir görülen bir hastalık olmasına karşın, diğer psikolojik rahatsızlıklarda sıkça görülen bir olgudur.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
seras-victoria

Yorumum kaldırılmış vaaay

seras-victoria

Gerçekleri söyleyince kaldıramıyorlar demek ki. Bir an önce VATAN HAİNİ VE TERÖR DESTEKÇİSİ EDİTÖRLERİN İŞİNE SON VERİLMELİDİR YOKSA SİTE DEĞER KAYBETMEYE DEVAM EDECEK.

re-entry

sevgili HIYARİ..madem bu konularla ilgilisin molotof atmanın bomba düzenekleri kurmanın ve bide kahpe ruhlu olmanın üzerine de yapılan çalışmalar varsa onları da derleyip paylaşırsan seviniriz.

sakin-adam

Senin hazırladığın bütün içerikler gerçekten soyadın gibi tam hıyarca. Geri zekalı herif.

e_nsal

Hdp binasındaki olaydan sonra bu içeriğin paylaşılması çok manidar.

yolcum

Öyleyse sen hangi seksin ürünüsün yada hangisinin tohumundansın ? Etek giyip molotof atan, Menfeze bomba koyup patlatan, eşinin yanındaki bir adama arkadan yaklaşıp ensesine ateş eden ? Yoksa biraz daha okumuş, biraz daha entel gözüküp ekranlarda örgütün sözcülüğünü yapanlardan mı ? Hangisi ?

seras-victoria

kızının yanında vuranları unuttun

Görüş Bildir