Her Şeye Sazan Gibi Atlayan İnsanları Kerizlemek İçin Ortaya Çıkan Para Tuzağı Girişimler

72PAYLAŞIM

A bunlara ciddi ciddi para verenler var. Tutun beni bayılacağım...

Birçok sitede şu şekilde kalasların yüksek fiyatlara satıldığını görebilirsiniz. Gerçekten keriz silkeleyen ürünlerde başı geçiyor.

Oyuncakların ve çeşitli hediyelerin yer aldığı otomatlar. Aranızda var mı bunlardan epey kazanan? Veriyorsunuz ama alamıyorsunuz. Ayrıca sinir de bozuyor.

Yaşam koçluğu, nefes koçluğu gibi birçok koç çeşidi. Bir insan bunlara neden ihtiyaç duyar ki? Bilmediğim için soruyorum. Beni aydınlatabilirsiniz.

Bir zamanlar herkeste gördüğümüz, özellikle sporcuların tercih ettiği denge bilekliği... Güzel kandırdılar. :)

Bunu ben yeni gördüm. Telefon büyütücü diye bir şey varmış. Telefonun ekranını bir tık büyütüyor. Tabii ki telefon ekranı gibi net değil. Denemek isteyen denesin tabii ama bence gerek yok.

İnsanlar evlilik teklifi etmek için binbir zahmete giriyor. Arkadaş buna ne gerek var. Bu fırsatı gören organizasyon şirketleri de fiyatları yüklettikçe yükseltiyor. "Param var boşa harcamak istiyorum." diyorsan önün açık.

Düğünle ilgili para harcanan çoğu şey de keriz silkelemek için var.

Koçluk meselesi gibi bilinçaltı temizliği de bomboş işlerden biri. Buna gidip para verenlerin olduğuna inanamıyorum.

Eski bir Amazon Alexa mühendisi, kedilerin miyavlarken ne hissettiklerini İngilizceye tercüme eden MeowTalk (MiyavKonuş) adlı bir uygulama geliştirmiş. Kardeşim iyice kafayı yedi bunlar. Görmedik sayın siz.

Pandemi nedeniyle gelin ve damada takı takılmadığı için onları temsilen mankenler kullanılmıştı. Bu mankenlerin fiyatı da 500-700 arası değişiyormuş. E çüş yani!

Dünyada bu keriz varken böyle etkinlikler de popüler olur. Çünkü neden olmasın? Baby shower son zamanlarda gördüğüm en gereksiz partilerden. Yapılan masrafa acıyorum.

İnsanlarımız neden zayıflama çayı adı altında satılan düz ürünlere bu kadar saldırır oldu bilmiyorum. Arkadaşlar bunlar zayıflatmak ancak ve ancak vücudunuzu rahatlatır. O da belki. :)

Çek Fotoğraf Sanatçısı Kirill Rudenko tasarladığı “Canned City Air” konservelerini (şehir havası, bildiğimiz oksijen) internet üstünden tüm dünyaya satmaya başlamıştı. Güleyim mi ağlayayım mı? Siz söyleyin.

Bu tarz keriz silkelemek için ortaya çıktığını düşündüğünüz şeyler var mı aklınıza gelen?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eski_id

kimisinin peşine düştüğüne "kerizlik" denmiş, bu da o kişilere ağır gelmiş.. siyasetten eğitime vs.. genişletile_bilinecek bu "kerizlik" yelpazesinde, dikkat çekmeye değer unsur, realiteye olan eğilim.. şayet inanılana değil de realiteye düşkünseniz mevcut "kerizlikten" büyük ölçüde kurtulursunuz ancak!.. akli sağlığın olmazsa olmalarından haz, huzur, rahatlama, plasebo vs.. de bu "kerizlik" lere muhtaç.. seçimini yapan zaten yapmış.. gerisi laf

helcaraxe

sen alma

eylul-turna

Icerik hazirlayanin parasi yok belli ki sinirlenmis hahahahah

murat-tekin13

Ördek çook! Vak!

alatirik

Yine ekşi sözlükten içerik çalmışın kardeş bari sadece esinlenseydin. Komple de kopyalanmaz ki.

Görüş Bildir