Her Şeyden Önce Büyümek Gerek! Ali Vefa'nın Cerrahi Asistanlık İçin Büyük Çaba Harcadığı Mucize Doktor 10. Bölüm'de Neler Yaşandı?

0PAYLAŞIM

Mucize Doktor 10. bölüm yine çok güzel!

Geçen haftaki bölümü hatırlıyorsunuzdur. Cerrah olmak isteyen Ali Vefa'yı Ferman Hoca patolojiye göndermişti.

Organ Bağışı Hayat Kurtarır! Ali'nin Bir Kez Daha Yönetim Kuruluna Gitmek Zorunda Kaldığı Mucize Doktor 9. Bölümde Neler Yaşandı? - onedio.com
Organ Bağışı Hayat Kurtarır! Ali'nin Bir Kez Daha Yönetim Kuruluna Gitmek Zorunda Kaldığı Mucize Doktor 9. Bölümde Neler Yaşandı? - onedio.com

Ali çok üzgün tabii, çünkü onun hayali cerrah olmak!

Bu arada Ferman Hoca eskisi gibi değil, Ali'nin kıymetini de biliyor ama kafası çok karışık Ali konusunda. Onunla da onsuz da olmuyor yani.

Adil Hoca da hep "Geçecek Ali, hayatta böyle şeyler hep olur. Alışmayı öğrenmen lazım!" diyerek sarılmak istedi Ali'ye ama, kendi kendine öğrenmesi gerektiğine inandığından uzak durdu ondan.

Ali de pes etmedi yalnız. Teşhisleri doğru koyarsam sonuç benim için değişir dedi, olmadı. Otizmli bir hastanın derdine derman oldu, olmadı.

Sonra o otizmli hasta Ali Vefa'nın ameliyata girmesini istedi ve Tanju da hemen onayladı bu durumu. Ama beklenenin aksine Adil Hoca sevinmedi ve istemedi de. Çünkü onun derdi bambaşkaydı.

Ali de bu duruma fazlasıyla içerledi, biricik Adil Hoca'sının böyle bir şey yapmasını beklemiyordu. Ama Adil Hoca ona hayatı öğrenmesinin yolunun zorluklardan geçtiğini söyledi. Tamamen haklı!

Hayatta zorlukları aşıp büyümek gerek!

Belki de büyümeye başladı bile Ali, kim bilir?

Ali yine herkesin hayatına dokundu diyebiliriz! Dizi, sosyal medyada yine en çok konuşulanlardan oldu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir