Görüş Bildir
Haberler
Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 39. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
24.02.2021 - 00:56

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Aslı adındaki hasta kızın sonuçları iyi çıkarken bir anda kriz geçirmesiyle Zeynep mavi alarm verir. Ateş'in kıza biyopsi yapma isteği, İpek tarafından tehlikeli görülürken Aslı hastanede koşmaya başlar, endişelenen doktorlar peşinden giderken Aslı çıktığı yerden Emre ve Mehmet'in önünde yere düşer. İşte Hekimoğlu 39. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Hekimoğlu Son Bölüm Özeti

Hekimoğlu Son Bölüm Özeti

Tecavüze uğramış bir hasta hastaneye gelir. Ateş başta hasta ile kendisinin ilgilenmemesi gerektiğini söyler ancak hasta özellikle kendisiyle Ateş'in ilgilenmesini ister.Ateş aklanıp hastaneye dönüyor ancak İpek'in gazabından kurtulamıyor!

Ateş, yapılan mahkeme sonucunda normal hayata geri dönüş biletini kazanıyor. Ancak İpek'in gazabından da kurtulamıyor. İpek, Ateş'e tüm hafta boyunca poliklinik nöbeti veriyor. Diğer taraftan da Memoli, Zeynep ve Emre Ateş geri döndüğü için oldukça mutlu oluyor.

İpek, Ateş'in onlara oynadığı oyunu öğreniyor. Öte yandan Ateş, zorlu bir vakayla daha karşı karşıya kalıyor. Küçük bir kızın hayatına dokunuyor ve duygusal anlar yaşanıyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın