Hayatlarındaki En Önemli Anları Fotoğraflamış 16 Kişi ve Onların İçe Dokunan Hikayeleri

-

Çekilen her fotoğrafın bir hikayesi vardır ama bu fotoğrafların hikayesi biraz daha içe dokunacak cinsten. Kimi sinir bozucu kimi gülümseten kimi de ağlatan anılarla dolu.

1. "Annem ve babam düğünlerini babama konulan aplastik anemi teşhisi yüzünden iptal etmek zorunda kalmışlar.Babama %3 yaşama şansı verilmiş ve yaşasa dahi çocuk sahibi olamayacağı söylenmiş. Ama tam şu an, 39 yıl sonra babam, kendi düğününde benimle birlikte anneme doğru yürüyor."

Bir mucizenin hikayesi.

2. Birkaç gece önce İspanya Malaga'da fırtına yüzünden mahsur kalmış, Portekiz merkezli Ryanair hava yolu şirketi çalışanları.

Havayolu şirketinin ekip odasında yerde yatmalarının sebebi ise şirketin onlara bir otel odası kiralamamış olması.

3. 5 yıldır online oyun oynamalarına rağmen birbirlerini hiç görmemiş arkadaşlardan biri ölümcül bir hastalığa yakalanınca, ona destek olmak için gittikleri hastanede birbirlerini ilk kez gören gençler.

4. Annesinin cebinden düşen bu kualayı sıcak tutmak için yanından ayrılmayan köpek Asha ile tanışın.

5. 17 yaşında babasının fotoğraf makinesiyle başladığı sanat hayatında, 10 yıl sonra babasının fotoğrafını profesyonel olarak çekmek durumunda kalınca sonuç:

Ne büyük bir gurur!

6. İki yıl mahkemede savaş verdikten sonra 4 ve 6 yaşlarındaki iki oğlunun vasisi olabilen babaya oğullarının hediyesi: "Seni seviyoruz baba" yazılı ilk dövmesi.

7. Yaklaşık bir yıldır kanserle savaştıktan sonra iyileşmeye başladığının haberini aldığı an çektiği fotoğraf.

8. Alkol ve uyuşturudan vazgeçiş anının fotoğrafı. İki yıl önce çekilmiş ve fotoğrafı çekilen kişi bir daha asla bu maddeleri kullanmamış.

9. Kemoterapinin etkisiyle önceden yüzleşip saçlarının daha gür çıkacağına inanarak kazıtan güçlü bir kadın.

10. Kendi doğumunda annesinin kan nakliyle kurtarıldığını öğrendikten sonra sürekli kan bağışında bulunmaya başlayan bu kızın henüz 10. kan verişi.

11. Bir babanın eski eşi tarafından iki yıldır gösterilmeyen kızıyla buluşma anı.

Ona göre dünyanın en iyi fotoğrafı bu.

12. İstenmediği için ötenazi yapılacağı anda sahiplenilip dışkısını tutması için kedine özel olarak dikilmiş güvercin pantolonuyla hala uçabilen Arşimet ile tanışın.

13. "Bunu ailemin yaşadığı evin çatı katında buldum. Hiç açılmamış, kimsenin hatırlamadığı ve bilinmeyen markadaki bu bebek arabası, kızıma yılbaşı hediyesi oldu."

14. "Yaparken hayattan zevk almamı sağlayan bu takılarla iki yıldır aileme bakıyorum. "

15. Beklenmedik bir şekilde ölen babasının kolundaki, beklemenmedik şekilde ölen annesi için yaptırdığı, dövmenin aynısını babasını anımsamak için yaptırmış.

16. "Babama 5 yaşındayken anahtarlık çengelinden yaptığım yüzüğü vermiştim. Şu an 22 yaşındayım ve babamın bu çengeli bir gün bile çıkardığını görmedim.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aycaipekci

Hepsi güzel anılar. Lakin şu kız kadar olamadım hiç, hep düzenli kan vericem diyip, bunu hiç yapmayan ben, en son 10 sene önce üniversitede iken vermiştim. #10

idiotloji

mecbur olmadıkça kan vermek kan kanserini tetikleyen en önemli unsurdur

wednesday-addams

#4 #12 oyyyyy ♥️

zzzzzz6666

#1 inşallah babasıdır

logicaldoor

Yalnız bir kuşu öldürmek ötenazi olmuyor. O başka bir şey. Bu arada o uçuş ekibi uçakta uyuyamaz mıydı acaba. Bildiğimden değil, merakımdan...

cem-deniz-bahar

ahahahah annesinin cebinden düşen şukar kuala :D

Görüş Bildir