Hayatının Bütün Birikimini Kendisinden 34 Yaş Genç Eşine Harcayan Kadının Talihsiz Günleri

-

26 yaşındaki Sri Lankalı genç, 60 yaşındaki kadının 116 bin dolar kaybetmesine ve hayatının zor bir döneme girmesine neden oldu. Detayları sizler için LadBible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/uk-pensione...

İskoç Diane De Zoysa 2016 yılında Priyanjana De Zoysa ile tanıştı. Yedi ay sonrasında ise evlendiler.

Diane, evlendikleri zaman kendi evini sattı ve Sri Lanka'ya taşındı. Eşiyle yaşayabileceği bir ev yaptırdı ve o pek sevgili eşine bir de minibüs aldı. 

Hayatının en güzel günlerini yaşadığını sanıyordu. Ama geçen yıl Mayıs ayında hayatı değişmeye başladı. Genç adamın peşindeki gangsterler, adamın artık parasının olduğunu öğrendiler. Adama önce şantaj yaptılar, sonrasında da vurdular. Diane hem dul kalmıştı hem de eşiyle beraber yaşamak için yaptırdığı evde hapis... 

Sanki bunlar yeterince kötü değilmiş gibi, eşinin başka bir kadınla evli olduğunu gösteren belgeler buldu.

Diane eşini kaybettikten ve ihanetiyle sarsıldıktan sonra da kötü günler geçirmiş.

Diane, Daily Record ile yaptığı röportajda "Orada daha fazla kalamazdım. Ailem ve arkadaşlarım, eşimin yalnızca paramla ilgilendiği konusunda beni uyarmışlardı ama ben dinlemedim. Bu nedenle kendimi şu an aptal gibi hissediyorum. Beni gerçekten sevdiğini düşünüyordum ama belli ki sevmemiş." şeklinde açıklamalarda bulundu. 

Eşinin ailesi yaptırdığı evi satmasına yardım etmeyince de günden güne borca girmiş Diane. İşin üzücü yanı eşinin ailesine yaşadıkları acıyı atlatmaları için oldukça destek olmuş. 

"Eşimin ailesi beni resmen iki yıl boyunca ev hapsinde tuttular. Hiçbir yere gidemedim, sahile bile... Gitmemden hoşnut değillerdi ve bu nedenle polise hakkımda şikayette bulundular. Ama bir şekilde arkadaşlarımla kalmak için kurtulmayı başardım. Mutlu değillerdi çünkü benden daha fazla para alamayacaklardı."

En sonunda eşinin ailesinden kaçabilen Diane, İngiltere'ye dönmeden önce biraz arkadaşlarında kaldı.

Hayatı boyunca biriktirdiği bütün parayı, hayatının geri kalanını beraber geçirmek istediği adama harcayan Diane şu an her şeye yeniden başlamak zorunda. 

"Hiçbir şeyim yok şu an ve kredi kartına da oldukça fazla borcum var. Hala ödemeye çalışıyorum. Ama imkansız görünüyor. Yeniden bir iş bulmak zorundayım. Emekli gelirimle devam edemem, yeterli değil. Ama yine de evime dönebildiğim için mutluyum."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Oğlun yaşındaki adamın seni sevebilceğini nasıl düşündün tüm gençlerle gezen zengin yaşlılara bu lafım

hasan-dogan-bakan

öle dememek lazım herşey yaş ve görüntü değil

Gizli Kullanıcı

Malesef öyle yaşlı kişi sevenlerinde fetişhi oluyor normal değil yani 5 yaş büyüğü anlarımda 10 15 yaş filan olucak iş değil

Gizli Kullanıcı

kara kaşına kara gözüne gelmediği o kadar açık ki!!!

hipergrafi

Jigolo nedir, nasıl edinilir, ne için kullanılır sakıncaları nelerdir? Örnek 1.A

efeaksay

tipe bak aq ne bekliyodun bundan

yapiciinsan

aptal kadın :D

Görüş Bildir