Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hayat Bir Ders Olsaydı Hangi Notu Alırdın?

-

Sorulara verdiğin yanıtlara göre eğer hayat bir ders olsaydı hangi notu alacağını söylüyoruz!

1. Haftanın sonunda odanın dağınıklığını 10 üzerinden değerlendir!

2. Dediğimiz gibi hayat bir ders olsaydı, en başarısız olduğun konu hangisi olurdu?

3. Ne sıklıkla spor yapıyorsun?

Belki haftada bir
Haftada 2-3 saat
Her gün
Spor mu? Geç bunları...

4. Şu an en büyük önceliğin hangisi?

5. Geceleri kaç saat uyuyorsun?

0-3
4-6
7-9
10+

6. Hayatın nasıl gidiyor?

İyidir iyi
Süper!
Gidiyor işte...
Her şey yolunda!
Ortalama

7. Hangi emoji hayatını anlatıyor?

8. Son olarak 5 yıl sonra kendini nerede görüyorsun?

Hayallerimi gerçekleştiriyorum
Şimdi neredeysem orada
Köle gibi çalışıyorum
Hiçbir fikrim yok

Hayat bir ders olsaydı senin alacağın not: A+

Sorulara verdiğin yanıtlara göre eğer yaşadığın hayat matematik, fizik gibi bir ders olsaydı alacağın not bize göre A! Hayatınla, kendinle barışık, sorumluluklarının farkında olarak yaşıyorsun. Çevrendekilerin seni hep yakınlarında tutmak istediğine eminiz! Tam puanı kaptın!

Hayat bir ders olsaydı senin alacağın not: B

Sorulara verdiğin yanıtlara göre eğer yaşadığın hayat matematik, fizik gibi bir ders olsaydı alacağın not bize göre B! Hayatında ters giden pek bir şey yok gibi ama yine de değiştirmek istediğin şeyler var gibi gözüküyor. Zaten tadını çıkartarak yaşadığın hayatını doya doya yaşaman dileğiyle!

Hayat bir ders olsaydı senin alacağın not: C

Sorulara verdiğin yanıtlara göre eğer yaşadığın hayat matematik, fizik gibi bir ders olsaydı alacağın not bize göre C! Hayatında memnun olmadığın ufak tefek noktalar olsa da sen bu hayatı yaşıyorsun! Problemlerinin yakın zamanda üstesinden geleceğine eminiz! Çalışmaya devam! :)

Hayat bir ders olsaydı senin alacağın not: D

Sorulara verdiğin yanıtlara göre eğer yaşadığın hayat matematik, fizik gibi bir ders olsaydı alacağın not bize göre D! Çevrendekilere hayatınla ilgili yakındığın birçok konu olsa da görünen o ki yakın zamanda bunların hepsi bir sis bulutu gibi ortadan kalkacak ve güzel günler görünecek! Ne yap ne et kendini mutlu etmeye bak!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gulay-yildirim2

rümeysa serbest ben annemin hesabını kullanıyorum yoksa benim adımda rümeysa nereye gitsem bir rümeysa ya öğretmen kızının ya yoldakinin

saturndeki_yabanci

A+ aldım

penguen-geri-dondu

c evet iyidir :)

cigkoftelavas

B aldım 😎

potterela

9. Hayat bir ders olsaydı senin alacağın not: A+ Hayat bir ders olsaydı senin alacağın not: A+ Sorulara verdiğin yanıtlara göre eğer yaşadığın hayat matematik, fizik gibi bir ders olsaydı alacağın not bize göre A! Hayatınla, kendinle barışık, sorumluluklarının farkında olarak yaşıyorsun. Çevrendekilerin seni hep yakınlarında tutmak istediğine eminiz! Tam puanı kaptın!

Görüş Bildir