Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hastalarını Tabuta Koyup Diri Diri Gömen Psikoloğun Tedavi Yöntemi Sizleri Şaşkına Çevirecek!

30PAYLAŞIM

Hastalarını tabuta koyup canlı canlı gömen psikoloğun bu tedavi yöntemi sizleri çok şaşırtacak! Mirror kaynaklı haberimizi sizler için derledik, keyifli okumalar dileriz.

Kaynak: https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/ar...

Andrey Zhelvetro adındaki psikolog, uyguladığı psikolojik tedavinin bir parçası olarak hastalarını tabutun içine koyup gömüyor.

Bu ilginç metot, bir köylünün Kiev'deki bir ormanlık alanda 12 adet boş tabut bulmasıyla bilinir hale gelmiş. Olaydan şüphelenen köylünün polisi aramasıyla sorgulanan psikolog, tabutları uyguladığı psikolojik bir tedavide kullandığını söylemiş.

Psikolog, 12 tane hastasını tabuta koyup canlı canlı gömdüğünü ve 2 saat orada kaldıklarını söylüyor.

Zhelvetro'nun bir hastası bu terapiyi alırken çektiği videoyu tanıtım amacıyla İnternette paylaştı. Videoda, tabutun içinde yatan bir adamın, yeni kazılmış bir mezarın içine canlı canlı gömüldüğü görünüyor.

Tabutun içine konulan bir hava borusu sayesinde, hasta 2 saatlik terapi boyunca nefes alabiliyor.

Psikolog Zhelvetro: "Bu tedaviyi birkaç yıl önce başlattım, deneyen ilk kişi de benim. Bu terapi yaşadığınızı hissetmenize yardımcı oluyor." diyor.

Polis soruşturması, hiçbir suç işlenmediğini doğruladı.

Bu tedaviyi gören bir kişi "Terapi sonunda tabuttan çıktığımda yeni bir insanmışım gibi hissettim. İlginç bir deneyimdi." diyor.

Bu tedavi yönteminin tehlikeli olduğunu düşünenler de var.

Polis, bu psikolojik tedavide kimsenin yaralanmadığı ve katılımcıların gönüllü olarak bunu yaptıklarını söylese de tedavi yöntemini tehlikeli bulanlar da var. "Tabutun içindeyken ya panik atak tutarsa ve gömülen kişi panikten ölürse?" şeklinde yorumlar geldi.

Bu psikolojik tedavi hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir