Görüş Bildir

Harry Potter Hayranlarının Parmaklarını Isırmasına Sebep Olacak Evlenme Teklifi

Haberler
> Harry Potter Hayranlarının Parmaklarını Isırmasına Sebep Olacak Evlenme Teklifi

İnternette birçok garip evlenme teklifi ile karşılaşabilirsiniz, fakat Harry Potter Büyücülük Dünyası'nda yapılan bu evlenme teklifi şu ana kadar en sihirli olanı.

Kara Doughty tam anlamıyla bir Harry Potter hayranı. Sevgilisi Lauren Cummerlander ise bu durumu değerlendirip müthiş bir evlenme teklifine imza atmış. Harry Potter Büyücülük Dünyası'nda bulunan Diagon Alley'de Kara'ya evlenme teklifi etmiş.

Kara Doughty tam anlamıyla bir Harry Potter hayranı. Sevgilisi  Lauren Cummerlander ise bu durumu değerlendirip müthiş bir evlenme teklifine imza atmış. Harry Potter Büyücülük Dünyası'nda bulunan Diagon Alley'de Kara'ya evlenme teklifi etmiş.

Lauren, Kara tuvaletteyken Ollivanders'tan aldığı asaya nişan yüzüğü takmış.

Lauren, Kara tuvaletteyken Ollivanders'tan aldığı asaya nişan yüzüğü takmış.

''Ollivanders'tan ayrıldıktan sonra tuvalete gittim ve o sırada asaya yüzüğü takmış. Bunu bilmiyordum ve bütün gün asayı kutusunun içinde taşıdım. Bir yere oturduğumuzda asaya baktım ve yüzük vardı. Lauren'in sormaya fırsatı bile olmadı. Birden EVET dedim ve birçok fotoğraf çektik.'' diyor Kara.

Lauren işini biliyordu, Kara tüm gün boyunca kutuda ne olduğundan habersiz kendi yüzüğünü taşıdı.

Lauren Harry Potter hayranı olmamasına rağmen Kara'nın çok büyük bir Harry Potter hayranı olduğunu biliyordu ve evlenme teklifi etmek için en iyi yolun bu olduğunu düşünüyordu.

Lauren Harry Potter hayranı olmamasına rağmen Kara'nın çok büyük bir Harry Potter hayranı olduğunu biliyordu ve evlenme teklifi etmek için en iyi yolun bu olduğunu düşünüyordu.

''Harry Potter'ı ne kadar sevdiğimi biliyordu. Tatil için iki seçeneğimiz vardı ve o Harry Potter Büyücülük Dünyası için ısrar etti. Aylardan beri bunu hazırlıyormuş.'' diyor Kara.

Çift şimdiden düğünü planlamaya başlamış bile. Düğünleri içinde Harry Potter Dünyasını düşünüyorlarmış.

Hazır Amerika'da eş cinsel evlilik yasallaşmışken bu lezbiyen çifte biz de mutluluklar diliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
78
32
13
9
6
5
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
wichita

bana yapılsa döverdim be ne demek benim asama dokunmak yüzük takmak falan

Ege Türk

Vuracaksın stupefy'i sersemleteceksin p*zevengi :)))

Meryem

Allah'ım bana da erkek versiyonundan nasip eyle, Amin. lşsdfjsdşls

menemen

demekki gencler bakın ornek alın cocuk bi boka benzemio ama kapmıs kızı

irembozkurt

İkisi de erkek değil: "Hazır Amerika'da eş cinsel evlilik yasallaşmışken bu lezbiyen çifte biz de mutluluklar diliyoruz."