Hangi Yeşilçam Aktrisisin?

-

Sinema her geçen gün gelişiyor ama Yeşilçam filmlerinin yeri daima ayrı. Birbirinden güzel aktris ve son derece karizmatik aktörlerle her izleyişimizde seyir zevkimiz artıyor. Peki sen, hangi Yeşilçam aktrisisin?

1. Merak edilen bir soruyla başlayalım: Aşk mı, emek mi?

2. Hangi aktörle başrol oynamak isterdin?

Kemal Sunal
Kadir İnanır
Ediz Hun
Tarık Akan
Cüneyt Arkın
Sadri Alışık

3. Hangisi gibi bir çocuğun olsun istersin?

Fatoş
Sezercik
Hüdaverdi
Yumurcak
Ömercik
Gülşah

4. Senin için hayatındaki en önemli şey ne diye sorsak ne cevap verirsin bize?

Huzur
Adalet
Aşk
Namus
Mutluluk
Başarı

5. Hangi Yeşilçam çifti senin favorin?

6. Kendini en mutlu hissettiğin yer neresi?

Ailem neredeyse orada!
Uzaklar...
"Evim" diyebildiğim her yer
Kesinlikle arkadaşlarımın yanı
Sevdiğimin yanı tabii ki!
Yalnız kalabildiğim her yer

7. Hangisi daha kötü sence?

Bilal İnci
Aliye Rona
Lale Belkıs
Nuri Alço
Erol Taş
Turgut Özatay

8. Son olarak, sence hangi hayal gerçek olmalı?

Hiç kimsenin fakirlik çekmemesi
Herkes sevdiğine kavuşması
Herkesin mutlu olması
Adil ve eşit bir dünya olması
İyilerin ve iyiliklerin kazandığı bir dünya olması
Dünyada hastalık diye bir şey olmaması

Türkan Şoray!

Sen Yeşilçam'ın sultanı Türkan Şoray'sın! Senin için dış görünüşten çok daha önemli şeyler var bu hayatta. Emek verilmeli, üzerine titrenmeli, güven duyulmalı öncelikle... Tabii aşk da bir o kadar önemli yer kaplıyor senin hayatında. Ama dedik ya, önceliklerin farklı. Kalbin ne kadar güzelse, bu yüzüne de yansımış elbette. Hem de ne güzellik!

Filiz Akın!

Sen zarafet timsali Filiz Akın'sın! Duygusal bir yapın var ama bu seni asla güçsüzleştirmiyor. Başına herhangi bir kötülük ya da olumsuzluk gelse bile, sen dimdik ayakta duruyor ve asla pes etmiyorsun. Senin olduğun dünyada sonunda hep iyilikler ve güzellikler kazanıyor. Bulunduğun çevreyi de güzelleştiriyorsun, öyle güzel bir insansın sen.

Gülşen Bubikoğlu!

Sen güzeller güzeli ve bir o kadar da şeker Gülşen Bubikoğlu'sun! Hayatında kötü şeyler de oluyor elbette, kimin hayatında olmaz ki! Ama sen neşen ve hayata bakışınla çevrendeki herkesi mutlu etmeyi başarıyorsun. Neşe ve keder iç içe ama senin olduğun her yerde şenlik var diyebiliriz. Öyle iyimsersin ki, hayatı olduğu gibi yaşıyorsun. Herkesin hayatında senin gibi birine ihtiyacı var.

Müjde Ar!

Sen insanları hayran bırakacak güzellikte Müjde Ar'sın! Hayat dönem dönem seni yoruyor, ama sen üstesinden gelmeyi başarıyorsun. Güçlü bir kadınsın ve bundan kendin de gurur duyuyorsun. Seni tanıyan herkes düştüysen kalkabileceğini çok iyi biliyor, bu yüzden seni örnek alan insan da çok etrafında. Yorulsan bile pes etmiyorsun. Örnek insansın vesselam!

Ayşen Gruda!

Sen dünyanın en güzel ve en iyi kalpli insanlarından Ayşen Gruda'sın! Öyle bir enerjin var ki, etrafındaki olumsuzlukları ya da mutsuzlukları yok etmemen mümkün değil! Girdiğin ortama ışık saçıyorsun adeta. Temiz bir kalbin var, insanlar kolay kandığını düşünüp kandırabileceğini sansa bile yanılıyorlar. Sen, seni tanıyan herkesin "iyi ki varsın" diyeceği güzellikte bir insansın kısacası.

Emel Sayın!

Sen, kendi güzelliğini etrafına saçabilen Emel Sayın'sın! Görenleri bir kez daha baktıracak güzellikte olman bir yana, kalbin öyle güzel ki, seni tanıyan herkes hayatında yer edinmek istiyor. Her şeyden ders çıkarabiliyorsun, yaşadıkların seni hiçbir zaman güçsüzleştiremiyor, karşısında senin kadar güçlü ve iyi niyetli bir kadın olduğunu bilmiyor ki hayat! Güzel kalbinle herkesi mutlu etmeyi başarıyorsun. Bulunduğun her yere iyilik ve güzellik getiriyorsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melek-melek11

müjde ar💫

su-toprak1

Ayşen Gruda! Keşke onun gibi olabilsem... Nur içinde yat güzel insan...

nazli-askin

Emel Sayın! Emel Sayın! Sen, kendi güzelliğini etrafına saçabilen Emel Sayın'sın! Görenleri bir kez daha baktıracak güzellikte olman bir yana, kalbin öyle güzel ki, seni tanıyan herkes hayatında yer edinmek istiyor. Her şeyden ders çıkarabiliyorsun, yaşadıkların seni hiçbir zaman güçsüzleştiremiyor, karşısında senin kadar güçlü ve iyi niyetli bir kadın olduğunu bilmiyor ki hayat! Güzel kalbinle herkesi mutlu etmeyi başarıyorsun. Bulunduğun her yere iyilik ve güzellik getiriyorsun!

afaq-mustafayeva

Türkan Şoray! Türkan Şoray! Sen Yeşilçam'ın sultanı Türkan Şoray'sın! Senin için dış görünüşten çok daha önemli şeyler var bu hayatta. Emek verilmeli, üzerine titrenmeli, güven duyulmalı öncelikle... Tabii aşk da bir o kadar önemli yer kaplıyor senin hayatında. Ama dedik ya, önceliklerin farklı. Kalbin ne kadar güzelse, bu yüzüne de yansımış elbette. Hem de ne güzellik!

gzm-ynklr

Gülşen Bubikoğlu! Sen güzeller güzeli ve bir o kadar da şeker Gülşen Bubikoğlu'sun! Hayatında kötü şeyler de oluyor elbette, kimin hayatında olmaz ki! Ama sen neşen ve hayata bakışınla çevrendeki herkesi mutlu etmeyi başarıyorsun. Neşe ve keder iç içe ama senin olduğun her yerde şenlik var diyebiliriz. Öyle iyimsersin ki, hayatı olduğu gibi yaşıyorsun. Herkesin hayatında senin gibi birine ihtiyacı var.

Başlıklar

GülşenSinemaaşkşeker
Görüş Bildir