Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Victoria's Secret Mankenisin?

-

Meleklerin güzelliği malum, her yılbaşında acaba bu sefer bizi nasıl bir gösteri bekliyor diye özellikle kadınlar olarak ilgiyle izliyoruz onları. Biz de aman canım sizin onlardan neyiniz eksik dedik ve ikiz olsanız bu kadar huyunuz suyunuz benzer dedirten melek kopyanızı size söylemeye karar verdik. Buyurun teste :)

1. Kendine bir sevgili seç bakalım.

Brad Pitt
Çağatay Ulusoy
Henry Cavill
Kıvanç Tatlıtuğ
Barış Arduç
Chris Hemsworth

2. Şimdi de ilk buluşmanızda giyeceğin kıyafeti seçelim.

3. Biraz da bize hangi tarz şarkıları dinlersin ondan bahset.

4. Bir de Kardashian tayfasından bir best friend seç bakalım kendine.

Kim
Kylie
Khloe
Kendall

5. Hazır kız kızayken bir şeyler mi içseniz. Tercihin hangisi olurdu?

6. Alışveriş kaçınılmaz, her alışverişimde önceliğim dediğin hangisi?

7. Bir parfümde senin ilgini çeken koku hangisidir?

Egzotik Kokular
Baharatlı Kokular
Çiçek Kokuları
Meyveli Kokular

8. Diyelim ki yürürken bir adam yanlışlıkla sana çarptı. Özür de dilemedi ne tepki verdin?

Şöyle atarlı bir bakış atarım, sözlerim değil gözlerim konuşur.
Olabilir canım ne var bunda insalık hali...
Şimdiden geçmiş olsun benden iyi bir azar yiyecek!
İçimden bol bol söylenirim ama tepki vermem.
Ayy belki kötü bir gün geçiriyodur adamcağız bir de ben üstüne gitmeyeyim.

9. Bu cins köpeklerden hangisinin sana arkadaşlık etmesini isterdin?

10. Olmazsa olmaz makyaj ürünün hangisi?

Fondöten
Ruj
Far
Eyeliner
Rimel
Allık

Adriana Lima!

Sen Adriana Lima'nın kayıp kız kardeşi olabilirsin. Tıpkı onun gibi girdiğin ortamlarda herkesin başını döndürüyorsun. Havalı olduğun kadar samimisin de. Dışardan bakıldığında insanlar sana yaklaşmaya çekinse bile seni tanıdıkları an nasıl içten ve tatlı biri olduğunu anlıyorlar. Aynı zamanda esprili kişiliğinle de arkadaş ortamlarının vazgeçilmezisin. Hem güzel hem eğlencelisin daha ne olsun!

Candice Swanepoel!

Sen tıpkı Candice gibi, yaşayan bir Barbie olabilir misin acaba? Bu ne güzellik bu ne endam yahu. E tabi bu güzelliğin de elini sıcak sudan soğuk suya sokmak olmaz. Haliyle babasının prensesi olmak senin en doğal hakkın. Her istediğini elde eden, güzelliğiyle baş döndüren mükemmel kadınlardansın. Arkandan konuşan da çok oluyor di mi senin? Biliriz biz biliriiz hissederiz. Bırak konuşsunlar, güzelliğini kıskandıklarındandır o.

Miranda Kerr!

Miranda'nın o saf güzelliği, minnoş kalbi ve narinliği senin birebir kopyan. Siz bu dünyanın yaşayan meleklerindensiniz. Yardıma ihtiyacı olan biri olduğunda ilk koşan kişi sen oluyorsun. 

Güzelliğiyle dikkat çekenlere karşı çok ön yargılı olur insanlar. Sen resmen bu ön yargıyı kırmak için dünyaya gelmişsin. Kalbinin saf, duru güzelliği hiç bozulmasın❤️

Heidi Klum!

Sen türünün eşsiz örneklerinden olan yaşı olmayan bir kadınsın, tıpkı Heidi Klum gibi. Valla böyle ikonik bir isimle birbirinizin kopyası olmanız ne yalan söyleyelim diğerlerini kıskandıracak. Her yaptığı olay olan bir kadınsın bu yüzden kulakların bol bol çınlıyor. Çekiciliğin ise dillere destan. Aa bir de unutmadan söyleyelim senin yapamayacağın şey yok bu hayatta. İş, aşk, kariyer hepsinde çok başarılısın. Aman nazar değmesin.

Cara Delevigne

Bu kadar cool bir kadının ikizi tabii ki Cara Delevigne olurdu. Sen her zaman farklılığınla konuşuluyorsun. Eşsiz bir güzelliğin var. Naturel tarzın seni çok daha güzel yapıyor. Ne giysen, ne yapsan hepsini yakıştırıyorsun kendine. Ayrıca senin atarın giderin de bir başka. Aman diyelim dikkat etsinler, sana bulaşmadan önce iyi bir düşünsünler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ipek-basgoz

Miranda'nın o saf güzelliği, minnoş kalbi ve narinliği senin birebir kopyan. Siz bu dünyanın yaşayan meleklerindensiniz. Yardıma ihtiyacı olan biri olduğunda ilk koşan kişi sen oluyorsun. Güzelliğiyle dikkat çekenlere karşı çok ön yargılı olur insanlar. Sen resmen bu ön yargıyı kırmak için dünyaya gelmişsin. Kalbinin saf, duru güzelliği hiç bozulmasın❤️

sunflower

Candice Swanepoel! Sen tıpkı Candice gibi, yaşayan bir Barbie olabilir misin acaba? Bu ne güzellik bu ne endam yahu. E tabi bu güzelliğin de elini sıcak sudan soğuk suya sokmak olmaz. Haliyle babasının prensesi olmak senin en doğal hakkın. Her istediğini elde eden, güzelliğiyle baş döndüren mükemmel kadınlardansın. Arkandan konuşan da çok oluyor di mi senin? Biliriz biz biliriiz hissederiz. Bırak konuşsunlar, güzelliğini kıskandıklarındandır o.

nisa-dine-tas

Adriana Lima! Adriana Lima! Sen Adriana Lima'nın kayıp kız kardeşi olabilirsin. Tıpkı onun gibi girdiğin ortamlarda herkesin başını döndürüyorsun. Havalı olduğun kadar samimisin de. Dışardan bakıldığında insanlar sana yaklaşmaya çekinse bile seni tanıdıkları an nasıl içten ve tatlı biri olduğunu anlıyorlar. Aynı zamanda esprili kişiliğinle de arkadaş ortamlarının vazgeçilmezisin. Hem güzel hem eğlencelisin daha ne olsun!

alesgerli.z

Miranda Kerr! Miranda Kerr! Miranda'nın o saf güzelliği, minnoş kalbi ve narinliği senin birebir kopyan. Siz bu dünyanın yaşayan meleklerindensiniz. Yardıma ihtiyacı olan biri olduğunda ilk koşan kişi sen oluyorsun. Güzelliğiyle dikkat çekenlere karşı çok ön yargılı olur insanlar. Sen resmen bu ön yargıyı kırmak için dünyaya gelmişsin. Kalbinin saf, duru güzelliği hiç bozulmasın❤️

yaren-ilgin

Miranda Kerr

Başlıklar

Adriana LimaBarbieMiranda Kerraşkkadınlarminnoşolaytatlı
Görüş Bildir