Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Hangi Susam Sokağı Karakteri Senin Ruh İkizin?

Anasayfa > Test > Karakter Testleri

Edi ile Büdü'yü hatırlar mısın?

1. Cinsiyetini öğrenerek teste başlayalım!

2. Genelde odadaki en komik tip sen mi olursun?

2. Genelde odadaki en komik tip sen mi olursun?
Tam üstüne bastın!
Modum yüksekse evet.
Hayır ama en çok gülen olurum.
Hayır.

3. Peki hayvanları ne kadar seversin?

Böyle soru mu olur? Ba yı lı rım!
Böyle soru mu olur? Ba yı lı rım!
Severim tabii.
Severim tabii.
Yani, meh. Uzaktan.
Yani, meh. Uzaktan.
Pek sevmem.
Pek sevmem.

4. Bir renk seç!

5. Şimdi de bir kurabiye!

6. Dinazorları görmek mi isterdin? Uzaylıları mı?

7. Son olarak bir Looney Tunes karakteri seçerek testi tamamla!

Elmo çıktı!

Elmo çıktı!

Elmo çıktın! Bunu bekliyordun değil mi? Elmo kadar tatlı, güleryüzlü, tam mıncıklanası bir tip olduğun için çıkmasına şaşırmamalı. Her zaman Elmo kadar sabırlı, naif olamıyorsun belki ama hayattan zevk almayı, şarkı söylemeyi ve mutlu olmayı Elmo kadar yapabiliyorsun....

Kurabiye Canavarı çıktı!

Kurabiye Canavarı çıktı!

Sen Kurabiye Canavarı'sın! Nasıl bi tip olduğunu en iyi sen biliyorsun. Arzuladığın şeyi almadan asla rahat edemiyorsun bir kere! Bunların dışında her zaman eğleceli ve pozitif bir tavırdasın. Zaten seni mutlu eden şey de belli. Daha ne?

Edi çıktı!

Edi çıktı!

Sana Edi çıktı! Edi gibi sen de şefkatli, ağırbaşlı ve tatlısın. Bazen şaşkın şaşkın davrandığın olsa da için hep temiz senin. Sakin sakin banyo yapmayı, uzanıp müzik dinlemeyi, kankalarınla takılmayı seversin. Çevrendekiler bazen daha ciddi olmanı istese de seni sen gibi seviyor. Saf ve altın kalpli.

Büdü çıktı!

Büdü çıktı!

Sen Büdü'sün! Sen pratik zekalı, azla yetinmeyi bilen ve basit şeylerden zevk alabilen bir insansın! Bazen çok duygusala bağlayıp yalnız kalmak istesen de sen enerjini insanlardan alıyorsun. Her zaman uyumlu bir grup arkadaşısın. Ayrıca iyi bir seyahat arkadaşısın.

Kurbağa Kermit çıktı!

Kurbağa Kermit çıktı!

Sen Kurbağa Kermit'sin! Sorumluluk sahibi, liderlik dürtüsü yüksek, araştırmayı seven yapın sayesinde hem Susam Sokağı'nın gazetecilerinden hem de başrollerinden birisin. Karizmatik duruşun her zaman seni çekici kılıyor. E bir de bunun üzerine duygusal ve romantik olunca...

Kırpık çıktı!

Kırpık çıktı!

Verdiğin cevaplara göre sen kırpıksın! Çöplükte yaşarken kaçıp Susam Sokağı'nda bir küfeye saklanan ve daha sonrasında yerel halk tarafından kabul edilen Kırpık gibi sen de keyfine düşkün, rahat bir tipsin. Biraz dengesizsin ama, yine de anlaşılmaz biri değilsin. Çapkın olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz :)

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
436
226
159
51
32
23
22
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Naz Başdaş

Kurabiye Canavarı :)