Hangi La Casa De Papel Karakterisin?

2.7bPAYLAŞIM

Testi çöz ve hangi La Casa De Papel karakterisin gör bakalım!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

Erkek
Kadın

2. Bu ekibe dahil olmayı ne kadar isterdin? (1den 6’ya kadar, 1 en az 6 en çok olarak puanla)

3. Sence büyük bir soygunda en önemli kısım nedir?

Kas gücü
Silah sayısı ve mühimmat gücü
Tüm değişkenlerin hesaba katılması
Rehinelerin suyuna gidilmesi
Planın kusursuzluğu
Hırsızlık yapacak ekibin koordinasyonu

4. Peki La Casa De Papel’in Türk versiyonu çekilse, hangi aktörün Profesör'ü oynamasını isterdin?

Engin Altan Düzyatan
Ozan Güven
Mehmet Günsür
Aras Bulut İynemli
Çağatay Ulusoy
Murat Yıldırım

5. En büyük zaafın hangisi olabilir?

6. Böyle büyük bir soyguna katılacak olsan ne için katılırdın?

Geleceğim için
Dünya çapında ses getirmek için
Ailem için
Bir amaç uğruna hareket ediyor olmam bile yeterli
Yaşayacağım heyecan ve aksiyon için

7. İspanya Kraliyet Darphanesi'ni dahiyane bir planla soyan bu ekipten en çok hangisiyle çatışma içinde olurdun sen de bu ekipte yer alsan?

Nairobi
Denver
Helsinki ve Oslo
Berlin
Moskova
Tokyo
Profesör
Rio

8. Geldik son soruya! Bu soygunda bir rehineyken, hırsızların safına katılma fikri sana nasıl geliyor?

Böyle bir şey yapmayı çok isterdim.
Böyle bir şeyi kendime yakıştırmam.
Sakin sakin kurtarılmayı beklemek en doğrusu bence.
Bir düşünürüm ama yapabileceğimi sanmıyorum.

Profesör!

Verdiğin cevaplara göre sen La Casa De Papel'in Profesörüsün! Deha! Hatıralara saygılı, bir işte en ufak detayına kadar inceleyen, her değişimi göz önüne alan ve sonunda başarısız olma ihtimali olmayan bir insansın. Senin elinden bir uçan bir de kaçan kurtulur. İşlerinle duygularını karıştırsan da bir dengeye oturtmayı iyi biliyorsun. Tüm hayatında mükemmel bir denge kuruyorsun diyebiliriz. Başarın da buradan geliyor zaten!

Berlin!

Verdiğin cevaplara göre sen La Casa De Papel'in Berlinisin!  Tıpkı Berlin gibi senin de beynin zehir gibi çalışıyor. Liderlik özelliği her bir hücrene işlemiş. Değişik birisin. Yaşanmışlıkların ve tecrüben çok. Zaman zaman yaptıklarınla çevrendekileri şaşırtsan da sana büyük saygı duyuyorlar ve izinden gidiyorlar.

Tokyo!

Verdiğin cevaplara göre sen La Casa De Papel'in Tokyosusun! Asi bir prensessin yani. Aynı zamanda da bir kalp hırsızı olduğun gerçek. Çoğu zaman insanlar sevimsiz biri olduğunu söyler ama bilmezler ki içinde ne fırtınalar kopar. Güçlüsün, aykırısın, başına buyruksun ama seni hayat bu hale getirmiş. Sen de bu hayatla sonuna kadar savaşıyorsun. Hiçbir şey seni yolunda edemez!

Moskova!

Verdiğin cevaplara göre sen La Casa De Papel'in Moskovasısın! Moskova kadar ailene bağlı, Moskova kadar baba yüreklisin. Sevdiklerin için yaptıklarının ve yapacaklarının sınırı yok. Sevdin mi tam seversin yani! Aynı ölçüde de sevgi ve saygı görürsün çevrenden. Aynı zamanda çalışkan gözüpek olduğunu da eklemek gerek. 10 numarasın 10!

Denver!

Verdiğin cevaplara göre sen La Casa De Papel'in Denverısın! Saf ama samimi, yarını çok düşünmeden yaşayan ama tutkuyla yaşayan bir kardeşimizsin! Duygusal olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğiz.

Rio!

Verdiğin cevaplara göre sen La Casa De Papel'in Riosusun! Zehir gibi bir beynin var. Zeka fışkırıyor zeka! Gençliğin verdiği toylukla yaptığın hatalar oluyor ama sonra bunları düzeltmesini biliyorsun. Fazlaca duygusal olmanın zararlarını görsen de sonuna kadar gitmekte diretiyorsun. Nasıl mutlu olacaksan öyle yapman en önemlisi zaten!

Nairobi!

Verdiğin cevaplara göre sen La Casa De Papel'in Nairobisisin! Dengesiz ama eğlenceli, insanların kendine en yakın gördüğü herkesin çevresinde görmek istediği bir karaktersin.  Zorlu geçen çocukluğunun izlerini taşıyorsun ama bu birnevi sana fren oluyor. Ne zaman ne ile karşılaşabileceğin konusunda daha dikkatli oluyorsun.

Helsinki ve Oslo!

Verdiğin cevaplara göre sen La Casa De Papel'in Helsinki ve Oslosusun! Az ama öz konuşan, hatta yeri geldiğinde hiç konuşmayan, bir görev verildiğinde onu sonuna kadar kovalayan bir yapın var. Tam bir görev adamısın diyebiliriz. Kendini adamışlık senin benliğine işlemiş. Sert görünümünün altında yatan o yumuşak kalbi herkese göstermiyorsun ama seni bilen biliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
berat-gurler

Professsöööööööööööööööööööööööööör

berat-gurler

Verdiğin cevaplara göre sen La Casa De Papel'in Profesörüsün! Deha! Hatıralara saygılı, bir işte en ufak detayına kadar inceleyen, her değişimi göz önüne alan ve sonunda başarısız olma ihtimali olmayan bir insansın. Senin elinden bir uçan bir de kaçan kurtulur. İşlerinle duygularını karıştırsan da bir dengeye oturtmayı iyi biliyorsun. Tüm hayatında mükemmel bir denge kuruyorsun diyebiliriz. Başarın da buradan geliyor zaten!

bora-baris-kalhan

el profesör :D

marinette-dupain-chang

Tokyooo

mustafa-bahcivan2

BERLİN çünkü hem en sevdiğim karakter ve test tede çıkan o

Görüş Bildir