Hangi Kelime Senin Aşk Hayatını %100 Anlatıyor?

286PAYLAŞIM

Aşk hayatını hangi kelime yüzde yüz anlatıyor dersin?

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Söyle bakalım, sevgilinle bunlardan hangisini yapmak seni daha mutlu eder?

4. Peki ya erkek/kız arkadaşının seni aldattığını öğrendin. Bu durumda nasıl tepki verirdin?

Tekmeyi basardım tabii ki de
İntikamımı çok acı bir şekilde alırdım
Onu cümle aleme rezil ederdim

5. Senin için evlilik bunlardan hangisi gibidir?

6. Karşındaki insana onu çok sevdiğini genelde belli eder misin?

Evet, mutlaka sevdiğimi karşı tarafa hissettiririm.
Ara ara küçük sürprizlerle belli ederim.
Böyle şeyleri hiç beceremem ya da yapmak istemem.

7. Ve son olarak, aşk için söylenmiş bu sözlerden birini erkek/kız arkadaşına yolla bakalım.

"Sevdiğimiz zaman, aşk o kadar büyüktür ki içimize sığmaz; sevdiğimiz insana doğru yayılır, onda kendisini durduran bir yüzey bulur; bizi gidişten daha fazla büyülemesinin sebebiyse, kendimizden çıktığını fark etmeyişimizdir."
"Cehennem nedir? Bence o, sevmeyi başaramamaktan acı çekmektir."
"Aşk, birbirine bakmak değil; birlikte aynı yöne bakmaktır."
"Aşk; iki insanın bilinçlerini birleştirme çabasıdır. Boşuna bir çaba, çünkü insan kendi bilincine mahkumdur."
"Aslında en iyi aşk, değil tanımak, hiç görmediğin kişiye duyulan aşktır. Körler iyi aşık olurlar mesela."

Seks!

Senin için aşk demek seks demek. Gerçekten sevdiğin bir insana dokunmak, onu hissetmek senin için paha biçilemez. Aranızdaki ten uyumu, seni karşındaki insana her geçen gün daha da bağlamalı. İçinizdeki heyecanı hiçbir zaman kaybetmemek için küçük sürprizler yapmayı tercih ediyorsun. Aşkınızı daha uzun ve sağlıklı kılmak için bu küçük detaylar ilişkide olmalı. Anlayacağın senin için aşk romantik bir seksten geçiyor.

Özgürlük!

Senin için aşk demek özgürlük demek. Ne kadar aşık olursan ol, birbirinizin özgürlüğüne saygı duymanız gerekiyor. Çünkü sen özgürlüğüne düşkün bir insansın. Her dakika vakit geçirmek yerine birbirinizi özlediğinizde vakit geçirmeyi seversin. Arada böyle mesafelerin olması aşkı daha canlı kılıyor. Bunun için birbirinizin hayatına saygı duyarak özgürlüğünüzü kısıtlamak istemiyorsunuz.

Dürüstlük!

Senin için aşk demek dürüstlük demek. Her şeyden önce birbirinize saygı duyup, birbirinizden bir şey saklamamanız gerekiyor. Bu senin için aşkın temel kuralıdır. Eğer karşı tarafın sana karşı dürüst olmadığını anlarsan, arada ne kadar aşk olursa olsun vazgeçersin. Senin için en önemli kriter dürüstlüktür. Eğer sen karşı tarafa ne kadar dürüst gidiyorsan, onun da sana dürüst gelmesi gerekir. Bu seni daha mutlu eder.

Fedakarlık!

Senin için aşk demek fedakarlık demek. Eğer birini gerçekten seviyorsan, kendinden fedakarlık göstermelisin. Ona vakit ayıracaksın ve bazen istemesen de sırf o mutlu olacağı için bir şeyler yapacaksın. En azından sen öyle yapmayı tercih ediyorsun. Çünkü aşk emek demek. Bunu başaramayan insan gerçekten aşık değildir.

Güven!

Senin için aşk demek güven demek. Karşındaki insanı ne kadar seversen sev, eğer ona güvenmiyorsan ilişkiyi orada bırakırsın. İnsan, kendini güvendiği birine emanet eder. Sever, sayar. Ama arada o güven yoksa, içine kuşku düşüyorsa zaten o ilişki olmaz. Senin için sevgiden önce güven olmalı. Güvenmediğin bir insanla ilişki yaşayamazsın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Seks!çıktı aq!ne alaka..👎 Senin için aşk demek seks demek. Gerçekten sevdiğin bir insana dokunmak, onu hissetmek senin için paha biçilemez. Aranızdaki ten uyumu, seni karşındaki insana her geçen gün daha da bağlamalı. İçinizdeki heyecanı hiçbir zaman kaybetmemek için küçük sürprizler yapmayı tercih ediyorsun. Aşkınızı daha uzun ve sağlıklı kılmak için bu küçük detaylar ilişkide olmalı. Anlayacağın senin için aşk romantik bir seksten geçiyor.

top-secret

Seks çıktı amk ya :/

heart-shaped-glasses

Seks! Aşkı buldukta seks eksik kaldı.

gzm-ynklr

Özgürlük! Senin için aşk demek özgürlük demek. Ne kadar aşık olursan ol, birbirinizin özgürlüğüne saygı duymanız gerekiyor. Çünkü sen özgürlüğüne düşkün bir insansın. Her dakika vakit geçirmek yerine birbirinizi özlediğinizde vakit geçirmeyi seversin. Arada böyle mesafelerin olması aşkı daha canlı kılıyor. Bunun için birbirinizin hayatına saygı duyarak özgürlüğünüzü kısıtlamak istemiyorsunuz.

heineken

Sabun çıktı.

Görüş Bildir