Hangi Kahvesin?

-

Bakalım senin ruhunun eşleştiği kahve hangisi?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Neden kahve içersin?

Ayılmak için içerim tabi ki!
İçimizi ısıtır, iyidir!
Bir kahve içelim, kaynaşalım!
Yorulduk, bir kahve de mi içmeyelim?

4. Peki sınav haftasında kahvenin bağımlısı olduğun üniversitede hangi bölümü okuyorsun?

Sınava bu yıl gireceğim.
Sayısal bölüm
Sözel bölüm
Başka bölümler
Sınava girmeme yıllar var.

5. Süt ve şekerle aran nasıl?

Bol süt ve şeker lütfen!
Sade olsun ya!
Çok az şekerle biraz tatlansın...
Biraz süt fena olmaz. Şeker istemez!

6. Peki en çok kahve tükettiğin yer bunlardan hangisi?

Yerel kahve dükkanları favorim!
Popüler kahve zincirlerinde takılıyorum...
Evimde yapar içerim en sık!
Nerede bulursam içerim, ayrım yapmam...

7. Son olarak bunlardan hangisi en çok seni yansıtan özellik?

Rahat
Yaratıcı
Özgüvenli
Samimi
Eğlenceli
Ciddi

Türk Kahvesi!

Kahvenin ağır ağır pişip bol köpüklü olanı gibi biraz olgun biraz durgunsun. Bu olgunluğundan mıdır bilinmez tam bir aile tutkunusun. Ailem olmadan asla diyenlerdensin. Aynı zamanda hatırı sayılır insanlardan, yardıma koşanlardansın. Bir kahvenin 40 yıl hatırı olduğu gibi hayatına aldığın insanı kolay kolay unutmaz/unutulmaz, hal hatır sorarsın. Başkalarının derdi senin derdin olmuştur, tıpkı Türk insanı gibi her derdi olanın derdini çözmek için kendi derdini unutursun. Aman dikkat et başka insanların dertleri arasında bu kadar boğulup kendini üzme.

Americano!

Kahvenin tadını en iyi belli eden americano gibi sen de hayatın tadını çıkarmayı iyi biliyorsun. Senin için önemli olan şey mutluluğun! Bu yüzden ufacık, basit ve sade şeylerle bile mutlu olabiliyorsun. Arkadaşlarınla içeceğin bir kahve ya da güzel bir havada çıktığın yürüyüş bile seni mutlu etmeye yetiyor. İnsanlar senin bu halini kıskanıp orta yerlerinden çatlasalar da bu umursamaz tavırlarını kullanmaya devam et sen. Eh ne de olsa hayat sana güzel!

Latte!

Senin yumuşacık, sımsıcacık bir kalbin var tıpkı lattenin o yumuşacık köpüğü gibisin. Her ortama uyumlu bir halin var, ortamda herkesin gönlünü yapmaya çalışırsın kimseyi yarı yolda bırakmazsın. Her yardıma ihtiyacı olana gözün kapalı koşarsın. Bu temiz kalpliliğin, üzülmene yol açabilir, çevrendekiler seni hafife alabilir onlara biraz da dişli tarafını göstermeyi ihmal etme.

White Chocolate Mocha!

Mochanın o muhteşem kreması, sosları gibisin, kısacası sen tam bir ikoncansın! Çevrendeki insanlar sana hayran. Tarzına çok düşkünsün, kalabalıkta adeta bir yıldız gibi parlıyorsun. Ama çoğu insan seni burnu havada, şımarık biri olarak görüyor. Kendine bakman, güzel giyinmen insanlara fazla abartılı geliyor. Sen kendini bu şekilde iyi hissediyorsun her aynaya baktığında mutlu oluyorsun. Bu yüzden sen sen ol her konuşana aldırma ama fazla kendini beğenip de çevrendekileri kaçırma

Cappucino!

Tıpkı bir İtalyan gibi zarifsin. Senin için hayat biraz da maddiyatla güzel oluyor. Her daim şık ve sofistike yerlerde olmak seni mutlu ediyor, hiç bir zaman lüksten ödün vermeyi düşünmüyorsun. Bu zarif halinin içinde sert bir karakterin de olduğunu söyleyebiliriz. Bir yanlış gördüğünde o şık ve zarif halinden eser kalmıyor ve gözlerinden ateş çıkıyor. Bu yüzden de hayatındaki insanları iyi seçebiliyorsun, hayat başarını buna borçlusun!

Frappuccino!

Sen tam bir enerji bombasısın. Tıpkı frappuccinodan bir yudum almak gibi seninle bir dakika vakit geçirmek insanların enerji ile dolmasını sağlıyor. Çevrenden insan eksik olmuyor, parti, eğlence denilince ilk akla gelen isimsin. Senin en sevdiğin şey sürpriz yapıp insanları mutlu etmek. Bir yudum aldığında karamel sürprizi yapan frappuccino gibi insanlar da seninle olduğu her an yeni şeyler öğreniyor. Bu nedenle senden kopamıyorlar, bu sosyalliğin başına bela olmasın dikkat et.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sudenur-koyuncu1

Latte

sanayadrasmi12

Türk kahvesi

unique_r

En sevdiğim çıktı latte:)

Gizli Kullanıcı

Frappuccino! Sen tam bir enerji bombasısın. Tıpkı frappuccinodan bir yudum almak gibi seninle bir dakika vakit geçirmek insanların enerji ile dolmasını sağlıyor. Çevrenden insan eksik olmuyor, parti, eğlence denilince ilk akla gelen isimsin. Senin en sevdiğin şey sürpriz yapıp insanları mutlu etmek. Bir yudum aldığında karamel sürprizi yapan frappuccino gibi insanlar da seninle olduğu her an yeni şeyler öğreniyor. Bu nedenle senden kopamıyorlar, bu sosyalliğin başına bela olmasın dikkat et.

legen-waitforit-dary

Americanoymuşum aslında benden iyi latte olurdu ama yinede siz bilirsiniz

Görüş Bildir