Görüş Bildir

Hangi İlginç Trendsin?

Haberler
> Test
> Hangi İlginç Trendsin?

Hangi trend sana benziyor?

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim...

2. Kaç yaşındasın?

3. Hangi uygulamayı daha çok seviyorsun?

4. Hangisine gitmek seni daha çok mutlu eder?

5. Hangisi sana hitap eden bir sanatçı?

6. Ağzından çıkmayacak bir hitap şekli?

7. Hangisi daha önemli?

8. Hangisinden vazgeçmezsin?

9. "Cahil" olduğunu düşündüğün kişilere yaklaşımın ne yöndedir?

10. Naber?

TikTok dansı!

Sen bir trend olsan TikTok dansı olurdun! Çünkü yeni şeyleri seviyor, eskilerden çok haz etmiyorsun. Üstelik çoğunluğa uyum sağlamayı da seven bir yapın var. Kimileri senden hoşlanıyor, kimileri seni sevmiyor ama açık söylemek gerekirse kimin ne düşündüğü çok da umrunda değil. Sen sen olarak devam ediyorsun yoluna. Eğlencelisin, her zaman eğlendiriyorsun. Bu da herkesin dikkatini çekmene neden oluyor.

Neon!

64.media.tumblr.com

Sen bir trend olsan neon olurdun! İçi içine sığmayan, hareketli ve ilginç bir yaşamın peşindesin. Bu durum insanların hayatına da heyecan getirmene neden olabiliyor. Cıvıl cıvılsın ve dikkat çekiyorsun. Tıpkı neon gibi! Bu yüzden seni sevmemek biraz zor oluyor, çünkü insanların yüzüne gülümseme koymakta üstüne yok diyebiliriz.

VSCO!

Sen bir trend olsan VSCO olurdun! Doğal şeylerden hoşlanıyor, düşünceli olmayı seviyorsun. Minik şeyler seni çok mutlu ediyor, senin bu halin de çevreni mutlu ediyor. Kimi zaman çok önemli konularda sesini çıkarıyorsun ve çevren bunu anlamayabiliyor. Ama sen hayata ve dünyaya önem veriyorsun, onlar için çabalıyorsun. Önemli olan da bu diyebiliriz.

Emo!

Sen bir trend olsan 2000'leri kasıp kavuran emo trendi olurmuşsun! Biraz duygusalsın çünkü, hayat kafanı karıştırıyor ve bunalabiliyorsun. Bu yüzden duyguların açığa vurulduğu emo trendi sana benziyor diyebiliriz. Bu özelliklerin seni narin ve kimi zaman da umursamaz hale getiriyor ama durumu kontrol altında tuttuğun sürece bir sıkıntı yok gibi!

Bu testler de ilginizi çekebilir!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
148
52
45
32
12
11
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ğ

#5'deki hiç kimseyi tanımamam peki

melike doğan

5.soruda balacpink in gif ini koyup kendilerini koymamışlar:(şıkların hiçbirini tanımıyorum:(

Şahin Sar

orda blackpink i gördüm müüü ve bts le şarkı yaptıkları için steve aoki

BTS ile şarkı yaptıkları için mi nE