Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Efsanevi LoL Karakterisin?

-

Daha önce League of Legends'ı duymuş muydun? Duymadıysan bile günlük yaşamdan sorularla hangi League of Legends karakteri olduğunu öğrenmeye hazır ol. 😇😇

1. Öncelikle favori Marvel karakterin hangisi?

Deadpool
Thor
Hulk
Iron Man
Black Widow
Captain America

2. Spor konulu bilgisayar oyunlarını seviyor musun?

Bayılırım
Arada oynarım
Hiç sevmem

3. Hangi film türünü izlemeyi daha çok seviyorsun?

4. Günde kaç saat uyuyorsun?

5. Bu tatlılardan hangisi sana daha çekici geliyor?

Baklava
Kadayıf
Tiramisu
Sütlaç

6. Bu yabancı şarkıcılardan hangisini daha çok seviyorsun?

Rihanna
Bruno Mars
Katy Perry
Dua Lipa

7. Sinirlendiğinde nasıl olursun?

Gözüm hiçbir şeyi görmez.
Başıma ağrılar girer.
Kendi içimde yaşarım dışarı vurmam.
Pamuk gibiyim, kimse beni sinirlendiremez.

8. Bu film serilerden hangisini daha çok seviyorsun?

Harry Potter
Lord of the Rings / Yüzüklerin Efendisi
Matrix
Saw / Testere
Star Wars / Yıldız Savaşları
The Godfather / Baba

9. Bu müzik aletlerinden hangisini çalmak isterdin?

Bateri
Gitar
Saksafon
Piyano
Ney
Keman

10. Aşağıdaki hayvanların hangisinden daha çok korkarsın?

Köpek
Fare
Örümcek
Arı

11. Son olarak League of Legends oyununu daha önce oynadın mı?

Her gün oynuyorum.
Haftada bir belki.
Arkadaşlarla fırsat buldukça.
Canım sıkıldıkça girer ARAM oynar çıkarım.
Duydum sadece.
O ne kitap mı?

Tryndamere

Seçimlerine göre sen Tryndamere'sın! Onun da yaptığı gibi sinirinin seni yönlendirmesine izin vermiyorsun ve bunu hayatının her anında hissediyorsun. Çevrende biraz kıskançlıklar olsada içten içe seviliyorsun.

Master Yi

Seçimlerine göre sen Master Yi'sin! Hayatı hızlı yaşamayı seviyorsun. Sürekli kendini geliştirmek en çok zevk aldığın ve hırsla yaptığın şeylerden biri. Çevrendeki insanlar da senin özverin karşısında hevesleniyor ve seni örnek alıyorlar.

Poppy

Seçimlerine göre sen Poppy'sin! Sana verilen görevleri layıkıyla yerine getiriyorsun. Çevrende senden biri yardım istediği zaman sanki kendi işinmiş gibi yardım ediyorsun. Yardımsever kişiliğin herkes tarafından seviliyor ve saygı duyuluyorsun.

Yasuo

Seçimlerine göre sen Yasuo'sun! Güzel arkadaş ortamların olsa da sen yalnızlığı daha çok seviyorsun ve yalnızken kendini buluyorsun. Kafa dinlemek senin için en güzel aktivitelerden biri. Müzikle uğraşmak hoşuna gidiyor. Bir müzik aleti çalamıyor olsan bile her zaman hayalinde bir alette usta olmak yatıyor.

Zac

Seçimlerine göre sen Zac'sin! Soğuk esprilerin ve arkadaşların arasında yaptığın çılgın şakalarla biliniyorsun. Bazen insanları bıktırdığın olsa da yine de seni çok seviyorlar.

Lee Sin

Seçimlerine göre sen Lee Sin'sin! Bir şeyleri başarmak istersen bunu yaparsın. Hayallerini gerçekleştirmek istediğin zaman bunu tırnaklarınla kazıyarak yaparsın ve kimsenin seni engellemesine izin vermezsin.

Kha'Zix

Seçimlerine göre sen Kha'Zix'sin! Ortamlarda fazla göze batmayı sevmiyorsun. Büyük işler yapıyor olsan da tek başına veya en fazla iki arkadaşınla bunu yaparsın. İnsanların konuştukları konular ilgini çekmez. Huzuru farklı şeylerde bulursun.

Lux

Seçimlerine göre sen Lux'sın! Hayat enerjin ve ışıltın etrafındaki herkesi etkiliyor. Bu özelliğin seni herkesin sevmesini sağlıyor. Yüzünün hep gülmesi dileğiyle :)

Syndra

Seçimlerine göre sen Syndra'sın! İnsanlar tarafından üzülmekten bıkmış ve belirli bir olgunluğa erişmişsin. Kimseye kolay kolay güvenmiyorsun. Hayatında istemediğin kişileri de hayatından çıkarmakta hiç zorluk çekmiyorsun.

Ahri

Seçimlerine göre sen Ahri'sin! Kıpır kıpır oluşun ve enerjin tüm hayatına yansıyor. Sevdiklerin için yapamayacağın şey yok. Aynı zamanda şarkı söylemeye bayılıyorsun.

Annie

Seçimlerine göre sen Annie'sin! Yaşın büyüse de içindeki çocuk hala orada ve sürekli seninle uğraşıyor. İnsanların yaptığı davranışlara anlam vermekte zorlanıyorsun. İçindeki çocuğu kaybetmemen dileğiyle :)

Gnar

Seçimlerine göre sen Gnar'sın! Her zaman iyiliksever ve oyuncu bir kişiliğin olmuştur. Vücuduna oranla yüreğin çok büyük ve sevdiklerini hiçbir şeyin üzmesine izin vermiyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
berat-akyuz2

mainim olan kha'zix çıktı

orhun-orak

pOPPY ÇIKTIM YE

berk-talas

YASUO ÇIKTI HİÇ SEVMEM!! TOFAŞIDA HİÇ SEVMEMM!!

ismetkaracats

tunahan-etig

:d YASUO ÇIKTI MAİNİM

Başlıklar

League of Legendsmüzik
Görüş Bildir