Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi "Avatar Son Hava Bükücü" Karakteri Senin Ruh İkizin?

1.8bPAYLAŞIM

Çıktığında dünyasına, karakterlerine ve çizerlerin hayal dünyasına hayran olduğumuz, devam ettikçe de senaryosuyla da bizi kazanan Avatar Son Hava bükücü bugünkü testimizin konusu. Bakalım sen hangi karakter çıkacaksın? Hemen teste!

1. Çizgi filmin dünyasında yer alan hayvanlardan hangisi gerçekte olsun isterdin?

Koala koyunu
Ejderha
Sivri dişli geyik aslanı
Uçan bizon
Kanatlı Lemur
Porsuk köstebek

2. Sıradaki sorumuz.

Dünya'yı görmek, keşfetmek istiyorum.
Empati en büyük ilaçtır.
Silaha ihtiyacım yok, en iyi silah kendi vücudum!
Kalbin neredeyse evin orasıdır.
Evrene ne gönderirsen, karşılığını öyle alırsın.
Önemli olan kendine güvenmen, sızlamak yerine ayağa kalk.

3. Hangi mevsimde doğdun peki?

4. Dizi süresince en iyi ikili sence hangisiydi peki?

Zuko ve Aang
Aang ve Katara
Sokka ve Suki
Sadece Toph!
Katara ve Zuko
Iroh ve Zuko

5. Sıradaki sorumuz.

Yakın arkadaşlarımın fikirleri.
Ailemin fikirleri.
Kendi fikirlerim yeterli.

6. Hangisini tercih edersin?

Ay
Yıldızlar

7. Bir his seçmeni istiyoruz şimdi de!

Görme
Duyma
Koklama
Tatma
Dokunma
Bilmem

8. Son sorumuzda en büyük kılavuzunu soruyoruz.

Ruhum
Kalbim
Beynim
Köklerim.

Aang çıktı!

Çok tatlı, çok kibar ve çevrene pozitif enerji aşılayan bir karakterin var. Arkadaş canlısısın, yeni insanlarla tanışmaktan büyük zevk alıyorsun. Ve yapmaman gerekse de herkese hemen güveniyorsun. Küçük şeylere takılmıyor her zaman bardağın iyi tarafını görüyorsun. Bu kadar iyi biri olmana rağmen biri arkadaşlarına bir zarar vermeye kalkarsa vay onların haline!

Katara çıktı!

İnsanlar bazen seni azımsıyor, sessiz sakinliğinin altında yatan büyük potansiyelin farkına varmıyor. Ama bu hiç problem değil çünkü senin de göstermek gibi bir amacın yok, seni bilen biliyor. Empati yönün çok yüksek. İnsanlara resmen iyi gelen bir insansın ve bu seni vazgeçilmez kılıyor. Başkaları için yapamayacağın şey yok ama bazen kendini fazla zorladığını da söylemeden geçemeyiz.

Sokka çıktı!

Gerçek bir geyik adamısın! Eğlenmekten, eğlendirmekten keyif alıyorsun! Ortamın mizah makinesi gibi görünsen de yeri geldiğinde ne kadar ciddi olduğunu bilen biliyor. Genel anlamda biraz üşengeç bir insansın, hatta tembelsin! Ama yumurta kapıya dayandığında yapamayacağın şey yok. Biraz da bunu bildiğin için tembel gibisin zaten.

Toph çıktı!

Sahip olduklarına her zaman şükreden, şikayet etmeyen, kendine güvenen bir karakterin var öncelikle! Belki yaşadıkların seni bu hale getirdi, belki de hep böyleydin. Ama bildiğimiz bir şey var ki tek başına çalışmaktan, işlerini başkalarına yüklemeden kendi ayakları üzerinde duran biri olmaktan büyük keyif duyuyorsun ve bu da seni her zaman başarıya ulaştırıyor!

Zuko çıktı!

Her zaman arayışta olan yapın, seni hep doğru yere doğru itmeye zorluyor. Çünkü şüphecisin ve hiçbir şeyi motomot kabul etmiyorsun! Tutku seni her zaman ateşleyen bir his. Duygularına göre hareket etmek bazen seni üzse de her zaman bu yolda olmaktan keyif alıyorsun. Biraz hızlı duygu değişimleri yaşadığın doğru ama bunun seni dengesiz biri yapmaz. İnandığını kovalamaya devam et!

Iroh çıktı!

Huzur, sevgi ve bilgi. Bu üç kelime senin için çok değerli. Hoşgörü ve kibarlık senin kalıbında var. Bu da seni kötülüklerden koruyor. Ne ekersen onu biçersin sonuçta! Arkadaşların her zaman senden tavsiye almayı tercih ediyor. Bunların üstüne sen de iyi bir yol gösterici ve sırdaş olunca, çevrendeki insanlar için emsalsiz bir örnek oluyorsun!

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hilal_deseniz_yeter

Katara! AGA ŞIKLARIN HEPSİNİ DEĞİŞTİRDİM HALA KATARA ÇIKIYOR JGNFKJDF

arthur-morgan

EVETTTTTTT BAYILIRIM TOPH ÇIKTI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ferid-hesenov

Aang

kuzey-kubuc

kaedeşime zuko çıktı

kuzey-kubuc

aynı zamanda angg

Görüş Bildir