Görüş Bildir
Haberler
Hamile Olduğunun Farkında Olmayan Kadın Tuvalette Doğum Yaptı, Bebek Klozete Düştü...

Hamile Olduğunun Farkında Olmayan Kadın Tuvalette Doğum Yaptı, Bebek Klozete Düştü...

ABD'nin Boston eyaletinde yaşayan Melissa Surgecoff isimli kadın, böbrek taşı sancısı çektiğini zannetti. Sancı sonrası karnında bir değişiklik olduğunu fark eden ve hamile olduğunu anlamayan kadın, tuvalette doğum yaptı. Klozete düşen bebeğin ve annenin sağlık durumlarının iyi olduğu aktarıldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Boston'da yaşayan 38 yaşındaki Melissa Surgecoff isimli kadın, hamile olduğundan habersizdi. Böbrek taşı nedeniyle sancı çektiğini düşünen kadın, karnında bir hareketlilik fark edince koşarak tuvalete gitti.

Bebeği klozetten çıkardılar

Bebeği klozetten çıkardılar

Tuvalette doğum yapan Melissa, bebeğini klozete düşürdü. Melissa'nın acı içindeki çığlıklarını duyan 37 yaşındaki nişanlısı Donnie Campbell, tuvalete koşup bebeği kafasının sıkıştığı klozet deliğinden çıkardı.

Bebek olduğunu anlamamışlar

Bebek olduğunu anlamamışlar

Melissa, klozete ilk baktığında bir organını kaybettiğini düşündüğü düşen parçanın bebeği olduğunu fark etmediğini söyledi. Nişanlısı da yakından bakınca klozette bebek olduğunu fark ettiğini ve kafasının klozet deliğine girdiğini söyledi.

Doğum sonrası eve gelen sağlık ekipleri, bebek ve anneyi hastaneye kaldırdı. Hastanede yapılan incelemelerde anne Melissa ve bebeği Liam'nın sağlık durumlarının iyi olduğu ortaya çıktı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
173
59
24
11
10
5
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Heisenberg

Üzgünüm ama Neyzen Tevfik'in Ben Sana şiiri geldi aklıma. "...Tanrı senin hamurunu, Necasetle yoğurmuş, Anan seni s.ç.r iken, Yanlışlıkla doğurmuş"

DoctorWhat

bunu yazmaya gelmiştim ya üff :)

Ercan

Bir insan hamile olduğunu nasıl anlayamaz ya, hiç inandırıcı gelmiyor bana bu tür haberler.

Elif yeter

TLC' de hamile olduğumu bilmiyordum adında bir program var. Tıbbi olarak doktorlar da açıklıyor. Normal zamanda regl belirtileri ile hamilelik belirtileri za... Devamını Gör

Söyledim gitti

Kadının hamileliğini anlamayan bir anne ve baba. Bebeğe üzüldüm doğrusu. Neyseki en azından doğru coğrafyada dünyaya gelmiş.