Görüş Bildir

Hamile Olduğunun Farkında Olmayan Kadın Tuvalette Doğum Yaptı, Bebek Klozete Düştü...

Haberler
> Hamile Olduğunun Farkında Olmayan Kadın Tuvalette Doğum Yaptı, Bebek Klozete Düştü...

ABD'nin Boston eyaletinde yaşayan Melissa Surgecoff isimli kadın, böbrek taşı sancısı çektiğini zannetti. Sancı sonrası karnında bir değişiklik olduğunu fark eden ve hamile olduğunu anlamayan kadın, tuvalette doğum yaptı. Klozete düşen bebeğin ve annenin sağlık durumlarının iyi olduğu aktarıldı.

Boston'da yaşayan 38 yaşındaki Melissa Surgecoff isimli kadın, hamile olduğundan habersizdi. Böbrek taşı nedeniyle sancı çektiğini düşünen kadın, karnında bir hareketlilik fark edince koşarak tuvalete gitti.

Bebeği klozetten çıkardılar

Bebeği klozetten çıkardılar

Tuvalette doğum yapan Melissa, bebeğini klozete düşürdü. Melissa'nın acı içindeki çığlıklarını duyan 37 yaşındaki nişanlısı Donnie Campbell, tuvalete koşup bebeği kafasının sıkıştığı klozet deliğinden çıkardı.

Bebek olduğunu anlamamışlar

Bebek olduğunu anlamamışlar

Melissa, klozete ilk baktığında bir organını kaybettiğini düşündüğü düşen parçanın bebeği olduğunu fark etmediğini söyledi. Nişanlısı da yakından bakınca klozette bebek olduğunu fark ettiğini ve kafasının klozet deliğine girdiğini söyledi.

Doğum sonrası eve gelen sağlık ekipleri, bebek ve anneyi hastaneye kaldırdı. Hastanede yapılan incelemelerde anne Melissa ve bebeği Liam'nın sağlık durumlarının iyi olduğu ortaya çıktı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
170
58
24
11
10
5
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?