Görüş Bildir
Haberler
Hakkari Çukurca'da Terör Saldırısı: 3 Asker Şehit

Hakkari Çukurca'da Terör Saldırısı: 3 Asker Şehit

Ulaş
29.10.2016 - 14:23 Son Güncelleme: 29.10.2016 - 14:49

Hakkari Çukurca ilçesi Hisar Dağı bölgesinde PKK'lı teröristlerin havanlı saldırısında 3 asker şehit oldu, 1'i ağır 5 asker yaralandı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ajansların aktardığı bilgiye göre; Hakkari Çukurca ilçesi Hisar Dağı bölgesinde PKK'lıların havanlı saldırısında 3 asker şehit oldu, 1'i ağır 5 asker yaralandı.

Saldırıdan önce Hakkari'de bazı alanlarda 15 gün süreyle 'özel güvenlik bölgesi' ilan edildiği açıklanmıştı. Valilikten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:

'Tedbirler kapsamında Askeri Yasak Bölgeler ve Güvenlik Bölgeleri Kanunu'nun ilgili maddesi gereğince ilimiz merkez, Çukurca, Şemdinli ve Yüksekova ilçeleri sınırlarındaki bazı alanlar, 30 Ekim saat 00.00'dan 13 Kasım saat 23.59'a kadar 'özel güvenlik bölgesi' ilan edilmiş olup, vatandaşlarımızın bu bölgelere izinsiz  girmesi yasaklanmıştır.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Atsız

Fetö'ya yapılan bu ırkçı girişimin yarısı doğuda hak eden malumlara da yapılsaydı bugün daha huzurlu olurduk!

yorumsuz

Allah rahmet eylesin.Şu havan bombalarını havada yok edecek kadar bile yeterli silah teknolojimiz yok.Orduda ve silah teknolojisinde kapatmamız gereken çok a... Devamını Gör

Can Özdemir

http://www.demokrasihaber.com/guvenlik/askerler-tarafindan-infaz-edilen-pkk-li-alcaklar-h11735.html Tüm destekçileri ve yakalanan itlere bunu yapacaksın!!!