Görüş Bildir
Haberler
Hacıosmanoğlu'ndan Beşiktaş ve Galatasaray'a Tepki

Hacıosmanoğlu'ndan Beşiktaş ve Galatasaray'a Tepki

Fatih
31.10.2015 - 01:03

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, hakemlerin alıkonulması skandalıyla ilgili yeni bir açıklama yaptı. Hacıosmanoğlu, 'Benim sözlerimi Beşiktaş ve Galatasaray kınıyor. Size ne oluyor! Kuyruk acınız mı var!' ifadesini kullandı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Trabzonspor - Gaziantepspor maçı sonrası hakem Çağatay Şahan ve yardımcılarının sabah 04.00'e kadar hakem odasında beklemesinin yankıları sürüyor. Maçtan sonra yaptığı açıklamalar ve kadınlarla ilgili söylediği sözler oldukça tartışılan İbrahim Hacıosmanoğlu, telefonla bağlandığı bir TV programında yine önemli sözler sarfetti.

Hacıosmanoğlu, ' Hakemleri sanki alıkoymuşuz gibi bir algı yaratılıyor' ifadesini kullandıktan sonra şu açıklamaları yaptı:

'Hakem arkadaşa sorun. O gün 'Ben odadan çıkmak istiyorum' demiş mi! Benim söylediklerim ortada. Laflarımı çarpıtmak kimin işine yaramıyor anlamıyorum. Taraftarın tepkisine ise sonuna kadar hak veriyorum. Haklı mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz.'

'İsimleri açıklayacağım'

' Trabzon şehrinin üzerine oyunlar oynanıyor. Bir şehirin kaderiyle oynamak bu kadar kolay olamaz. Biz bedeli neyse ödemeye hazırız! Bazı kesimlerin bazı çalışmaları var. Ama bunları yaparak bizi sindireceklerini sanıyorlarsa yanılıyorlar. Bu tür çalışmalar yürüten bazı isimleri de yakında açıklayacağım.'

İbrahim Hacıosmanoğlu, iki ezeli rakip Beşiktaş ve Galatasaray'a da çattı. Trabzon Başkanı, 'Benim açıklamalarım sonrası Fenerbahçe sessiz. Beşiktaş ve Galatasaray kınıyor. Beşiktaş! Galatasaray! Size ne oluyor! Kuyruk acınız mı var! Adamlık dersini sizden alacak değiliz' ifadesini kullandı.

Cüneyt Çakır'a da çattı

Hacıosmanoğlu, bu sezon daha önce Trabzonspor - Galatasaray (0-1) maçındaki kararları tartışmalı olan ve son olarak Beşiktaş -maçını da yöneten Cüneyt Çakır 'ı hedef aldı. Hacıosmanoğlu, bu sezon yönettiği maçlarda 'profesyonelce' hatalar yaptığını ileri sürdü!

Fanatik

Kaynak: http://www.fanatik.com.tr/2015/10/31/...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
108
29
10
4
3
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
can

işte, neden artık futbolu sevmiyorumun cevaplarından birisi

bootstrap will

Türk Futbolu ne yazık ki böyle insanların ellerinde.

Pasif Kullanıcı

Basuru var zahar. Gelen geçene sayıp sövüyor g*tveren.