Evlerinin Güvenlik Kamerasında Bir Çocuk ve Onun Evcil Hayvanının Hayaletini Gördüğünü İddia Eden Aile

687PAYLAŞIM

Hayaletler her zaman korkunç olmazlar!

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/weird-...

New York'ta yaşayan Joey Nolan isimli adam ve eşi evlerindeki güvenlik kamerasında oldukça tuhaf bir şey fark etti.

Gecenin geç saatlerinde oturma odasında, evin kedisi otururken sağ alt tarafta birden bir silüet beliriyor ve ardında başka küçük bir silüet onu takip ediyor.

33 yaşındaki, dijital ajans sahibi Joey, bu görüntüleri fark etmelerinden önceki haftalarda eşiyle aynı rüyayı görünce şaşırdıklarını anlatıyor. Her ikisi de rüyasında kızlarına bir köpek sahiplendiklerini görmüş. 

Aradan geçen bir haftadan sonra ise güvenlik kamerasında bu görüntüleri görünce ikisi de şaşkına dönmüş.

Görüntülerde bir çocuk ve evcil hayvanının birlikte evin içinde oynadıkları dikkate çarpıyor.

"Sanki biz gece uyurken küçük bir köpeğin ruhu gelip bizimle yatmış gibiydi. Şeytani ya da kötü amaçlı bir ruh olduğunu düşünsek evden taşınırdık," diyor Joey ve ekliyor

"Evde yalnız olmak bizi korkutmuyor. İlk başlarda biraz tuhaftı, sonra da iletişim kurmak için çaba sarfettik. Eğer bir ruhsa, 'bizim evimiz senin de evin' diyerek yaklaşmaya çalıştık. Eğer durum kötüleşmezse, kiliseyi falan işin içine katmayı düşünmüyoruz.1

"Tatsız olaylar yaşarsak evden ayrılmamız gerekir. Eğer 19 aylık kızımız onunla iletişim kurabilirse, belki onu bir tercüman olarak kullanabiliriz. Fakat uygunsuz bir durum olursa burayı derhal terk ediyoruz."

"Anladığımıza göre burada bir çocuk ve onun evcil hayvanı olabilir. Bu yüzden onlara buradan gitmelerini söylemeyi düşünmüyoruz.

"Annem de, dedemin öldüğü günü hatırlattı. 8 Ağustos 1999, yani 20 yıl önce bu olayın gerçekleştiği gün. Belki de dedemizin küçüklük hali bizi ziyaret ediyordur."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozcan-cone1

her ne hikmetse Amerika'da oluyor hep böyle şeyler sizi anneannemin köyüne bekliyorum Erzincan'da kendisi

theideologie

O değil de böyle şeyler neden hep Amerika'da oluyor

hknbyrm

İnançtan başka birşey değil birçok yerde bu tür şeyler var. Uzakdoğu ülkeleri hep ejderha görür, Avrupa ve Amerika hayaletler görür v.s.

geciciex

bizimkilerde cin karabasan

himura-battousai

kedi de o tarafa baksaymis tam bomba olurmus :D

logicaldoor

Hani bir fıkra vardır özetle; Avukat cinayet zanlısı müşterisini kurtarmak için "Birazdan öldürdüğü iddia edilen eşi kapıdan içeri girecek" der. Dava sonunda adam müebbet alır. Avukat jüri başkanına "Müvekkilimin suçlu olduğuna hiçbiriniz inanmıyordunuz. Siz dahil bütün jüri ben söylediğim zaman kapıya bakmıştınız. Neden böyle bir karar verdiniz?" diye sorar. Jüri başkanı da "Evet ama müvekkiliniz kapıya bakmıyordu" der. Bu da onun gibi...

aykut.bulut.10

Ne köpek hayaleti mi?Ya bana da gellllllll

Görüş Bildir