Günlük Hayatın İçinden Bu Paylaşım Aslında Ne Kadar Yozlaştığımızı Yüzümüze Tokat Gibi Çarpacak!

-

Hayatın içindeki küçük detaylar yaşadığımız toplumun gerçekleriyle yüzleşmemizi sağlarken, bir taraftan da içinde bulunduğumuz koşulların acımasızlığını gözler önüne seriyor. Twitter'dan Erdem Sezer de karşılaştığı olayları, insanların tepkilerini ve toplumun geldiği noktayı yaptığı paylaşımla adeta yüzümüze tokat gibi çarptı.

Kaynak: https://twitter.com/TrErdemSezer/

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alen-prizren

İçeriği oluşturan da twitter floodçusunun arkadaşı herhalde ama hiçbir yazdığı yüzümüze tokat gibi çarpmadı onu da belirtmek isterim. Hiç kimse keyfinden 2, 3 TL'ye tamah etmez. Ülkedeki yozlaşmanın Y'si bile değil bu yazılanlar, sadece sikik bir fenomen özentisinin duyarlı gönderiler üzerinden like ve follower propagandası.

alen-prizren

Cemaatin sıçışlarından bu kadar rahatsız olan arkadaş, imamın osuruklarına tek laf edememiş. Tescilli hırsızları başında taç eden bir milletin ufak çakallıklarla ebesi sikilmiş ekonomisini bir nebze rahatlatmak istemesine bu kadar şaşırmak, içerlemek çok garip... Sıfır samimiyet mkmun kekosu bir de her yazısını uyumlu olsun diye aynı şekilde bitirmiş kastığın duyarı en duyarlı yerlerinden sikiyim...

ahc-the-real-one

Hani savaş psikolojisi diye bir şey var ya. Normal zamanda hayat kurtarması gereken doktorun savaşta binlerce yahudiyi gaz odalarında öldürmesi gibi. Bizim ülkede de bunu ŞU AN yaşıyoruz bence.

enk-capital

Küçük ortadoğulu kurnazlıkları bunlar.Ali cengiz oyunları. Esmer yavşaklığı. Şark vaatleri...

kalpsizleo

günümüzde haram yemiyorsan üçkağıtçılık yapmıyorsan enayi gözüyle görülüyorsun birde toplaşıp arkadaş arasında off şunu şöyle kazıkladım böyle yaptım enayiyi diye kasıla kasıla anlatıp ona gülüp eğlenen insan toplulukları var.He yönetenler büyük hırsız olunca böyle olması da doğal olarak görülüyor bide arkadaşın yazısında yönetenler içinde bir eleştirisi olsaydı ama yemez :D silivri soğuktur şimdi.

Başlıklar

TokatTwitter
Görüş Bildir