Görüş Bildir
Haberler
Günlük Burç Yorumuna Göre 22 Nisan Cumartesi Günün Nasıl Geçecek?

Günlük Burç Yorumuna Göre 22 Nisan Cumartesi Günün Nasıl Geçecek?

Sevgi Yiğit
21.04.2023 - 18:07

22 Nisan Cumartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 22 Nisan Cumartesi günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, sabahın erken saatlerinde yoğun rüyalarla birlikte güne başlayabilirsin. Günün ilk yarısında girişeceğin işlerden sonuç alman zor olabilir. Önemli işlerini ve girişimlerini öğleden sonraya bırakmanı öneririm. Günün ikinci yarısında ise odağın değişiyor ve yakın çevrendeki kişiler, iletişim ve seyahat senin için ön plana çıkıyor. Öğle saatlerinde, sosyal hayatın ve iletişimin yoğun olabilir. Önemli kişilerle görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise sağlığınla ilgili hassasiyetler veyahut karamsarlıklar söz konusu olabilir. İletişim problemlerine de dikkat etmende fayda var. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, sabah saatlerinde sosyal çevrenle arandaki iletişim aktif olabilir. Günün ilk yarısında da enerjin bir miktar düşük olabilir. Öğleden sonraysa odağın değişecektir. Maddi konular ve sağlığın senin için ön plana çıkıyor. Kariyerin, işin ve kazançların açısından da destekleyici etkiler altında olacaksın. Sağlığınla ilgili bazı görüşmeler yapman da mümkün. Akşam saatlerinde ise sosyal hayatın ya da sosyal çevrenle ilgili üzerinde baskı hissedebilirsin. Para harcama eğilimin veyahut sağlığınla ilgili hassasiyetlerin de olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, sabah saatlerinde yoğun rüyalarla güne başlayabilirsin. Enerjin de bir miktar düşük olabilir. Öğleden sonraysa motivasyonun yükseliyor. Kendi ihtiyaçların, dış görünüşün ve beden sağlığın senin için ön plana çıkıyor. Uzakta yaşayan tanıdıklarınla, aile büyükleriyle görüşebilir ve haberleşebilirsin. Akşam saatlerinde ise sorumlulukların artabilir. Aynı zamanda sağlığınla ilgili hassasiyetlerin veyahut karamsarlıkların olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, sabah saatlerinde, uzakta yaşayan tanıdıklarından haber alabilir, onlardan yardım ve destek görebilirsin. Günün ilk yarısında da arkadaşlarınla iletişimin yoğun olabilir. Öğle itibariyle de odağın değişiyor ve sağlığın, iç dünyan, geri planda yürüttüğün işlerin senin için ön plana çıkıyor. Sağlığınla ya da maddi konularla ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Akşam saatlerinde ise turizm, yayıncılık veyahut eğitimle ilgili sorumlulukların artabilir. Sağlığına ve karamsarlıklara kapılmamaya, dikkat etmende fayda var. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, sabah saatlerinde maddi konularla ya da sağlığınla ilgili bazı gündemlerin olabilir. Güne yoğun rüyalarla başlamış olman da mümkün. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve sosyal hayatın, görüşmelerin, iletişimin senin için ön plana çıkıyor. Önem verdiğin kişilerle görüşmeler yapabilirsin, partnerinle sosyalleşebilirsin. Akşam saatlerinde ise sosyal ilişkilerinle, sağlığınla ya da maddi konularınla ilgili birtakım pürüzlerle karşılaşabilirsin. Sevgiyle kal.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, sabah saatlerinde yurtdışı bağlantılı görüşmeler yapabilir, uzakta yaşayan tanıdıklarınla haberleşebilirsin. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve işin, kariyerin, toplum önündeki görünürlüğün senin için ön plana çıkıyor. Sağlığın, işin ve kariyerinle ilgili de destekleyici etkiler altında olacaksın. Akşam saatlerinde ise iş görüşmeleri yapman veyahut eşinle, ilişkinle ilgili sorumluluk alman gerekebilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, sabah saatlerinde sağlığınla ya da maddi konularınla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve uzakta yaşayan tanıdıkların, uzun zamandır görüşmediğin yakınlarınla gündemine taşınıyor. Aşk hayatın açısından da destekleyici etkiler altında olacaksın. Yayıncılık, seyahat ve eğitimle ilgili de birtakım gündemlerin olabilir. Akşam saatlerinde ise çalışman gerekebilir, günlük işlerin yoğun olabilir veyahut sağlığınla ilgili hassasiyetlerin olabilir. Karamsarlıklara kapılmamaya dikkat edersen iyi olur. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, sabah saatlerinde partnerinle ya da çocuklarınla duygusal ilişkiler içinde olabilirsin, onlardan yardım ve destek görebilirsin. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve maddi konularınla sağlık konuların senin için ön plana çıkıyor. Aile bireylerinin sağlığı, gayrimenkul yatırımı veyahut ailenle olan para ilişkilerin açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Akşam saatlerinde ise partnerinle ya da çocuğunun sağlığıyla ilgili bazı pürüzler yaşayabilirsin. İlişkinle ilgili karamsarlıklara kapılman da mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, sabah saatlerinde ailenle bir araya gelebilir veyahut aile bireylerinin sağlığıyla ilgili görüşmeler yapabilirsin. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve ikili ilişkilerin, evliliğin, görüşmelerin senin için ön plana çıkıyor. Kardeşlerinle, akrabalarınla, dostlarınla ve yakın çevrendeki kişilerle iletişimin, görüşmelerin yoğun olabilir. Akşam saatlerinde ise aile bireyleriyle ilişkilerinde ya da partnerinle ilişkinde mesafeli yaklaşımlar söz konusu olabilir. Ailenle ya da evinle ilgili sorumluluklar alman da gerekebilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, sabah saatlerinde partnerinden güzel haberler alabilirsin veyahut çocuğunun eğitimiyle ilgili bazı gündemlerin olabilir. Yakın çevrenle iletişimin daha duygusal ve yardımsever olabilir. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve günlük işlerinle sağlığın senin için ön plana çıkıyor. İşin ve maddi kazançların açısından, sağlığın açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Akşam saatlerinde ise angarya işlerin olabilir. İletişimde pürüzler yaşaman da mümkün. Sevgiyle kal.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, sabah saatlerinde ailenle ilişkilerinde daha yardımsever olabilirsin. Aile bireylerinin sağlığıyla ilgili de bazı gündemlerin olabilir. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve aşk hayatın, çocuklarınla ilişkin senin için ön plana çıkıyor. Partnerinle ya da çocuklarınla arandaki bağı da güçlendirebilirsin. Akşam saatlerinde ise maddi konularla ilgili birtakım karamsarlıkların olabilir. Partnerinle ilişkinde mesafeli yaklaşımlar da söz konusu olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, sabah saatlerinde kardeşlerinle, akrabalarınla, yakın çevrendeki kişilerle iletişimin yoğun olabilir. Öğle itibariyle ise odağın değişiyor ve ailen, evin, gayrimenkul konuların senin için ön plana çıkıyor. Gayrimenkulle ilgili geri planda yürüttüğün işler açısından ve aile bireylerinin sağlığı açısından da destekleyici etkiler altında olacaksın. Akşam saatlerinde ise evinle, ailenle ilgili sorumlulukların artabilir. Karamsarlıklara açık etkiler olduğunu da söyleyebilirim. Sevgiyle kal.

Çin Burcu yorumunuz için de şuraya alalım sizleri 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın