Gözümüzün Önünde Büyüdü: Genç Yıldız Selena Gomez'in Saç Stili Evrimini İnceliyoruz!

-

Genç yıldız Selena Gomez gerek müziği, gerek dostlukları, gerek aşk hayatı ve gerek günden güne değişen tarzıyla sıkça konuşulan isimlerden biri olmaya devam ediyor. Tarzını değiştirirken yeniliği uzaklarda değil, yakınlarda, kendisine yakıştığına inandığı şeylerde arıyor Gomez.

Erken bir yaşta şöhrete kavuşup şu günlerde 25 yaşında olan güzel yıldızın saç stili evrimine biraz yakından bakalım...

2007 yılında henüz 14 yaşındayken, ilk kırmızı halısına gündelik hayatında nasılsa öyle katılmıştı Selena Gomez.

Kendi halinde saçları, sade bir şekilde çekilmiş göz kalemi ve parlatıcı. 14 yaşında tatlış bir genç kız 💜 O dönemki sadeliği ise Miley Cyrus ile epey karşılaştırılıyordu ve hatta medyada uzun süre 'Cyrus gibi bir star'ın karşısında bu haliyle kimsenin var olamayacağı yazılıyordu ama zaman her şeyi değiştirir işte çiçeklerim.

2008 yılında ise Selena'da birtakım değişikler başladı. Doğal saçları yerini kırmızılarla bürülü balyajlara bıraktı.

Fakat makyajında bir abartı hâlâ söz konusu değildi. Doğallıktan yana ilerlemeye devam ediyordu.

Hem yaşının getirisi hem de, çoğunlukla sadelikten yana olması sebebiyle; Selena Gomez saçı ve stilini değiştirirken güvenli limanlarından pek uzaklaşmıyordu.

2009 yılında uzun saçları gitti ve bugün hâlâ en trend saç stillerinden biri olmaya devam eden Bob modeli kısa saçları geldi.

Selena'nın bugünkü stilini oluşturan ilk adımın 2010'da atıldığını söylemek mümkün. Saçlar bir anda göz kamaştırıcı bir sert kahveye dönüşmüş...

cdni.condenast.co.uk

Sade makyaj yerini daha gösterişli bir yoğunluğa, parlatıcı ise kırmızı ruja bırakmıştı.

Çok fazla farklı renklere yönelmiyor, yeniliklerini ağır adımlarla gerçekleştiriyordu Selena.

Bir açıyor, bir koyultuyor. Öyle alengirli renklere hiç bulaşmıyor. 2012'de saç rengi tekrardan açıldı. Dipler kestane, uçlar bal köpüğüne döndü.

2015'te yeni saçları, artık oturmaya başlayan makyaj stiliyle bambaşka biriydi. Ve biraz da Kylie Jenner'ı anımsatmıyor desek yalan olur...

Ama bu stil yakışmış mıydı, yakışmıştı.

Saçlarının doğallığını kaybetmemesi için elinden geldiğince işlemden kaçındığını söyleyen Selena, 2017 yılında doğal görünümlü dalgalarıyla söylediklerini bir kez daha hatırlattı.

Kızımızın asıl miladı ise daha geçen yıl oldu tabii!

Yine 2017 yılının ortalarına doğru New York'ta düzenlenen bir galaya iddialı ruju ve Bob stili saçlarıyla katıldı Selena. Tam anlamıyla muhteşem gözüküyordu. 😍

2017 yılında Selena Gomez için adeta değişim rüzgârları esti desek yeridir. Yılın sonlarına doğru bir anda platin sarısı saçlarıyla çıktı karşımıza!

Geçtiğimiz hafta düzenlenen New York Moda Haftası'nda, koyu saçlarına yeniden kavuşmuş haliyle objektif karşısına çıktı.

Belli ki, daha uzun süre bir türlü kopamadığı koyu renk saçlarıyla devam edecek minnoş yıldız. Ama salık saçları, retro elbisesi ve deri ceketiyle hiç de fena görünmüyor... 💐

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lazkizi53

Niye hep çirkin fotolarını koydunuz yazık değil mi

senemkayhankavrukkoca

:))))

gece-lambasi

kamera nasıl da kaydırıyor tipi. bu kız bu kadar enteresan gözükmüyor normalde.

oykunun.oykusu

Saç evrimini geçtim de, yüz ifade evrimine takıldım. Büyüdükçe gülüşü samimiyetsizleşmiş. sesini beğenmem ama güzel kız hani.

doksandokuzkurus

bu kız niye büyümüyo ya smdldşfifi

sairsel

güzel kız abi ben beğendim özellikle sarı saç yakışmış

sednurkalbr

ama sana bakmaz aq kekosu

lazkizi53

Ne alaka şimdi dikkat çekmeye çalışan ergen

sednurkalbr

kes orospu

sairsel

Arkadaş, ortalık çoluk çocuk dolmuş bir konuda fikir beyan etmeye de gelmiyor hemen bir küfür, hakaret, bilmem ne noluyoruz anlamıyorum.Sayın Lazi Bozo muhatap olmayın boşverin.

Görüş Bildir