Gözaltına Alınan Şüphelinin İfadesine Katılmak İstemişti! Komiserden Avukata Copla Darp, Silahla Tehdit

 > -

Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde meydana gelen olayda, kadın bir avukat, gözaltına alınan bir şüphelinin ifadesi alınırken orada olmak isteyince polis merkezinden sorumlu amir tarafından beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Önce copla darp edilen ve daha sonra silahla tehdit edilen avukatın şikayetiyle, olaydan sorumlu amir dahil 4 kişi açığa alındı. 

"Biz burada çok avukat dövdük, sizi de mi dövelim?"

Kanal D Haber'den Emrullah Erdinç’in haberine göre, sigara içmek için avluya çıkan avukat, bir banka oturdu ve çaprazında oturan polis merkezinden sorumlu amirle sohbet etmeye başladı. Sohbet sırasında ifadeye katılmak istediğini belirten avukata, "Biz burada daha önce çok avukat dövdük, sizi de dövelim mi?" diyen amir, daha sonra yardımcılarından sopa getirmelerini istedi.

Sopayla avukatın ellerine vuran komiser hızını alamayınca yardımcılarından silah istedi ve ateş etti.

İsteği üzerine iki sopa getirilen komiser, ikisini de önce kontrol etti daha sonra birini alarak kadın avukatın ellerine vurmaya başladı. Hızını alamayan komiser, bu sefer yardımcılarından silah getirmelerini istedi. Getirilen silahı kontrol eden komiser, hazneye mermiyi vererek iddiaya göre ateş etti.

Temizlik görevlisi silahı avukata doğru tuttu.

Komiserin içeri girmesiyle avludaki klimanın üstünde kalan silahı bir temizlik görevlisi aldı. Temizlik görevlisinin de silahı avukata doğru uzatmasıyla avukat kadın çareyi içeri kaçmakta buldu.

4 kişi açığa alındı.

Saatler sonra müvekkilinin ifadesine katılan avukat, polis merkezinden ayrılarak yaşanan durumu savcılığa anlattı. Bayrampaşa Asayiş Büro Amiri'nden ve yardımcılarından şikayetçi olmasının ardından, olaydan sorumlu komiser ve yardımcıları dahil 4 kişi soruşturma kapsamında açığa alındı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Kanal DPolis
Görüş Bildir