Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Görünüşüyle Korkutan, Verdiği Mücadeleyle Göğüs Kabartan Kadın: María Cristerna

 > -

Sadece dış görünüşe önem vermek, bazen aldatıcı olabiliyor. Bunun en etkileyici örneklerinden birini, bu içerikte sizlerle María José Cristerna'nın verdiği mücadelenin hikayesini paylaşarak göstereceğiz. Kendisi yeraltı dünyasının şeytani patroniçelerinden birisi gibi gözüküyor olabilir. Fakat aslında María eski bir avukat. Ayrıca dört çocuk annesi ve Meksika'da aile içi istismara maruz kalan kadınlar adına konuşan bir konuşmacı. 

Medya mensupları tarafından "Vampir Kadın" olarak adlandırılan María'nın vücudunda yaptığı değişiklikler aslında büyüdüğü yerdeki sert, çeteler ve mafyaların etkisi altındaki çevreyi yansıtıyor. Ayrıca yaptığı bu radikal fiziki değişikliklerle dünyadaki tüm kadınlara da, cesur olmaları konusunda bir mesaj veriyor.

Kaynak: http://www.viralnova.com/maria-cristerna...

María gençliğinden beri, vücudunda değişiklikler yapmak konusunda oldukça tecrübeli. Tüm vücudunu kaplayan dövmelerinin yanısıra, cerrahi müdahaleyle kafatasına yerleştirilen titanyumdan boynuzları ve çok keskin azı dişleri var.

María Cristerna, Meksika'da büyük çetelerin merkezi olmasıyla nam salmış olan Guadalajara'da doğdu.

Aşırı dindar bir aile ortamı içinde büyüdü. Ama isyan etmesinin asıl sebebi bu değildi.

Eski kocası tarafından uzunca bir zaman istismar edildi.

Boşandıktan sonra, Guadalajara'da yaşayan kadınlarla aile içi istismar hakkında toplanarak, konuşmalar yapmaya başladı. Gittikçe bu konuşmalar, Meksika'daki tüm kadınların dikkatini çekmeyi başarmıştı.

María şu sıralar içerisinde video gösterimleri ve DJ yer alan konuşmalarını sunmakla meşgul.

María, konuşmaları için sık sık seyahat etse de, dört oğlunu yetiştirmek ve tanrıyla arasındaki özel ilişkiyi korumak için vakit bulduğunu belirtiyor.

Dini görüşlerini şöyle dile getiriyor: 

"Tanrı, içimde yaşıyor.. Günlük hayatımda diğer insanlara nasıl davrandığımla ilgili olduğuna inanıyorum. Beni ben yapan görünüşüm değil, yaptıklarım."

Bonus: Bir zamanlar yayınlanan Rekorlar Dünyası programına katılışı

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
miss-simpson

kafasındaki silikonlar olmasaymış keşke :/

dzvezda

bence gayet sevimli :)

hestia

Kadın onca makyaja ve lenslere rağmen masum bakmayı başarmış. Neler yaşattılarsa artık zavallıcığa. Bence fikir, icraat iyi.

sakir-aga

Her ne kadar değişiklik olayını "biraz" abartmış olsa da, size ne insanların hayatından, dış görünüşünden. Bence de korkunç, gece görsen arkana bakmadan kaçarsın büyük ihtimalle. Ama yine de neye dayanarak kadına hakaret ediliyor anlayabilmiş değilim.

sabriye.abay

BENCE KOCASINDAN DAHA ÇOK İSTİSMAR ETMİŞ KENDİNİ.

Başlıklar

kadınlar
Görüş Bildir