Görüntüsü ve Hareketleri Nedeniyle Yaşı Hakkında Kimsenin Netleşemediği Küçük Songül Herkesin Aklını Karıştırdı!

1.4bPAYLAŞIM

Nasıl bu şekilde bıçak kullanabiliyor? İnanılmaz...

Geçtiğimiz yıllarda evlat edindikleri 6 yaşındaki çocuğu terk ettikleri iddiasıyla bir aile suçlanmıştı. Aile de bu suçlamayı reddetmiş aslında bu çocuğun 6 yaşında değil 22 yaşında olduğunu söylemişti.

Hatta anne Kristine Barnett, kendilerini öldüreceklerini, kurbanın aslında eşi ve kendisi olduğunu söylemişti.

Detaylara buradan bakabilirsiniz;

6 Yaşında Diye Evlat Edindikleri 'Çocuk' 22 Yaşında Çıkan Ailenin Korku Filmlerini Aratmayan Hikayesini Duyunca Dumur Olacaksınız! - onedio.com
6 Yaşında Diye Evlat Edindikleri 'Çocuk' 22 Yaşında Çıkan Ailenin Korku Filmlerini Aratmayan Hikayesini Duyunca Dumur Olacaksınız! - onedio.com

Şimdi de yurt dışındaki bu "sosyopat cüce" vakası kadar olmasa da yine de yaşı hakkında netleşemediğimiz Songül çıktı karşımıza.

Kullandığı kelimeler, el kol hareketleri, büyümüş de küçülmüş tavırları herkesi şaşırttı. Yani baktığınızda asla 7 yaşındaki bir çocuk gibi görünmüyor.

O yaşlardaki çocuklar daha yeni yeni kalem tutmaya alışırken Songül, bıçağı resmen ustaca kullanıp yemek tarifi veriyor. Gören bazı insanları da ürkütmüyor değil.

Bu tarz videoları yayılınca da haliyle insanların aklı da karıştı.

Songül'ün ailesi de bu bilinmeyeni düzeltmek için herhangi bir açıklama yapmadı. Sizce gerçekten 7 yaşında mı?

YouTube kanalından da videolarını izleyebilirsiniz.

Siz neler düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
toni-anthon

Evet yaşıtlarına nazaran zeki. Siz salata videosun gördünüz aslında daha fazla becerebildiği yemeklerde var korkudan onları paylaşamadık bile. Yaş mevzusunda Youtube (minigindunyasi) ve instagramdaI kimliğini paylaştık. İsterseniz aranızdan bir temsilci çağırın gelsin kendi gözleri ile kimliğe bakıp gitsin. Şimdi soracaksınız belki bunları daha önce neden açıklamadınız. Arkadaşlar bu hastalıktan pirim yapmaya çalışan insanları dolandırmaya çalışan bir sürü insan var. Hele de instagramdaki 40k takipçilere sahip fake hesaplar. Songül kendince eğleniyor ve bu eğlencesini sizinle paylaşıyor. Lütfen daha fazla bir şey beklemeyin. Not biri demişki uygun fiyate reklam veriyor diye. O hesap da sahte kardeşim.

toni-anthon

Evet insanlarlar yine hayal üniversitesinden aldığı diplomaları ile yorumlar yapmış. Songül 8 yaşında. Sistonozis isimli bir hastalığa sahip. Kendinden önce 3 ve 7 yaşlarında aynı hastalığa sahip kardeşleri vefat etti. Evet soruluyor bu kız yaşından büyük gibi davranıyor. Arkadaşlar insanlar acı çektikçe erken gelişir. Küçük bedende ayn acıları çekin bakalım noluyor. Bu kız neden instagramda, tiktokta. Siz 65 yıllık planlar yapıyorsunuz bizim önümüzde ise erken yaşta vefat etmiş iki örnek var. Hayattan biraz zevk almasına müsahade ediyoruz.

jr.aykut

Buna 7 yaşında çocuk diyeni çarpar Allah yahu. Sesinde oynama olduğu kesin. Aynı Nihat Sırdar'ın programındaki sivrisinek gibi geliyor sesi. Ailesi açıklama yapsın yahu. Exorcist midir nedir :D Fazla yorumda bulunmayalım yine de. Cinli, çüklü falandır da bizi de çarpar.

akatsuki1971

hahah aklıma the orphan filmi geldi.Neyse .Şimdi derler ya dahi çocuklar erken konuşur yürür düşünür okur yazar falan filan... Bu durumda bu çocuk dahi değil süper dahi mi yani? sadece sesi çizgi film gibi , normal dışı gelişimi olan hareketleri büyük insan gibi. normalde çocuklar 2,5-3 yaşında konuşuyorlar ama konuşmak demek köşe yazısı yazmak konferans vermek gibi olmuyor bunun durumu sanki 18 yaşın çok üstünde bir yaşam tecrübesi varmış gibi. doktorlar inceler karar verir onun dışında ne desek boş

hipergrafi

Herkes ürkütücü bulduğunu söylemiş kimisi de ürkütücü bulanlara kızmış. Kızmayın arkadaşlar doğala çok benzeyen ama doğal olmadığı sezilen bir şeyden ürkmek içgüdüsel bir durumdur. Metabolizmamız anlayamadığı tekinsiz bir durum sezdiğinde tehdit altında hisseder. Psikolojide buna tekinsiz vadi denir. İnsansı robotları çoğu kişi ürkütücü bulur, insan yüzü maskesi takmış insanlar canavar maskesi takmış insanlardan daha fazla gerer insanları. Bu meseleyi geçtikten sonra...

hipergrafi

Bir çocuk gelişimi mezunu olarak söyleyebilirim ki büyük olasılıkla çocuk değil. Hadi kullandığı dilin fazla olgun olmasını boşverelim olabilir. Şimdiki çocuklarda dil zaten kazık gibi ama küçük kas gelişimi diye de bir gerçek var. Altı yaşında çocuk makası bile tutamıyor. Sebzeyi öyle elinin altında döndüre döndüre bıçakla kıt kıt kıt kesecek, üstelik bunu yaparken dikkatini toplamaya bile gerek duymadan aynı anda yemek tarifi vermeye devam edecek falan MÜMKÜNATI YOK!! Çocuksa sosyal hizmetler derhal devreye girmeli. Zira bir deha, keskin bıçaklarla oynamasına izin veren bir ailenin elinde ziyan olma tehdidi altında. Kaldı ki bu çocuk bu kadar iyi bıçak kullanabildiğine göre kaç yaşından beri bıçaklarla haşır neşir?

evde-beslenmemesi-gereken-cocu

Ayça hanımcığım ben 41 yaşındayım konuşurken domates doğrayamam konuşmadan bile bu kadar hızlı doğrayamam.

Görüş Bildir