6 Yaşında Diye Evlat Edindikleri 'Çocuk' 22 Yaşında Çıkan Ailenin Korku Filmlerini Aratmayan Hikayesini Duyunca Dumur Olacaksınız!

-
Abone ol

Korku filmi değil tamamen gerçek! 😱

Kaynak: https://www.ladbible.com/news/weird-mum-...

Kristine Barnett isimli 3 çocuk annesi kadın, 9 yaşındaki evlatlık çocuğu Natalia'yı terk ettiği için ağır ihmalle suçlandı.

Ancak ailenin hikayesi biraz tuhaf. Çünkü anneye göre 9 yaşındaki kızı aslında 22 yaşında ve onu öldürmeye çalışan bir sosyopat!

Ebeveynlik hakkında kitaplar yazan Kristine ile eşi Michael Ukrayna doğumlu Natalia'yı 2010 yılının Mayıs ayında evlat ediniyor.

2013 yılında ise Kanada'ya taşınmadan bir hafta öncesinde onu Lafayette, Indiana'daki evlerinde bırakıp gitmekle suçlanıyorlar. 

Barnett'lara açılan davada polis, ailenin cücelik hastalığı nedeniyle yürümekte zorluk çeken Natalia'yı 3 yıl boyunca eve terk ettiklerini iddia ediyor.

Ancak 45 yaşındaki annenin ve ailesinin iddialarına göre bu davada onlar kurban.

Kristine, Natalia'nın belgelerinin tamamen yanlış olduğunu ve aslında 22 yaşında olduğunu öne sürüyor.

Ayrıca onları uykularında bıçaklamakla tehdit ettiğini, çamaşır suyuyla zehirlemeye çalıştığını hatta Kristine'ı bir keresinde elektrikli bir çite iterek öldürmeye kalkıştığını iddia ediyorlar.

Daily Mail'e konuşan Kristine şunları söylüyor: Aile üyelerini öldürmek, onları bir battaniyeye sarıp arka bahçeye gömmek istediğini söyler ve bununla ilgili resimler çizerdi."

"Onu kahveme çamaşır suyu gibi kimyasallar koyarken gördüm ve ne yaptığını sordum bana 'seni zehirlemeye çalışıyorum' cevabını verdi."

Kristine medyanın onu çocuk istirmacısı gibi göstermeye çalıştığını ancak ortada bir çocuğun olmadığını söylüyor.

Devam ediyor: "Natalia bir kadındı. Regl oluyordu.Yetişkin dişleri çıkmıştı. Bir cm bile boy atmıyordu ki boy uzaması durumu cücelik hastalığı olan çocuklarda görülüyordu."

"Doktorların hepsi, yalnızca yetişkinlerde görülen ciddi bir psikolojik rahatsızlığa sahip olduğunu doğruladılar."

"Hareket halindeki arabaların camından atlıyordu. Aynalara kan bulaştırıyordu. Küçük bir çocuğun yaptığını hayal edemeyeceğiniz şeyler yapıyordu."

Jake isminde otizmli bir öz çocukları olan aile Natalia'yı ailenin tam bir üyesi gibi kabul ettiklerini, gayet iyi birer anne baba olduklarını söylüyorlar. 

Ancak bir süre sonra olayların rengi değişiyor.

Natalia'yı Florida'daki bir klinikten evlat edindiklerini ancak evlatlık işlemleri sırasında belgelerin neden yetersiz olduğunu vicdani sebeplerle sorgulamadıklarını söylüyorlar.

Daha sonrasında ise gariplikler sezmeye başlıyorlar.

Kristine açıklıyor: "Ona banyo yaptırıyordum ve genital bölgesinde tüyler olduğunu gördüm. Şoka girdim. Çünkü bana 6 yaşında olduğu söylenmişti, görünüşe göre öyle değildi."

Ancak bir süre sonra olayların görüldüğü gibi olmadığı konusunda şüphelenmeye başlıyorlar. Daha sonra doktorları kemik testi yapıyor ve görüyorlar ki Natalia en az 14 yaşında.

Natalia'nın ruh sağlığı bir noktada iyice kötüleşiyor çevresine riskli hale gelmeye başlıyor bu nedenle hastaneye yatırılıyor. Orada da yaşının büyük olduğunu ve hiçbir pişmanlık duymadan aile üyelerini öldürmeye çalıştığını da itiraf ediyor.

Hakim sonunda doğum yılını 1989 olarak düzeltiyor bu sayede Natalie yetişkin bakım yardımı alabiliyor. Barnett'lar ona bir daire tutuyor, bir kimlik almasına yardım ediyor hatta onu üniversiteye bile yollamak istiyor.

Ancak aile Kanada'ya taşındıktan sonra Natalia tekrar çocuk gibi davranmaya devam ediyor. Ailenin telefonlarını açmamaya başlıyor ve onlarla olan iletişimini tamamen kopartıyor. 

Sonunda ise polis, 2014 yılında boşanan çifti ağır ihmalle suçlayarak dava açıyor.

Kristine ise bütün suçlamaları reddederek oğlunun eğitimi için Kanada'ya gittiklerini, Natalia'nın yetişkin biri olduğu defalarca kanıtlanmasına rağmen hala ihmalle suçlandıklarını söyleyerek isyan ediyor.

"Ben her zaman işbirliği yaptım. Her zaman insanlara karşı dürüst oldum. Indiana Eyaleti tarafından bir çocuğa karşı işlenmiş bir suçla yargılanıyorum, defalarca kez Indiana eyaleti tarafından Natalia'nın bir yetişkin olduğunu kabul edilmesine rağmen."

"Eve bir çocuk getirdiğinizde onun çocuk olmasını beklersiniz. Böyle bir suçlama bana göre mantıksızca. Bu çok korkunç."

Ailenin yaşadıkları 2009 yapımı film Evdeki Düşman ile de çok benzetildi. Orada da ailenin evlat edindikleri kız çocuğunun çocuk rolü yaptığı ve aileyi öldürmeye çalıştığı görülüyordu.

Siz bu olay hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Kaynak 2

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
armagan-gunduz

işin ilginci orphan filminde de esther rusya'da doğmuştu. bu kız da ukrayna'da doğmuş

dremor

siz sevin sayın onu ailenizin üyesi yapın sonra sizi öldürmeye çalışsın insanlık cidden adil değil onu bu hale sokan acep nelerdi araştırılması lazım kimse durduk yere hasta ve katil olmaz bence bu aileden önceki geçmişinde bir şeyler oldu gibi

zmrtzkan

tırstım sanki

abdullah-guney4

ÇAKİ :)

spiritorbs

Hassıçtır . Büyük sıkıntı . Uyunmaz a.q. o evde .

Görüş Bildir