Göründüğü Kadar Kolay Değilmiş! Burun Estetiği Yaptırdıktan Sonra Bambaşka Birine Dönüşen İnsanlar

222PAYLAŞIM

Twitter'da @justmarily burun ameliyatı geçirdikten sonra eski ve yeni fotoğraflarını paylaştı. Değişimi görenler ise kendi süreçlerinden fotoğraflar gönderdi...

Kaynak: https://twitter.com/justmarily/status/11...

"Burun estetiği yaptırdım."

Bu tweeti gören herkes fotoğraflarını paylaştı ve hatta kendileri gibi birini gördükleri için mutlu oldular:

1. "Aynısı kız kardeşim!"

2. "Sargıların ardında nasıl gözüktüğünü merak ederseniz"

3. "Aynıııı"

4. "Operasyondan iki gün sonra"

5. Bu biraz fazla mı morarmış?

6. "Klübe hoş geldin..."

7. 

8. Kendi fotoğraflarını gönderen sadece kadınlar değildi tabii ki:

9. "Aldığım en iyi karar."

10. 

11. 

12. "Kızlar, aynı durum."

13. "Sonunda dahil olabileceğim bir thread."

14. "Cerrahın harika bir iş çıkartmış! Çok güzel gözüküyorsun!!! Mart'ta bişektomi yaptırdım ve yeni yüz ifademi çok sevdim."

15. 

16. 

17. "Benim iki nedenim vardı. Birincisi doğum izi, ikinicisi büyüklüğü."

18. "Sonunda katılabileceğim bir thread."

19. "Dahil olmak istediğim bir topluluk"

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. "Acı yok !!"

Siz de burun ameliyatı geçirdiyseniz, yaşadığınız zorlukları bizimle yorumlarda paylaşmayı unutmayın...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emaarist

Bende düşünüyordum ama şimdi bir korkar oldum çok kötü oldu bu şimdi

buse-sak

O çok morarmış dediğiniz gibiydi benim de yüzüm. 3-4 saatlik bir operasyon. Acı ağrı yok. Sadece ilk bir hafta tampon ve alçı nedeniyle burundan nefes alamıyorsunuz. Bu biraz zorluyor. Tamponlar eskisi gibi bez tampon değil. Silikon kullanılıyor ve bu da çıkarken daha az acı veren bir işlem oluyor. Ama yinede operasyonun acı çektiğim tek kısmı tamponun çıkarılaması idi.. Hatta şuan şeker tamponlar çıktı acısız ama her doktor yapmıyor bu işlemi. Ciddi bir görüntü sorunu yoksa değmez ama sağlık problemi varsa zaten yaptırılmalı. Öyle korkulacak birşey değil.

Gizli Kullanıcı

#24 deki hala kötü,egim verememişler...ayrıca #1 #6 ve #7 kötü degilmiş

selot

walla bende yaptırdım hiç bı zorluğunu görmedim. ameliyat toplam 30 dk fin sürüyor çıkıyorsun ağrı sızı hıcbı şey yok. bir tek ılk hafta burunıcı tamponlarıyla nefes almak uyumak dert. yemeklerin tadı yok. arkadaş dil hıkayemiş, koku almadan yemek çok zor. benle kalan arkadasım gıtmış sarkuterıden mercimek köftesi dolma semizotu fln almış. tadı nasıl die soruyor dedim suan bana gore hepsi aynı karton tadında. bol bol sarımsaklı mantı yedim :))) keskin sarımsağın tadını ıle şöyle bı alabiliyordum. 5 gün sonra tamponlar cıkınca bu dertlerinde kalmıyor. curuklerın geçmesi 2 hafta fln. onunda cozumu kapatıcı. çok curumesın istiyorsan hergun buz koyacaksın bitti gıttı.

tipik-biri

Ben de dahilim bu gruba. Gerek sağlık, gerek estetik görünüş (sadece normal olmak), gerekse öz güven açısından önemli ve doğru karardı benim için. Ben küçükken kırmışım ve o şekilde kaynamıştı burnum. Benim hayatımın küçük çaplı kırılma noktalarından biri diyebilirim. Ve zorunlu olmasına rağmen yaptırmayanlar için söylüyorum; ameliyat konusunda korkulacak bir durum da yok, benim canım hiç yanmadı, belki de ilaçlar sayesindedir bilemem:)

devemavisi

Deneyiminizi paylaşıp korkulacak bir şey olmadığını söylemeniz güzel fakat ''zorunlu olmasına rağmen yaptırmayanlar'' diye bir şey söyleyemezsiniz. Bunun zorunlu olmakla ilgisi yok, insanın nasıl hissettiğiyle ilgisi var.

nagihan-hatipoglu

Bazı insanlarda zorunlu olabiliyor. Mesela geniz eti olan yada içeride eğrilik olup nefes alamayan insanlar var. Bu tür sebeplerle hem sağlıklarına kavuşup hem de estetiği aynı anda yaptırabiliyorlar.

tipik-biri

Midoriya, aslında kastettiğim şey şu; ameliyat olası gereken, nefes almakta zorluk çeken ve ameliyat korkusu sebebiyle kaçınanlar var. "Tek engel ameliyat korkusuysa korkmayın" demek istemiştim, aktaramamış olabilirim ya da farklı düşünüyor olabilirsin ama düşüncem bu

tipik-biri

Nagihan benim durumum dediğin gibiydi. Nefes almamı zorlaştırıyordu ve kemikte büyük işlem olacağı için estetik de yapılmış oldu. Şimdi daha rahat nefes alabiliyorum ve koku alabilmek iyi hissettiriyor. Öncesinde koku duyum da azdı.

Görüş Bildir