Gönül Dağı 14. Bölüm Fragmanı Geldi! Yeni Fragmanda Taner, Dilek'i Sıkıştırıyor

0PAYLAŞIM

Gnül Dağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı yayınlanan yeni fragmanda; Taner ve ekibi bu sefer de temiz enerji santrali yapmak için kolları sıvıyor. Taner, Dilek'in içinde bir yerde ona yer olduğunu biliyor ve gözlerinin başka mesajlalar verdiğini Dilek'e söylüyor. Peki yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı...

Gönül Dağı 14. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı Son Bölüm Özeti

“Zahide’nin eski kocası Fikret’in ani gelişiyle birlikte Kaya ailesi şok yaşamıştır. Fikret, Zahide’den bir şans daha istemektedir. Zahide, bu şansı Fikret’e verecek midir? Yıllarca Zahide’ye kavuşma hayali kuran Sefer ne yapacaktır?

Taner ve amcaoğulları, SNK Mühendislik tarafından Sivil Havacılık Bölgesine sunum yapmaları için davet edilir. Taner ve amcaoğulları bu güne hazırlanırken onlara İngilizce bilen birinin yardımı gerekmektedir. Cemile, herkese sürpriz yapar ve Dilek’i çağırır. Taner’in hayalleri için ondan vazgeçen Dilek, sunum günü geldiğinde yapmış olduğu fedakarlığın karşılığını görebilecek midir?

Öte yandan Münir Bey, Asuman ve Ramazan’ın aşkını öğrenir. Asuman’ı annesinin yanına Ankara’ya göndermeye karar verir. Ramazan, buna engel olabilecek midir?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir