Gökhan Özoğuz'dan, Ayarsız Yorumlarıyla İnsana Hayatı Sorgulatan Tuğçe Kazaz'a Fena Bir Ayar Geldi

3.2bPAYLAŞIM

Gökhan Özoğuz, açmış ağzını yummuş gözünü...

Tuğçe Kazaz yine hepinizin bildiğiniz gibi...

Kendisi, aşkı uğruna 2005 yılında din değiştirmesiyle daha sonra Müslümanlığa dönmesiyle sık sık gündeme gelmeyi başarmıştı.

Hatta ve hatta, bir ara uluslararası ilişkilere el atıp, "Doları yasaklayalım" tespitinde bulunmuştu.

Özellikle paylaştığı tweetlerle gündemden düşmeyen Tuğçe Kazaz, kafalardan duman çıkartan tespitleriyle bizleri sık sık dumur etmişti.

Geçtiğimiz aylarda, Mustafa Kemal Atatürk'ün adından yola çıkarak, "Neden Mustafacı yok?" diye bir tespitte bile bulunmuştu.

En son olarak ise, bir yayına katılan ve CHP'lileri hedef alan Tuğçe Kazaz, söylediği sözlerle epey bir tepki toplamıştı.

Hatta Gökhan Özoğuz, resmen açtı ağzını yumdu gözünü ve Tuğçe Kazaz'a fena bir ayar verdi.

Bu olaylardan sonra, Twitter hesabı askıya alınan Tuğçe Kazaz,

Gökhan Özoğuz'a Instagram hesabından yanıt verdi:

"Sevgili Gökhan Özoğuz; çok derin bir arayışın içinde kaybolduğunun farkındayım. Ama emin ol ki o belediye belediye gezip de yaranmaya çalıştıkların tarikat değil, boşa zikir çekme.
Bugün Twitter'da yaptığın bir açıklamada Atatürk ile tehdit edip “yallah” demişsin. Yoksa aşağıda saydıklarımın muhataplarından biri de sen misin?

DÜNKÜ AÇIKLAMALARIMDA KİMLERİ KASTETTİM:

Çıkar ve menfaatleri dışında Atatürk ile hiçbir alakaları olmayan, kendilerini modern ve entellektüel olarak lanse edip Atatürk ile milleti tehdit eden, müptezel, gereksiz ve beyin olarak yetersiz bir takım insan bedeninde kaybolmuş çakallar var. Videoda da bahsettiğim gibi gerçek Atatürk severleri değil sizleri kastediyorum: Tek kelimeyle beş para etmez, zavallı, içine sıkışmış, inançsız, mutsuz ve umutsuz birer logar akıntısısınız! Doksan yıldır Atatürk'ü kullanarak bu güzelim vatanı kokutmaktasınız. Bu tayfadan midesi bulanan bir tek ben miyim?"

Peki siz ne diyorsunuz bu duruma?

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Zavallaı asalak. Hayatta her defasında kucaktan kucağa gezinecek, dun yorgonun kucağındaydı bugün akepenin kucağında..ALLAH kimseyi böyle rezil rüsvah etmesin

menemen

vay aq adam bi festivale katıldı ortalık kalktı gecen sene haluk levent vardı niye bunlar yaşanmadı? anlamıyorum aq manasız bir yığın olay

serdarzz

Tuğçe'ye yakışıklı sağlam bir Hristiyan bulsak bu sorun ortadan kalkar bence...

badcatsero

bence şu ateşe tapanlardan bulalım kurban ederler kurtuluruz belki

serdarzz

ahahah işallak

enverani

yıllardır hiçbir siyasi-politik topa girmeyen gökhan hakkında acayip merakım vardı. Neden birden cephe oldu ve anlamsız manasız bir akıl hastası kemalist hüviyetine büründü ? Anlaşıldı ki tayyibin etrafında dönen para, iş budalası sürekli hakaretlere maruz kalan sanatçıların karşı mahalle muadili imiş. Para adama herşey yaptırır. Hayırlı işler Gökhan. Daha çok resmi bayram var, daha yaz ayı gelsin penguen başkanın daha çok festival yapar, ahlaksız şevval sam ile size daha çok binler onbinler yağdırır. Kıssadan hisse, siz götünüzü yırtsanızda düzülen hep halk. akp önceside akp döneminde de böyleydi akp sonrasıda böyle olacak.

oben-seven

Allah hiç kimseyi Yunanlı bir oyuncu ile evlenebilmek için Hristiyan olup İslam dinini satan birinin İslami paylaşımlarını ciddiye alacak kadar troll yapmasın.

Görüş Bildir