Görüş Bildir
Haberler
Gizli Kamera Ortaya Çıkardı: Rus Bakıcı 83 Yaşındaki Kadının Ağzını Yastıkla Kapatıp Dövdü

Gizli Kamera Ortaya Çıkardı: Rus Bakıcı 83 Yaşındaki Kadının Ağzını Yastıkla Kapatıp Dövdü

Kayseri’de koronaya yakalanan 83 yaşındaki kadının çocukları Rus uyruklu bir bakıcı ile anlaştı. Telefonla görüntülü konuştuklarında Rus bakıcıdan “Anneniz çok iyi. Yemeklerini yiyor” yanıtını alan çocuklar karantinanın bitiminin ardından ziyaret ettikleri annelerinin halini görünce büyük bir şok yaşadı. Rus uyruklu Maya Karimova’nın, yaşlı kadının ağzını yastıkla kapatıp dövdüğü, tuvaletini yapmaması için aç bıraktığı eve yerleştirilen gizli kamerayla ortaya çıktı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Anneleri 15 kilo zayıflamış

Anneleri 15 kilo zayıflamış

Kayseri’de salgın nedeniyle yatağa bağlı annelerini ziyaret edemeyen çocukları, anneleri için yurt dışındaki tanıdıklarının tavsiyesi üzerine Rus uyruklu bir bakıcı ile anlaştı. Geçirdiği menisküs ameliyatı sonrası hastane enfeksiyonu kaparak yatalak olan Gümüş Bozkurt’un (83) kâbusu ise bakıcının eve gelmesi ile başladı.Bakıcı Maya Karimova, çocukları telefonla görüntülü aradığında “Anneniz çok iyi. Yemeklerini yiyor” yanıtları verdi. Karantinalarının bitmesinin ardından aile eve yapılan ziyarette şok yaşadı.

Annelerinin 15 kilo birden zayıfladığını, hiç konuşamadığını gören torun Kübra Kolkıran eve kamera yerleştirince, korkunç gerçek ortaya çıktı.

Yaşadıklarını Sabah gazetesine anlatan Kübra Kolkıran, “Kamerada anneannemle hiç ilgilenmediğini, sürekli sevgilisi ile konuştuğunu gördük. Teyzem anneannemin altını değiştirince morlukları fark etti.

Vururken ses çıkmaması için yastık dayamış

Vururken ses çıkmaması için yastık dayamış

Anneannem bakıcının ayrıldığını anlayınca tekrar yemeye içmeye ve konuşmaya başladı ve bize bakıcı kadının korkusundan konuşamadığını belirterek başından geçenleri anlattı. Vururken ses çıkmasın diye yastık dayadığını, ağzını kapattığını, yatağa çarparak dövdüğünü, yumruk attığını, tuvaletini yapmasın diye aç bıraktığını, ilaçlarını vermediğini, kendisiyle uğraşmamak için uyku ve sinir hapı verdiği, sabaha karşı saat 4’te banyo yaptırdığını söyledi.Bacakları morarmıştı. Susuz kaldığı için idrarından kan geldi. Şikâyetçi olduk. Anneanneme virüs bulaştırmayalım, zarar vermeyelim derken istemeden daha büyük zarar vermişiz. Kimse annesini yalnız bırakmasın. Maya Karimova’yı tavsiye eden tanıdıklarımız böyle bir sorun yaşamadıklarını ancak kendi hastalarının da aniden kalp krizinden öldüğünü söylediler” dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
173
79
45
10
7
6
6
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?