Gıybet Kuşağında Bugün! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un Tartışmalara Sebep Olan İlişkisini Masaya Yatırıyoruz

4PAYLAŞIM

Bir yanda Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile tanıdığımız, güzeller güzeli oyuncumuz Demet Özdemir; diğer yanda Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan sonra şarkıcılığa adım atan güzel sesli sanatçımız Oğuzhan Koç... İkilinin aşkı herkesi şok etti!

Aşkın başlangıcı çok karışık! Oğuzhan Koç, birkaç ay öncesine kadar Demet Özdemir'in yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin ile birlikteydi

Oğuzhan Koç, Çok Güzel Hareketler Bunlar döneminde birlikte olduğu Zeynep Koçak'tan ayrıldıktan sonra oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bu dönemler 2015 yılına denk geliyor. Çiftin aşkları bir süre dolu dizgin devam etti ama sonu hüsran oldu. Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin ikilisi geçtiğimiz yıllarda ayrıldı.

Ayrılık acısını kolay atlatan Oğuzhan Koç, eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'in yakın arkadaşı Demet Özdemir ile birlikte bir mekan çıkışında muhabirlere yakalandı! Olaylar olaylar... Bu olaydan sonra dikkatleri üzerine çeken ikili, hemen mercek altına alındı.

Havaya aşk kokusu yayılıyor!

Oğuzhan Koç, Bebek'teki evinden Levent'e taşınarak bir kez daha dikkat çekti. Çünkü Levent'teki evi Demet Özdemir'e bir hayli yakındı.

Bu haberi duyan hayranlar ikilinin daha sık görüşmek için böyle bir hamle yaptığını düşündü.

Hayranların gözünden de bir şey kaçmıyor!

Bu gelişmelerden sonra Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ikilisi, bir de Çeşme'de birlikte görülmesin mi! Yılbaşı tatilini Çeşme'de birlikte geçiren ve magazincilere yakalanan çifttin aşkı yalanlamaya şansları bile kalmadı!

İlk hamle Oğuzhan Koç'tan geldi!

Oğuzhan Koç, en sonunda ilk tepki veren kişi oldu. Çıkan haberlere bir yanıt verme gereği duyarak Instagram'dan yaptı açıklamasını. Bu açıklamadan sonra herkes derin bir "Ohh" çekti doğrusu!

Oğuzhan Koç'un "Demet'le güzel bir sürecin arifesindeyiz." sözlerinden sonra Demet Özdemir hakkında yazılanlar, çizilenler bitmedi. Yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin'in eski sevgilisiyle aşk yaşaması herkesi şaşırttı. Bir aşk üçgeni söz konusuydu. Sonra da Demet Özdemir "arkadaşının eski sevgiliyle aşk yaşayanlar" listesinde yerini aldı!

Hazır olun! İkinci hamle geliyooor...

Yapılan dedikodular, söylentiler bir kenara artık. Oğuzhan Koç'un açıklama storysinden sonra Demet Özdemir'den de kalpli story geldi. 2021 yılının ilk aşkının mimarları olarak anılan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, böylece ilk fotoğraflarını sergiledi. Eee onlar erdi muradına biz çıkalım kerevetine!

Birkaç Fırça Darbesi ve Makyaj Tüyosu ile Angelina Jolie Tipi Elmacık Kemiklerine Sahip Olabilirsiniz - onedio.com
Birkaç Fırça Darbesi ve Makyaj Tüyosu ile Angelina Jolie Tipi Elmacık Kemiklerine Sahip Olabilirsiniz - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Guzeller guzelimii demetmi 🤮🤮🤮

benzeynepim

gerçekten midem bulandı.Eğer sen yakın arkadaşının ayrıldığı sevgilisiyle kısa bir zaman sonra çıkıyorsan demek ki arkadaşın ayrılmamışken onun sevgilisiyle öyle bir şey düşünmüş gözüne kestirmişsindir gerçekten çok kötü

buahya

yalnız zeynep koçakla yağmur tanrısevsin de yakın arkadaştı. yağmur da zeynepten sonra oğuzhanla oldu.

Görüş Bildir