Gıybet Kazanı'nın Altını Yaktık! Haftanın Son Dedikodularını Sizlerle Fokurdatıyoruz! 🔥

377PAYLAŞIM

Bu hafta boyunca da gıybete, çirkefliğe ve kaosa ara verildi mi? Elbette ki hayır! 

Bu hafta gıybet kazanımız yine fokurdayıp durdu. En bomba gıybetleri sizler için hazırladık!

1. Erkan Petekkaya, bu hafta Ahmet Hakan'ın öyle bir diline düştü ki... "Bir daha hiç konuşmayacağım" demek zorunda kaldı!

Erkan Petekkaya geçtiğimiz haftalarda içkinin yasaklanması gerektiğini ve devletin de bu konuda bir adım atmasını umduğunu söylemişti. Elbette ardından pek çok eleştiriye maruz kaldı. Sonuçta kendisinin içki satışı yapan bir restoran sahibi olduğu da açığa çıkınca iki yüzlülükle suçlandı. Petekkaya, bu eleştiriler içinde en çok Ahmet Hakan'ın söylediklerine alınmış olmalı çünkü Ahmet Hakan haftanın ilerleyen günlerinde Petekkaya'nın zil zurna sarhoş bir halde kendisini arayıp küfür ettiğini söylemişti.

İşte en son burada kalan kavga, bu hafta devam etti:

Ahmet Hakan, Petekkaya'nın yeni bir diziye başlamak üzere olduğunu duyurdu ve "Erkan Petekkaya’nın “İçki yasaklanmalıdır, içki çok kötü bir şeydir” falan diyerek ülkeyi yönetenlere şirinlikler yaptıktan sonra kafayı çekerek köşe yazarlarına telefonda ana avrat küfürler yağdırmasının bir nedeni varmış. Aferin ulan Erkan Petekkaya… Zamanın ruhunu iyi kavramışsın." dedi.

Petekkaya ise Ahmet Hakan'ın bu yazısına “Haksız yere üzerime gelindi. Bundan sonra susmaya karar verdim. Hiçbir konuyla ilgili konuşmayacağım.” diyerek cevap verdi.

2. Bu hafta magazin gündeminde aslında çok da tatsız bir konu vardı... Hayvana zulüm!

Malum, MasterChef yarışmasıyla ünlü olan Murat Özdemir'in zavallı papağana yaptıklarından sonra sosyal medyada adeta fitil ateşlendi. 

İlginç olan ise, Kıvanç Tatlıtuğ'un da benzer bir suçlamadan nasibini alması oldu!

Tatlıtuğ'un köpeği Mars'ın kulaklarını kestirdiği iddia edilince, hayvan sevgisiyle bilinen ünlü oyuncu açtı ağzını yumdu gözünü!

'Kanıtlarsanız Oyunculuğu Bırakırım': Köpeği Mars'a İşkence Ettiği İddia Edilen Kıvanç Tatlıtuğ'dan Sert Savunma - onedio.com
'Kanıtlarsanız Oyunculuğu Bırakırım': Köpeği Mars'a İşkence Ettiği İddia Edilen Kıvanç Tatlıtuğ'dan Sert Savunma - onedio.com

Sokak hayvanlarına sık sık yardımlar yapan, gerçek bir hayvansever olarak bildiğimiz Tatlıtuğ'un sosyal medya ile pek arası yok... Malum! Instagram'ı ara sıra ve çoğunlukla da beraber çalıştığı markaların reklamları için kullanan Tatlıtuğ, bu iddia üzerine Twitter'da fena esip gürledi. Hepsini de sizler için derledik. 👆

3. Emel Müftüoğlu ise bu gündem sırasında son derece şaşırtıcı açıklamalar yaparak tepki çekti.

Murat Özdemir'in papağana şiddet uygulaması üzerine Emel Müftüoğlu, “Çocukluğumdan beri inanılmaz hayvan sevgisiyle büyümüş, meraklı bir çocuktum… Bütün hayvanlara karşı ama… Karıncasına da, yılanına da, örümceğine de…. Böyle çok sevgi dolu… Böyle bir genetikle doğmuşum. Papağanlar benim uzmanlık alanımdır. Papağanın boğazını sıkmaya gerek yok, papağan zaten öyle bağırır. O öyle bağırınca o da korkmuş onun karşılığında… Boğazını falan çok fazla sıkmıyor. Gördüm, inceledim o hareketi. Fakat sağlıklı bir arkadaşımız değil tabii, Allah şifasını versin.” diye ilginç bir açıklamada bulundu.

Bu açıklamanın tepki çekmesi üzerine de, olayın ruh sağlığı boyutuna dikkat çekerek: “Murat Özdemir’e daha insanca yaklaşmaları gerekiyor. Adam, hasta. Günah değil mi? Onu daha şefkatle sarıp sarmala, tedavisini yaptır. Cani muamelesi yaparak onu kazanamazsın. Linç etmek canımı sıkıyor.” dedi.

Sonunda ise tepkiler bir türlü kesilmeyince: “Daha büyük şiddeti ben görüyorum. Benim ruh sağlığımı bozmaya kimin hakkı var? Yarın ben bu üzüntüyle ölsem, bir de vasiyet yazsam, ‘beni sosyal medyacılar öldürdü’ diye. Kalanlar da onları linç etsin, böyle böyle birbirimizi öldürelim.” diyerek açıklamalarına bir son verdi.

4. Biraz da neşeli gıybetlere gelelim... Kıvılcım Ural adeta "yeni gelinlerin tatlı telaşı" moduna bürününce sosyal medyaya mizah malzemesi oldu.

Biraz da neşeli gıybetlere gelelim... Kıvılcım Ural adeta "yeni gelinlerin tatlı telaşı" moduna bürününce sosyal medyaya mizah malzemesi oldu.
Biraz da neşeli gıybetlere gelelim... Kıvılcım Ural adeta "yeni gelinlerin tatlı telaşı" moduna bürününce sosyal medyaya mizah malzemesi oldu.

Bildiğiniz gibi Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze geçtiğimiz haftalarda evlenmişlerdi. Bebek sahibi olmak üzere olan çift bu hafta "baby shower" tadında bir etkinlik yaptılar ve özel yaptırdıkları pasta, sosyal medya kullanıcıları tarafından komik bulundu. Biraz da Kaan Tangöze'nin o Rockstar tarzına yakıştırılamadı.

Kıvılcım ise bu tepkilere kızdı ve bir açıklama yayınladı. 

Bu sırada Seçkin Piriler de hala magazin programlarına konuşmaya devam ediyordu. “Bir kere aldatmış olan bir insan her zaman bunu yapacaktır. Ben bu yüzden evliliğime devam etmedim. Şimdi de başkaları o korkuyla yaşasınlar bakalım...“ diyerek şaşırtmadı. Ah Seçkin, artık boşversen bunları keşke...

5. Haftanın ortasına doğru öyle bir barış haberi geldi ki... Sevindik! Büyük kan davası nihayet bitmişti! 😂

Yıllardır süregelen kavgalarına bir son verme kararı alan Demet Akalın ve Hande Yener, herkesi şaşırttı doğrusu! İkili daha önce de barışmış fakat sonradan yeniden kavga etmişlerdi. Üstelik son kavgaları hiç de yenir yutulur cinsten değildi. O yüzden böyle bir barışmayı beklemiyorduk doğrusu! 

"No negatif, yes pozitif" açıklamasıyla eski bir fotoğraflarını paylaşan Demet Akalın ise sonradan bu barışmanın "tam anlamıyla bir barışma" olmadığını söyledi ve  “Karşılıklı açılmış davaları çekip, uzlaştık.” dedi.

Olsun, bu da bir şeydir. Olan Seren Serengil'e oldu... 😂

6. Bunca tuhaflığın içinde yine zarafetiyle, inceliğiyle büyüleyen biri vardı ki o Bergüzar Korel'den başkası değil!

Maalesef ki birazcık kalbini kırdılar onun bu hafta...

Fakat o, verdiği muhteşem cevapla yine kendine hayran bıraktı!

Böyle Zarif Ayar Çekiş Görülmedi! Bergüzar Korel'den Şabaniye Benzetmesine Muazzam Cevap! - onedio.com
Böyle Zarif Ayar Çekiş Görülmedi! Bergüzar Korel'den Şabaniye Benzetmesine Muazzam Cevap! - onedio.com

İnce ince, kibar kibar yerin dibine gömdü adeta!

7. Bu haftanın en eğlenceli gıybetleri yine aşklara dairdi elbette! Kazanımıza ile Mesut Özil ve Amine Gülşe'yi atıyoruz:

Bu haftanın en eğlenceli gıybetleri yine aşklara dairdi elbette! Kazanımıza ile Mesut Özil ve Amine Gülşe'yi atıyoruz:
Bu haftanın en eğlenceli gıybetleri yine aşklara dairdi elbette! Kazanımıza ile Mesut Özil ve Amine Gülşe'yi atıyoruz:

Biliyorsunuz ki çiftimiz evlilik hazırlıklarındalar. Fakat geçtiğimiz hafta, çiftimizin ayrıldığı öne sürülmüştü. Evlilik hazırlıkları sırasında sık sık yaşanan ufak tartışmalardan biri olacak ki; çift bu hafta yeni sahiplendikleri yavru köpekleriyle verdikleri fotoğraf paylaşarak bu iddiaları yalanladı.

8. Bir fotoğraflı yalanlama da Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinden geliyor!

Onların da evlendiklerinden beri sürekli aralarının kötü olduğuna ve boşanmak istediklerine dair iddialar vardı. Bu hafta iyice artan bu dedikoduları savuştururcasına aşk dolu bir paylaşım yaptılar. Neslihan Atagül kendisine yöneltilen "bebek düşünüyor musunuz?" tarzı sorulara da "Henüz erken" diyerek cevap verdi.

9. Adriana Lima ise Türk magazincilerini bu hafta yeni tanımaya başladı! 😂

Geçtiğimiz hafta Metin Hara ile ayrıldığı söylenen ve ardından Loris Karius ile karşılıklı takipleşen Lima'nin genç futbolcu ile aşk yaşamaya başladığı derhal yazılmaya başlanmıştı elbette. Kaçar mı hiç?! 

İşte, Lima, bu söylentilere çok kızdı ve

“Hiç tanışmadığım insanlarla flört ettiğimi iddia eden Türk medyası lütfen hakkımda yalan haber yamayı bırakın. Yeter artık.” açıklamasını kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptı.

10. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun barışma işi ise giderek zorlaşıyor gibi...

Bildiğiniz gibi çift ayrılmış, ardından da Kaleli yeniden barışmak istemiş ve bunun için ortak dostlarını devreye sokmuştu. Bunları size hep yazmıştık! İşte geçtiğimiz haftadan beri, Kaleli'nin devreye soktuğu dostlara Burçin Terzioğlu "Ben o defteri çoktan kapattım" diyormuş. Ayrıca kendisini meditasyona vermiş ve ayrılığın yaralarını kendi kendine şifalandırmaya başlamış bile.

Haftanın ilerleyen günlerinde de daha ilginç bir gelişme oldu doğrusu... İlker Kaleli'nin Ece Dizdar ile bir süredir aşk yaşadığı haberi gündeme düştü.

İlker Kaleli ise bu haberi ışık hızında yalanladı ve: “Habere imzasını atan arkadaş burada yazdıklarından tek bir cümleyi kanıtlarsan ben oyunculuğu bırakıyorum.” dedi.

Bu haber Burçin ile barışmasını birazcık daha zorlaştıracak gibi.. Bakalım neler olacak?! Bakalım Kaleli, sevgilisini geri kazanabilecek mi?! 🤔

11. Büşra Develi ile Burak Deniz'den artık hiç ümit kalmadığını da bu hafta söyleyebiliriz. Zira Develi'nin yeni bir sevgilisi var artık...

Geçtiğimiz hafta şarkıcı Edis ile beraber oldukları söyleniyordu fakat hakikat bu hafta ortaya çıktı. Büşra Develi, bir süredir müzisyen Volkan Önol ile görüşüyormuş! Birlikte görünmekten çekinmeyen çifte mutluluklar diliyoruz.

12. Murat Boz ve Aslı Enver ise şu an Barselona'da balayı tadında bir tatil yapmaktalar...

Bu tatilden evlenerek dönecekleri de dedikodular arasında... Artık özel hayatlarını tamamen kendilerine saklama kararı alan çiftin düğününden bile her şey olup bittikten sonra haberdar olabiliriz. Sakın şaşırmayın!

Evet, şaka maka derken resmen barıştılar!

13. Kazanımızı komik bir görüntüyle de kapatalım! Cengiz Kurtoğlu'ndan öpücük sansürü!

Kazanımızı komik bir görüntüyle de kapatalım! Cengiz Kurtoğlu'ndan öpücük sansürü!
Kazanımızı komik bir görüntüyle de kapatalım! Cengiz Kurtoğlu'ndan öpücük sansürü!

Cengiz Kurtoğlu, gayet güzelce konser verirken, hayranlarından biri müsaade istedi ve sahnede Kurtoğlu'nun da yardımıyla, sevgilisine evlenme teklifi etti. Son derece sevimli olan bu teklife "evet" cevabı alınca da, çift birbirini öptü. Kurtoğlu bu öpücüğü uygunsuz bulmuş olacak ki: “Ne yapıyorsunuz arkadaşlar, o işi evlenince evde halledersiniz." diyerek çifti durdurmaya çalıştı ve öpücüğü de eliyle sansürledi. 😂

Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
shiroshinju

En sonda ki,bizim toplumun olayı zaten.Yolda birbirini öpen,sevgi gösteren bir çift görseler taşlarlar ama erkek kadını evire çevire dövse öldürse kimse birşey demez.Genetiğimize işlenmiş bu kod.Sevgi göstermek ayıp(!) kötü.Allahım kurtulamadık,kurtulamıyoruz bunlardan.

king_nothing_

#7 sahiplendikleri yavru mu? tricolor pitbull

kyubra-alparslan

:D adamların sokakları bile farklı galiba ... tricolorlar geziyor :DD

jenattte

O işi evlenince halledersiniz cümlesindeki iş ve birbirini seven, birlikte bir hayata adım atacak bir çiftin öpüşmesi aynı şey değil jdncdj Sevinmişler, ne güzel. Öpüşen iki insana gösterilen 'hassasiyet' tacize, tecavüze, şiddete gösterilse ne kadar huzurlu bir ülke oluruz düşünemiyorum.

gece-gunes

Toplum içinde öpüşmek normal mı?. Ben yobaz ve yahud cahil değilim , ama öyle bir olaydan rahatsız olurdum. Yüksek sesle bağırıldığında nasıl rahatsız oluyorsan , ben de bu durumdan rahatsız oluyorum. Cengiz bey de bunu engellemeye çalışmış.

lazkizi53

Ne konuşuyorsun sen gelmişsin buraya

gece-gunes

Emel hanpm ikinci açıklamasında haklı. Psikolojik sorunları olan insanların üzerine giderek bir şey çözemezsiniz. Ona şefakt ve sevgiyle yaklaşmak lazım.

andreas-fotsis

karisi ve kizi da gosterdikleri sefkatten nasibini almiş, tugla gibi dosyasi var emniyette. deli degil bu adam uyusturucu bagimlisi

Görüş Bildir